Свічки по фен-шуй

Будь-які свічки належать до стихії Вогню, а Вогонь в навчанні фен-шуй – одна з головних стихій, які керують життям. Свічки не тільки висвітлюють, але й змінюють енергетику навколо себе і, як правило, несуть позитивні зміни – свічковий вогонь чудово очищає ауру, виганяє зло і негативні сутності. Однак грамотне використання свічок допоможе не тільки енергетично очистити житло, а й залучити в життя любов, удачу і благополуччя.

Одне з головних правил використання свічок, згідно з ученням фен-шуй, – це те, що свічки повинні обов’язково горіти. Тільки тоді свічка може виконати свою роль. Не використовуйте свічки лише в якості прикраси інтер’єру! У цьому випадку вони можуть створити навколо себе негатив. Будь-які свічки необхідно регулярно запалювати, щоб вони наповнювали будинок сприятливої ​​енергією. Оптимальний варіант – два-три рази на тиждень.

І пам’ятайте, що вогонь може як зігріти приємним теплом, так і боляче обпалити, тому ставитеся до палаючого полум’я з повагою і обов’язково дякуйте йому.

Очищення простору за допомогою свічок
Свічки дають максимально швидкий ефект очищення енергетики людини і навколишнього його простору.

Щоб очистити приміщення за допомогою свічок, треба провести такий ритуал: пройти зі свічкою, розташованої у грудях, по всьому будинку, починаючи від вхідних дверей, і висвітлити всі найтемніші місця і кути. При цьому думати треба про найголовніше своє бажання або просто про хороше. І ні в якому разі не допускати думки сумні і негативні.

Під час обходу зі свічкою малюйте в повітрі хрест: піднімайте її над головою і повертайте до грудей, а потім висвітлюйте їй своє праве і ліве плечі. Робити все потрібно спокійно і невимушено.

А якщо ви хочете, щоб ваше бажання здійснилося скоріше, то запаліть свічку і сконцентруйтеся на тому, чого Ви хочете, і дивіться на вогонь до тих пір, поки можете. Гасити таку свічку не можна, вона повинна сама догоріти до кінця.

Колір свічки по фен шуй
Купуючи свічки, важливо враховувати не тільки їх форму, аромат, але і колір. За допомогою кольору можна скорегувати певні сфери життя і направити енергію в потрібне для вас русло.

Червона свічка необхідна для вирішення питань кар’єрного зростання, просування по службі і для здобуття слави і визнання. Однак з червоним кольором слід проявляти обережність: надмірне використання червоного створить зайву напругу, що негативно позначається на нервовій системі.

З тієї ж причини червоні свічки не запалюють в спальні і місцях відпочинку.

Рожеві свічки – прекрасні помічники в любовних справах. Вони допоможуть досягти взаємності зі своєю другою половиною, зачарувати обранця і посприяють розташуванню до Вас потрібних людей.

Помаранчеві свічки позитивно впливають на всі сфери життя і допомагають у питаннях професійного зростання.

Жовті свічки зміцнюють подружні узи, гармонізують любовні відносини, а ще просочують енергетику будинку хорошим настроєм, радістю і оптимізмом.

Зелені свічки – символ гармонії. Вони вберігають від непотрібних сварок і конфліктів, допомагають домогтися примирення і позитивно впливають на здоров’я.

Зелені свічки можна запалювати завжди і всюди.

Сині свічки розслаблюють і заспокоюють, допомагають впоратися з безсонням.

Блакитні свічки дарують натхнення і наділяють терпінням. Полум’я блакитної свічки, якщо ви в момент її горіння думаєте про улюбленому, програмує його на вірність і прихильність до Вас.

Фіолетові свічки дають можливість зазирнути всередину себе і допомагають самопізнанню. Вони підсилюють художні здібності і стимулюють уяву.

Білі свічки – жіночий символ. Такі свічки особливо потрібні тим жінкам, які перебувають у пошуку любові, або тим, хто хоче стати матір’ю. Біла свічка привертає щастя і сприяє виконанню заповітних бажань, допомагає в досягненні цілей і успіхів на роботі.

Самі енергетично сильні – чорні свічки, тому використовувати їх треба з особливою обережністю. Вважається, що за допомогою чорної свічки можна управляти людьми і набувати сили і влади, а також вона підсилює захисну дію аури людини, сприяє підвищенню  авторитетності в очах інших людей.

Майстри фен-шуй радять використовувати чорні свічки при вирішенні проблемних ситуацій з витяганням максимальної користі для себе.

Як розташувати свічки в будинку або квартирі
Велике значення має сторона світла, де горить свічка.

Знавці фен-шуй категорично не рекомендують запалювати свічки і робити з ними різні маніпуляції на південній стороні. Даний сектор вже належить стихії Вогню, а тому посилення тут вогняного елемента загрожує погіршенням здоров’я, підвищенням рівня нервозності, нестриманості, що неминуче призведе до сварок і конфліктів.

Найкраще елемент стихії Вогню, згідно з фен-шуй, активізувати в північно-східній частині приміщення, щоб допомогти активної і постійної циркуляції позитивної енергії.

Палаюча свічка на південному заході допоможе налагодити партнерські взаємини і залагодити наявні проблеми з дітьми.

А ось білі свічки підходять для всіх секторів і з їх допомогою можна легко створити атмосферу

You cannot copy content of this page