Перейти до вмісту

Синоптики дали прогноз на зиму, готуватися потрібно вже зараз

  • від

Всіх особливо цікавить, якою буде зима. Адже хочеться заздалегідь до неї підготуватися та передбачити різні несподіванки. Синоптики вже дали прогноз погоди на зиму 2022 року. Давай дізнаємося, чого очікувати від майбутнього сезону і чи він дивуватиме нас сюрпризами.

Синоптики повідомили, що цього року зима в Україні буде на 1–2 градуси теплішою за звичайну. Повідомляється, що весь грудень буде досить теплим та без сильних морозів. Потужні морози будуть, проте продовжаться недовго. Їх варто очікувати у січні. Опади будуть у межах норми.

Нині загалом є тенденція на глобальне потепління. І нас вона теж не омине. Але все ж таки зима буде в рамках середньостатистичної. Будуть періоди тепла, сильні морози.

Короткочасні похолодання триватимуть максимум 10 днів. Ці періоди називають ультраполярним вторгненням. Вони зазвичай трапляються у січні чи лютому. Нічого такого, до чого ми не були б готові.

Також не варто чекати на рясні снігопади. Сніг з більшою ймовірністю буде в західних та північних областях, а ось у решті він буде не таким частим. Та й лежати довго теж не буде. Синоптики нагадують, що в нас давно вже не було зими, коли сніг лежить місяць, не кажучи вже про два. Тож нічого незвичайного для нас.

Якщо підсумувати всі прогнози, можна побачити, що зима буде м’якою. Затяжних морозів не очікується. Періоди, коли похолодає до -20 максимум до -25 градусів, будуть, але не продовжаться довго. Тобто не можна назвати майбутню зиму суворою. Швидше, вона буде надзвичайно теплою як для наших країв.

Це обнадіює, адже сувора зима могла б стати для нас справжнім випробуванням. Через війну доводиться пристосовуватися до нових обставин.

Ми не втомлюємося нагадувати, що потрібно ретельно підготувати житло до зими. Подбай про утеплення квартири чи будинку. Також не забудь придбати теплий одяг, він допоможе зігрітися, якщо раптом опалення не буде.

Ми рекомендуємо зробити мінімальний запас продуктів. Піддаватися паніці, звичайно, не варто. Проте, бути готовим до різних сценаріїв життєво необхідно. Сподіватимемося, що погода буде до нас прихильною. Ми разом упораємося з усіма складнощами. Бережи себе, будь уважним до оточуючих і не втрачай віри в нашу перемогу!