Спіткає успіх: володаркам цих чотирьох жіночих імен пощастить у 2023 році

Кого в майбутньому 2023 Чорного Водяного Кролика чекає успіх? Розповідаємо, дівчата з якими іменами виявляться серед щасливиць!

Відповідальність за «жіноче щастя» несе планета Венера — саме від її місцезнаходження залежить, з чим зіткнуться жінки наступного року. Власницями деяких імен Венера опікуватиметься особисто — перевір, чи увійдеш ти до списку цих щасливиць!

Злата

Сильні сторони Злати – твердість, врівноваженість, рішучість та незалежність. Жінка з таким ім’ям завжди буде господаркою своєї долі, проте у 2023 році спрямовувати життя у потрібне русло Златам буде простіше, ніж зазвичай.

Якщо тебе звуть Злата, то чекай на підвищення по службі або нову роботу зі значно більшою зарплатою, ніж зараз. Також великі шанси створити нові відносини або вирішити навіть найскладніші проблеми у існуючих.

Щоправда, доведеться почекати: найвдалішим періодом 2023 року для Златусь стануть кінець листопада та початок грудня — у ці дні дівчат із цим ім’ям вдача буквально переслідуватиме.

Олена

Дівчата, названі цим ім’ям, виростають відкритими, життєрадісними, цілеспрямованими і трохи впертими людьми, а їхні головні переваги — добродушність та чесність.

Опікується Оленками не тільки Венера, а й Сонце — у 2023 році воно займе особливо вдале для власниць цього імені положення з 23 березня по 22 квітня, з 22 липня по 23 серпня та з 22 листопада по 21 грудня.

У цей період Оленам везтиме у всіх сферах життя, але є одна умова, якої треба обов’язково дотримуватися: ти маєш якомога чіткіше формулювати свої бажання і не втрачати можливості їх реалізувати.

Маргарита

Маргарита – це вроджений лідер. Такі жінки нерідко виявляються авторитетами, навіть не обіймаючи високої посади — до їхніх слів часто дослухаються керівники, старші члени сім’ї та навіть наставники.

Успіх чекає Маргарит на самому початку 2023 року — з 22 лютого по 23 березня. Саме в цей час можна сміливо змінювати своє життя, проте не забувай, що від тебе залежать інші люди — вислухай їхню думку, перш ніж ухвалити важливе рішення.

Марина

«Спокійна» та «безтурботна» , власниці цього імені, як правило, врівноважені, посидючі, терплячі та розважливі.

Успіх чекає Марін з 23 березня по 22 квітня: у цей період можуть здійснитися твої найпотаємніші бажання. Однак, щоб це сталося, не бійся наполягати на своєму і не дозволяй нав’язати тобі чужу думку.

Related Post

Ракам потрібна турбота, а Дівам план: як мотивувати знаки зодіаку на зміни?Ракам потрібна турбота, а Дівам план: як мотивувати знаки зодіаку на зміни?

Боятися змін – це нормально. Але важливо вміти не засиджуватись «в зоні комфорту» і вчасно кидати собі виклик. Як мотивувати людину на зміни, орієнтуючись на її характер за знаком зодіаку?

Поклади голку біля вхідних дверей, щоб усяка нечисть обходила будинок стороною, це найсильніший оберігПоклади голку біля вхідних дверей, щоб усяка нечисть обходила будинок стороною, це найсильніший оберіг

Часом у наше життя проникає зло, яке руйнує всі плани та мрії. Часто це негативна енергія, яка походить від наших ворогів та недоброзичливців. Деякі з них можуть навіть наводити порчу

Жінки з цими днями народження частіше виходять заміж за багатіїв – секрет методики матриці доліЖінки з цими днями народження частіше виходять заміж за багатіїв – секрет методики матриці долі

Багато жінок мріють пов’язати долю із забезпеченим чоловіком — адже як не крути, це допомагає вирішити багато життєвих проблем. І якщо вірити езотериці, у деяких з нас набагато більша ймовірність