Таро-прогноз на кохання на 2023 рік: яка карта тобі випала?

До нового року залишилося зовсім недовго, отже, саме час погадати на Короля! Тобто, звичайно, запитати у карт Таро, що 2023 обіцяє тобі в особистому житті!

Овен – Лицар Пентаклів

Цей рік буде націлений на досягнення у кар’єрі та матеріальному світі більше, ніж на розбудову відносин. У професійних справах очікується успіх, все йде як по маслу. Усі докладені зусилля гідно винагороджуються. А ось у особистих стосунках відсутність почуттів, емоцій, уваги.

Для пар порада – зміцнюйте свої стосунки. Візьміть зараз за основу досягнення успіху разом із партнером, стабільність, налагодьте фінансові питання, рухайтеся вперед, облаштуйте будинок. Будьте приземленими, але не закритими.

Для тих, хто без відносин, рік націлений на власний успіх, або на пошук відносин, заснованих на матеріальній складовій. Це також може бути міцний союз, якщо обидва партнери розуміють його правила.

Телець – Трійка Кубків

У плані пошуку партнера наступний рік не найкращий. Тобі добре зараз наодинці, ти готова поринути у світ кохання, емоцій, гармонії, але з самою собою. Одне з головних завдань Тельця на 2023 рік — знайти насолоду на самоті, радіти почуттям, які відчуваєш. Навколо тебе пануватиме гармонія, ти будеш задоволена і захочеш продовжити свій стан якнайдовше.

Якщо ти в парі, зверни увагу на себе, чи давно ти була наодинці із собою? Чи ти щаслива? Чи вистачає тобі свободи? Навчися відсторонюватися від партнера екологічно, радіти світові, насолоджуватися без удавання.

Якщо ти без пари, то, швидше за все, цього року тобі ніхто не буде потрібний. Не шукай відносин спеціально, краще спрямуй енергію на себе, на задоволення від кожної миті свого життя

Близнюки – Королева Пентаклів

Цей рік обіцяє складний період у стосунках. Можливий тяжкий розрив, розчарування, глухий кут. Потрібно знайти і зачепитися за те, що може вивести із ситуації. Навіть у найскладніших періодах можна знайти позитивне. Це відмінний привід змінити себе, провести роботу над помилками і зробити крок у нове.

Для пар ваші стосунки схожі на тяжкий хрест, який потрібно нести, але від якого немає жодного задоволення. Є бажання висловитись, розповісти все те, що висить на душі тяжким вантажем. Є розпач.

У тих, хто без стосунків, буде страх за майбутнє. Не озирайся на минулий досвід. Ситуацію треба змінювати, адже що далі, то складнішим буде пошук виходу з неї. Знайди причину того, що заважає тобі рухатися до щасливих стосунків та виправи її.

Рак – Король Жезлів

У твоєму житті цього року з’являться гарні стосунки, в яких дотримуються усі канони з любовних романів.

Для пар – зверніть увагу на рівновагу у ваших стосунках. Чи правильні ролі займає чоловік та жінка? У гармонійних стосунках чоловік відповідає за свої слова. Якщо він говорить, то він робить або просто робить, без зайвих розмов. З таким чоловіком ти можеш розслабитися та насолоджуватися життям. Розведіть вогонь у своїй парі, згадайте початок, свої «ритуали» і що вас запалювало.

Для тих, хто без пари, це буде чудовий рік, щоб зустріти свого ідеального чоловіка. Надійного, сильного та активного. Але будь обережна, бабії теж активізуються.

Лев і Скорпіон – Король Кубків

На обидва знаки випав Король Води. Цей рік буде гарячим на романи. Але романи несерйозні, легкі, засновані на інтимі, на якійсь грі хтось «зловить на гачок». Це хороший привід насолодитися тим, що ти затребувана приваблива і жіночна. Не став мета знайти чоловіка або щось серйозне, отримуй задоволення від можливості бути бажаною.

Для пар – якщо ваші стосунки зав’язані на інтимі, то почуттів у них мало і якщо це влаштовує обох, то це чудово, насолоджуйтесь!

Для тих, хто без пари – спокушай протилежну стать, використовуй будь-які пастки, щоб заманити «жертву» у свої сіті. Не думай про почуття партнера, просто насолоджуйся «полюванням». Тебе буде супроводжувати успіх.

