Сила дзеркальної дати 11.11 допоможе розбагатіти, пишу заповітне бажання 11 разів

Наближається 11.11.2022, чергова дзеркальна дата у календарі. Кожна з них має свій сакральний зміст, прихований підтекст. Щоб прочитати його, цього дня важливо відкритися насамперед самому собі. Ми віримо, що в тебе це вдасться зробити.

Сакральний зміст у дзеркальні дати почали вкладати представники східних культур. Ми підхопили цей тренд, оскільки у таких днях справді є щось магічне. Насамперед це пов’язано з нумерологією.

Цифра 1 в нумерології має особливу енергію. Тож 11 листопада, коли в даті зустрічається одразу 4 одиниці (11.11), дуже важливо провести по-особливому.

Ці одиниці у складеному вигляді перетворюються на 2 двійки. А цифра 2 у свою чергу символізує наполегливість та амбітність. Вважається, що цього дня твої бажання можуть стати реальністю. Однак не варто покладатися на успіх. Важливо докласти максимум зусиль для цього.

Наприклад, цього дня слід позбутися всіх негативних думок і спробувати налаштувати себе на позитивну хвилю. Часто у цьому питанні допомагає медитація. Також це чудова можливість помиритися з дорогою для тебе людиною чи допомогти нужденному.

У дзеркальну дату фахівці радять зайнятися чимось новим. Це може бути проект на роботі чи незвичайне хобі для душі. Головне, щоб процес приносив тобі справжнє задоволення.

11 листопада – ідеальний день для творчої, фізичної та інтелектуальної роботи. Цього дня можна сміливо заводити нові знайомства. Вони можуть стати для тебе доленосними.

Не витрачай свої сили на сварки та конфлікти, уникай будь-яких стресових ситуацій. Якщо ти опинишся в потоці негативної енергії, вона захлисне тебе.

11 листопада 2022 – ідеальний день для того, щоб почати життя з чистого аркуша. Можливо, ти давно хочеш залишити роботу або відкрити свій бізнес. Сядь і пропиши подальший план дій, чого б він не торкався. Візуалізуй свої бажання, щоб вони стали дійсністю.

Що потрібно зробити 11 листопада 2022 року

Щоб змінити своє життя на дзеркальну дату, потрібно провести кілька важливих ритуалів. По-перше, очистити свій простір від усього зайвого. Для цього достатньо зробити генеральне прибирання та позбавити квартиру від тих речей, які тобі не потрібні. Це допоможе залучити позитивну енергію у те місце, де ти живеш.

По-друге, важливо позбутися негативу, який так чи інакше накопичується в наших будинках. Фахівці рекомендують провести обкурювання квартири травами. Можна використовувати ромашку, полин, м’яту та мелісу. Проте суворих заборон немає. Підбирай трави на власний розсуд.

Намагайся уникати конфліктних ситуацій цього дня. Приділи час собі та рідним. Зроби те, що приносить тобі справжнє задоволення. Можливо, ти давно відкладала щось? 11 листопада якнайкраще підходить для того, щоб цим зайнятися.

Як загадати бажання 11 листопада 2022 року

А ще багато хто чекає 11 листопада, щоб загадати бажання. Віддані прихильники нумерології знають, що будь-яка дзеркальна дата існує для цього.

Але робити це потрібно правильно. По-перше, важливо добре подумати, перш ніж щось бажати. Зрозуміти, чи ти хочеш цього насправді.

По-друге, в жодному разі не можна бажати комусь зла. Мстивим особам воно повернеться в сто разів і ще більше нашкодить. Крім того, бажай щось конкретне, а не абстрактне. Якщо ти відправиш у космос посил із проханням стати щасливою людиною, навряд чи станеться диво. Потрібна конкретика.

Щоб бажання напевно справдилося, найкраще загадувати його рівно об 11:11 або ж о 23:11. Бажання важливо вимовляти вголос. Але його можна і записати. Щоправда, для цього доведеться здійснити цілий ритуал.

Напиши своє заповітне бажання 11 разів на листочку, щоразу починаючи з нового рядка. Важливо не використовувати слова “хочу” та “бажаю”. Наприклад, можна використати вираз “мені потрібно” чи “я мрію”. Розріж листок, щоб вийшло 11 частин. Перед сном кожну з них сховай по квартирі у різних місцях. Вранці всі папірці потрібно зібрати і спалити, коли настане наступна дзеркальна дата.

До 11 листопада ще достатньо часу, щоби підготуватися до цього дня. Раджу почати з малого та зробити вдома прибирання. У чистій сприятливій обстановці ти зможеш подумати про те, яке бажання загадати і як провести п’ятницю.

Related Post

Синоптики дали прогноз на зиму, готуватися потрібно вже заразСиноптики дали прогноз на зиму, готуватися потрібно вже зараз

Всіх особливо цікавить, якою буде зима. Адже хочеться заздалегідь до неї підготуватися та передбачити різні несподіванки. Синоптики вже дали прогноз погоди на зиму 2022 року. Давай дізнаємося, чого очікувати від

Багата подруга порадила носити у лівій кишені одну річ, гроші потекли рікоюБагата подруга порадила носити у лівій кишені одну річ, гроші потекли рікою

Наші пращури приділяли особливу увагу прикметам і вірили в них. Вони передавалися з покоління в покоління. Особливо ті, завдяки яким можна було розбагатіти. Гроші та благополуччя завжди були бажані для

Забобонна баба казала не саджати біля будинку калину, не послухалися і прикликали гореЗабобонна баба казала не саджати біля будинку калину, не послухалися і прикликали горе

Всім відомо, що домашня червона калина має масу корисних властивостей для здоров’я людини. Але чи варто садити кущі цієї рослини біля будинку, щоб мати під рукою такий цілющий продукт? Я