ЦЕ EASY Поради Скажи ці 2 слова вранці, щойно розплющиш очі, щоб гроші та успіх увірвалися в життя

Скажи ці 2 слова вранці, щойно розплющиш очі, щоб гроші та успіх увірвалися в життя

Почнемо з головного! Залучити гроші та удачу у своє життя допоможуть ці два важливі слова. Сивий мольфар заповідав вимовляти їх вранці, як тільки розплющуєш очі. Це досить проста, але дуже потужна практика, яка справді працює. Причому чудово! Перевірено на багатьох піддослідних.

Афірмації (короткі позитивні висловлювання, спрямовані на зміну способу мислення) самі по собі мають силу, адже вони впливають на підсвідомість. Але тут все набагато глибше та сильніше! Не так самі слова змінюють життя, як їх зміст, а точніше: проникнення у глибину цих слів.

Вранці, коли ти тільки прокинувся і розплющив очі, лежачи в ліжку, просто скажи ці два слова: “Я є!” або: “Я існую!”

Життя багатьма сприймається, як щось зрозуміле, природне. Насправді життя — це дуже тонка, тендітна річ. Поки що вона всередині тебе: ти – існуєш і тобі відкриті всі дороги. Просто відчуй це! Важливо відчути свої можливості, буквально побачити їх своїм внутрішнім поглядом.

Відчути, що твоє життя – це величезна неймовірна нагода. Відчути радість від того, що ти є, радість буття. Усього 3-5 хвилин такої медитації і твої життєві канали запрацюють зовсім інакше, підуть усі негативи. Роблячи так регулярно, ти повністю зміниш все своє життя!

Також хочу дати тобі 5 важливих порад із чого почати зміни у житті. Вони прості, але варто зауважити, що все просте має в собі корінь «росту», а складне, від «хибного».

По-перше, важливо зробити своє щастя пріоритетом. Пам’ятай: де увага — там і енергія. Твоя увага має бути сфокусована на стані щастя.

По-друге, почни цінувати уроки, які дає тобі життя. Задавай питання: не «за що», а «навіщо», «для чого».

По-третє, дай шанс своїм ідеям та мріям. Пам’ятай: у багатьох вийшло і в тебе вийде!

Навчися жити у моменті. І обов’язково виділи час на те, щоб визначити свої плани та цілі.

Тепер ти знаєш, як залучити гроші та удачу у своє життя. Скажи ці 2 слова вранці в ліжку – успіх буде переслідувати тебе весь день. Практика відмінна, рекомендую від душі!

Related Post

У день зимового солнцестояння категорично не можна йти за покупками, щоб гроші не витікали з кишень весь наступний рікУ день зимового солнцестояння категорично не можна йти за покупками, щоб гроші не витікали з кишень весь наступний рік

День зимового сонцестояння у 2022 році, як і зазвичай, ми відзначатимемо 21 грудня. З цього дня наше сонечко розпочне новий цикл. Це одна з найважливіших енергетичних точок року. Щоб отримати

Щоб звести нанівець дії твоїх ворогів, просто поклади ніж у морозилкуЩоб звести нанівець дії твоїх ворогів, просто поклади ніж у морозилку

Іноді між людьми розпалюється справжня ворожнеча. Причини можуть бути різними, а ось наслідки завжди неприємні. Адже ворожнеча та ненависть завжди породжують величезну кількість негативної енергії. А вона нас руйнує. Сьогодні

Чистюлі та бардачниці: які з різних знаків зодіаку газдині?Чистюлі та бардачниці: які з різних знаків зодіаку газдині?

Сьогодні наш астропрогноз розповідає твою головну таємницю: що там у тебе вдома – чистота, як в операційній, чи таргани вже самі виносять коробки від піци? Козоріг Панночка-Козоріг – господиня організована.