Щоб вдома водилися гроші, потрібно гарненько прибрати перед приходом 2023 року пару місць

Як зустрічати Новий рік Кролика, щоб весь рік купатися у багатстві та вдачі? На це запитання мені нещодавно відповіла багата подруга, дружина власника великого підприємства. У багатих є свої секретики, які допомагають їм приманювати птицю щастя та наповнювати свій ріг достатку.

Щоб мати регулярний дохід і не переживати за свої статки, потрібно регулярно прибирати в будинку. До речі, про це говорять майже всі майстри феншуй. Так Так!

Особливо важливо зробити генеральне прибирання та розхламитися по повній у очікуванні Нового року. Щоб у будинку були гроші, потрібно відчистити перед зустріччю 2023 року кілька важливих місць.

«Завжди тримай у чистоті кухню, ванну кімнату та коридор. Багатство не прийде до грязного будинку!» – розповіла мені подружка. Чистота твого житла ніби магнітом притягує добробут та гроші.

Грошові зони в будинку мають сяяти чистотою та свіжістю! Особливо важливо навести лад у передпокої та коридорі, тамбурі (якщо є). Витруси пілюку з половичка, а якщо він уже старий і затяганий, купи новий. І хай він буде червоного чи бордового кольору. Саме такі тони біля входу залучають до будинку гроші.

Геть гору немитого, розкиданого коридором взуття. Заведи взуттєву шафу та відпери чи вимий все взуття. Взуття не по сезону склади в коробки та прибери біля шафи. Вимий зеркало і підбай про ключницю. У ключів має бути своє місце!

А тепер найважливіше — кухня. У ній ми, як не крути, найчастіше проводимо максимум часу: приготування їжі, сама трапеза, душевні бесіди за спільним столом… Тяжко у такому маленькому, але дуже функціональному приміщенні зберігати порядок. Але це можливо. Виділили нарешті годину і розбери кухонні шафи та холодильник. Геть все старе, прострочене, зайве, непотрібне.

Перевір дати на упаковках спецій, консервації. Забери подалі зайві столові прилади та посуд. Залиш тільки ті, якими ти справді користуєшся. І, будь ласка, жодних сухоцвітів на кухні. Намагайся не накопичувати гори посуду у раковині. Тримай у чистоті плиту та духовку! Це не лише притягне гроші до будинку, а й створить атмосферу затишку.

Не збирай мусор у будинку, винось його якнайчастіше. Застояні старі пакети не тільки створюють неприємне «пахощі», а й, згідно з феншуй, активно висмоктують позитивну енергетику з твоєго житла.

Тепер про ванну кімнату. Там теж має бути порядок. Не допускай у цій зоні пилу, бруду, мильних розводів! Важливо, щоб усі домашні прибирали за собою та підтримували чистоту у цих місцях. Езотерики стверджують, що грязь та мікроби у ванній кімнаті та туалеті відштовхують грошову енергію та фінансове благополуччя.

Важливо також стежити, щоби вся сантехніка в будинку була справною. Якщо кран тече чи капає, його потрібно замінити на новий.

Одне з найважливіших правил полягає в тому, що зона багатства має бути чистою, провітрюваною та добре освітленою. Для цього викинь весь хлам, старі та непотрібні речі. Відремонтуй зламані речі.

Якщо в будинку щось скрипить, це потрібно змастити чи замінити. Саме час зайнятися змащуванням петель дверей, шаф та тумбочок. А також задуматися про зміну старої скрипучої підлоги. Це стане гарною інвестицією в подальше благополуччя. Сважається, що скрип відлякує гроші, а нам це зовсім не потрібно.

Пухнастий Кролик поважає чистоту. Щоб весь рік купатися у багатстві, не лінуйся, прибери ці місця у хаті. Гроші – це енергія, тому ніщо не повинно заважати її руху. Полагодь всі крани, оскільки вода, що постійно капає, може змити твій добробут. Спокійних та щасливих тобі свят!

Related Post

Ця звичка будь-якої домогосподарки руйнує життя і відлякує удачуЦя звичка будь-якої домогосподарки руйнує життя і відлякує удачу

Давай поговоримо про щоденний побут. Про рутину. Про речі, серед яких ми проводимо своє життя. З погляду феншуй вони мають величезне значення, оскільки здатні накопичувати та транслювати позитивну та негативну

Найстійкіший знак зодіаку – хто він?Найстійкіший знак зодіаку – хто він?

Сьогодні наш астрологічний розбір розповідає, на кого із знаків зодіаку можна спертися в цей непростий час, а кому давно настав час піднести трохи нашатирю. Можливо, найстійкіший знак зодіаку це ти?