Скажи ці 2 слова вранці, щойно розплющиш очі, щоб гроші та успіх увірвалися в життя

Почнемо з головного! Залучити гроші та удачу у своє життя допоможуть ці два важливі слова. Сивий мольфар заповідав вимовляти їх вранці, як тільки розплющуєш очі. Це досить проста, але дуже потужна практика, яка справді працює. Причому чудово! Перевірено на багатьох піддослідних.

Афірмації (короткі позитивні висловлювання, спрямовані на зміну способу мислення) самі по собі мають силу, адже вони впливають на підсвідомість. Але тут все набагато глибше та сильніше! Не так самі слова змінюють життя, як їх зміст, а точніше: проникнення у глибину цих слів.

Вранці, коли ти тільки прокинувся і розплющив очі, лежачи в ліжку, просто скажи ці два слова: “Я є!” або: “Я існую!”

Життя багатьма сприймається, як щось зрозуміле, природне. Насправді життя — це дуже тонка, тендітна річ. Поки що вона всередині тебе: ти – існуєш і тобі відкриті всі дороги. Просто відчуй це! Важливо відчути свої можливості, буквально побачити їх своїм внутрішнім поглядом.

Відчути, що твоє життя – це величезна неймовірна нагода. Відчути радість від того, що ти є, радість буття. Усього 3-5 хвилин такої медитації і твої життєві канали запрацюють зовсім інакше, підуть усі негативи. Роблячи так регулярно, ти повністю зміниш все своє життя!

Також хочу дати тобі 5 важливих порад із чого почати зміни у житті. Вони прості, але варто зауважити, що все просте має в собі корінь «росту», а складне, від «хибного».

По-перше, важливо зробити своє щастя пріоритетом. Пам’ятай: де увага — там і енергія. Твоя увага має бути сфокусована на стані щастя.

По-друге, почни цінувати уроки, які дає тобі життя. Задавай питання: не «за що», а «навіщо», «для чого».

По-третє, дай шанс своїм ідеям та мріям. Пам’ятай: у багатьох вийшло і в тебе вийде!

Навчися жити у моменті. І обов’язково виділи час на те, щоб визначити свої плани та цілі.

Тепер ти знаєш, як залучити гроші та удачу у своє життя. Скажи ці 2 слова вранці в ліжку – успіх буде переслідувати тебе весь день. Практика відмінна, рекомендую від душі!

Related Post

Енергія року твого народження: як вона впливає на долюЕнергія року твого народження: як вона впливає на долю

У китайській астрології важливо не лише те, під яким знаком ти народилася, а й те, якою енергією наділена тварина-покровитель твого року. Розповідаємо, що це за енергія та як вона на

Іди собі з миром! Хто із знаків зодіаку найлегше викреслює людей із життяІди собі з миром! Хто із знаків зодіаку найлегше викреслює людей із життя

Сьогодні наш астрологічний розбір розповідає, який знак зодіаку готовий зачинити перед твоїм носом двері у своє життя за лічені секунди, а від кого й захочеш, а не дочекаєшся. 12-е місце

Гороскоп магічних здібностей: головна відьма за знаком зодіаку – хто вона?Гороскоп магічних здібностей: головна відьма за знаком зодіаку – хто вона?

12-е місце – Діва Офіційна заява: Діви не мають ніяких магічних здібностей. Нуль. Зіро. І навіть якщо спробувати насильно занурити Діву в метафізичну основу буття, вона негайно спливе, як знаєте