Перейти до вмісту

Щоб зло повернулося ворогам в одну мить, проткни цю річ виделкою, потужний ритуал

У кожного з нас є як друзі, так і недоброзичливці та навіть вороги. Це не залежить від твоєї сфери діяльності чи соціального стану. Є люди, яким просто подобається робити капості іншим.

Ними можуть виявитися просто твої сусіди по сходовому майданчику. Але як домогтися душевного спокою і не реагувати на ворожі нападки? І як помститися сусідам за їхні капості? При цьому хочеться не нашкодити собі і не стати схожим на своїх кривдників.

Сьогодні ми поговоримо про те, як ти реагуєш на підступи інших людей. Від того, як ти сприймаєш погане слово чи погляд, залежить твій добробут та здоров’я. Усі хвороби від нервів — це давно відома мудрість. Тому неправильна реакція на ворогів спонукає твій організм до слабкості та саморуйнування.

Якщо ти навчишся протистояти своїм ворогам у собі, вони перестануть тобі дошкуляти в житті. Недоброзичливці можуть отримувати задоволення від своїх згубних дій, не усвідомлюючи, яку шкоду завдають самі собі. Але це їхні турботи та проблеми.

Наші ж думки формують саме наше життя. Тому так важливо очищувати свою голову так само, як ми прибираємо свою квартиру та виносимо сміття. Не бережи в голові погані думки.

Якщо ти відчула, що хтось зробив тобі якусь гидоту або наговорив неприємних слів, не зберігай ці почуття в собі. Інакше ці відчуття і почуття, подібно до невикинутого сміття, почнуть розкладатися в тобі і неприємно пахнути. Це може призвести до хвороб та поганого настрою.

Ми розповімо тобі як боротися з такими відчуттями за допомогою найпростішої практики очищення. Ця методика перевірена багатьма людьми. Вона не займе багато часу та сил, а результат від її виконання ти відчуєш практично одразу.

Навіть настирливі недоброзичливі сусіди перестануть дошкуляти тобі з будь-яких приводів! Вони відчують, що ти можеш протистояти їхнім підступам, і ти перестанеш бути їм цікава. А все, що вони встигли тобі зробити, повернеться їм же.

Наступного разу, коли підеш викидати сміття, уяви, що це сміття і є всі негативні емоції та капості від інших, які скупчилися в твоїй душі. Уяви, що всі вони зараз зібрані в пакеті для сміття і там вже відбуваються процеси розкладання.

Поки йдеш до контейнера для сміття, чітко уявляй все це. Попередньо захопи з собою виделку. Можна, звичайно, взяти виделку з дому, але краще купити звичайну одноразову пластикову виделку.

І коли ти вже підійдеш до контейнера для сміття, проткни сміттєвий пакет цією виделкою і вимови такі слова:

«Чорноту погану від себе забираю і на вила одягаю. Дорогу зворотню закриваю».

І викинь сміттєвий пакет разом із виделкою у сміттєвий бак.

Після повернення додому обов’язково вимий обличчя та руки холодною рукою. Ти відчуєш полегшення та легкість. А через пару днів побачиш, як усі твої вороги обходять тебе.

Ми бажаємо нашим читачам мати добрих друзів та приємних сусідів. Нехай злі язики обходять тебе! Адже недарма кажуть: що посієш, те й пожнеш. І за кожен свій вчинок доведеться відповідати.