fbpx

Старі стануть краще нових

Свекруха зупинила мене від покупки рушників в магазині, сказавши, що з содою і оцтом старі стануть краще нових. І це дійсно спрацювало.

Одного разу я була зі свекрухою в магазині. Старі лазневі рушники зовсім втратили м’якість, та й вид їх давно не радував. Я хотіла купити нові, але свекруха розповіла дивовижний лайфхак, який дозволяє повернути колишню м’якість. Спочатку я не повірила, але прийшла додому і вирішила спробувати.

Несподіване рішення проблеми
Довгий час я страждала від того, що більшість рушників швидко втрачали свій первісний стан. Я пробувала різні способи, щоб цьому запобігти. Пом’якшувач тканини виявився непотрібний. Після декількох прань рушники не пахли свіжістю, а про колишню м’якість дотиків і зовсім довелося забути.

Я кожен раз відправлялася в магазин, щоб купити нові лазневі рушники. Однак ситуація повторювалася. Спочатку вони були пухнастими, навіть після перших кількох прань, але після декількох місяців ставали вкрай неприємними в використанні.

Я думаю, що ви теж неодноразово стикалися з подібною проблемою. Як би сильно ви не старалися, рано чи пізно рушник все одно втрачає свою м’якість. Після декількох прань вони стають зовсім не схожими на ті, які ви недавно купили в магазині. Можливо, спосіб, який підказала моя свекруха, теж стане в нагоді вам. Після його застосування ви зможете насолоджуватися м’якими і пухнастими рушниками, як ніби недавно купили їх в магазині.

Як правильно прати рушники?
Я витратила чимало грошей, купуючи нові рушники щоразу, коли старі втрачали свою якість. Одного разу свекруха зупинила мене від покупки рушників в магазині, сказавши, що з содою і оцтом старі стануть краще нових. Виявилося, це насправді чарівний лайфхак, який я розповім вам.

Гарна новина полягає в тому, що вам не знадобляться унікальні засоби. Досить використовувати склянку оцту 10% -го, а також півсклянки харчової соди і, звичайно ж, рушники.

Обов’язково потрібно впорядкувати всі рушники за кольором, перш ніж відправити в пральну машину. Оцет потрібно додати в барабан, а потім виставити програму прання на шістдесят градусів. Ви не повинні використовувати додаткові кошти. Не потрібно ні миючий засіб, ні пом’якшувач тканини.

Дочекайтеся закінчення прання. Після цього на рушники, які ще знаходяться в пральному барабані, насипте харчову соду, а потім знову використовуйте програму з високою температурою.

Результат
Після закінчення чергового прання залишається дістати рушники, акуратно розкласти їх і дочекатися висихання. Після простої процедури вироби знову стануть м’якими, а на дотик будуть неймовірно ніжними. Рушники стають краще, ніж нові.

Related Post

Чому не можна вішати магніти на холодильникЧому не можна вішати магніти на холодильник

Більшість з нас намагаються будь-якими способами прикрасити свій будинок, вдаючись до використання різних елементів декору. А одним з найбільш популярних способів надання житлу індивідуальності є використання магнітів, які багато вішають

Якщо ви побачите вдома цю комаху – ні в якому разі не вбивайте їїЯкщо ви побачите вдома цю комаху – ні в якому разі не вбивайте її

Ось на що воно здатне…. Звичайна мухоловка (сороканіжка/сколопендра) – це жовтувато-сірий родич членистоногих стоноги і багатоніжки. Спочатку ця комаха жила в середземноморському регіоні, але поступово поширилося по всьому світу. Живуть

Обряд, щоб в 2021 році зустріти своє коханняОбряд, щоб в 2021 році зустріти своє кохання

Чари збудують події так, щоб доля сама знайшла людину, не дивлячись на всі перешкоди. знадобляться: два келихи з червоним вином; червона або рожева свічка; срібний перстень (неношений хоча б протягом

facebook