Діва — Король Пентаклів

Для Дів рік буде дуже цікавим, адже вони забули та приховують свої таємні бажання. Час їх втілювати! Перестань боятися осуду та думати, що подумають люди. Це твої фантазії і хто сказав, що вони погані?

Для пар – реалізовуйте фантазії одне одного. Поговори з партнером, а краще подай йому приклад. Зараз найкращий період урізноманітнити ваше життя.

Для тих, хто без пари — скільки ще ти готова йти на поводі у страхів перед засудженням суспільства та забувати про свої потаємні мрії? Знайди людину, з якою можеш бути собою і грішити, не озираючись на інших.

Терези — Сімка Мечів

Для Терезів в 2023 році моя порада – поринути у світ флірту, соблазну оточуючих, додати у свою поведінку трохи легкості та манкощів. Але не більше! Далі нехай тебе завойовують та «ловлять», а ти подивишся залишитися чи зникнути, залишивши лише шлейф своєї магії.

Для пар — цього року вам треба пограти в німфу та зачарованого нею юнака. Так само у відносинах може бути безліч ілюзій, але вони не мають під собою втілення. Зверни увагу, де і в чому ти обманюєш себе? Чи не біжиш ти за нездійсненною метою?

Для тих, хто без пари — спокушай, заманюй, грай, тікай! Будь недоступною, але огортай і зачаровуй своїм шармом. Твоя непередбачуваність та загадковість може приваблювати інших людей. Це можна використати на свою користь.

Стрілець – Вісімка Кубків

Цього року на тебе чекають нові знайомства, флірт, багато спілкування, пошук щастя, походи на вечірки. Не упускай своїх можливостей, час діяти, а не придивлятися!

Для пар – часто ця карта вказує на ревнощі, або, що партнер під наглядом. Також вона може говорити, що один партнер готовий перейти на новий етап, а другий ще думає та аналізує це. Якщо ти в ролі “думаючого”, не тягни, йди в це!

Для тих, хто без пари — не дивуйся, якщо об’явиться хтось із колишніх і почне приділяти знаки уваги. А може вже є чоловік, який посилає знаки уваги, проявляється, але поки що не досить активно.

Козеріг – П’ятірка Пентаклей

У Козерогів особисте життя цього року теж буде не таке легке, як хотілося б. Опис чимось схожий на Близнюків: розчарування, несподіваний удар чи непрості події. Але на відміну від Близнюків, Козерогам буде простіше впоратися з цим. Це втрата та пошук одночасно. Дуже часто в цих подіях винна ти сама, тоді спробуй проаналізувати, як ти потрапила в цю ситуацію і що можна винести з того, що трапилося.

Для пар — стосунки втратили сенс, але є бажання знайти у них щось позитивне. Також карта вказує на позитивний настрій, який допоможе переглянути свої цінності та знайти вихід із ситуації.

Для тих, хто без пари, варто іноді покопатися в землі і не боятися забруднитись. І в багнюці можна знайти алмази. З будь-якою ситуацією можна розібратися, якщо вірити у найкраще.

Водолій – Трійка Пентаклей

Водоліїв у 2023 році може чекати шлюб, або серйозні відносини, зустріч свого партнера. Дуже сімейна карта, з усією серйозністю.

Для пар — міцний союз, чудовий рік для укладення шлюбу. Хороший, надійний та щасливий союз. Для тих, то не в парі — ти зустрінеш свою людину, можеш поставити цю мету.

Складно додати щось до такої карти, все добре. Водолії цього року будуть щасливими у своїх відносинах.

Риби – Паж Мечів

Риби теж у наступному році зустрінуть своє кохання, або будуть сильно кимось зачаровані, натхнені, відірвані від реальності та побуту, щасливі та закохані. Не факт, то цей роман переросте в щось серйозне. Але він явно занурить тебе в ейфорію. Будеш парити від щастя.

Для пар – вас об’єднують не тільки почуття, а й загальні захоплення, хобі. Якщо у вас немає, знайдіть їх і буде новий виток відносин, коли від партнера мурашки по шкірі, коли чекаєш на його дотик і дивишся закоханим поглядом.

Для тих, хто без пари рік буде насичений на емоції. Чекай метеликів у животі, але не надто ідеалізуй нового партнера. Насолоджуйся, але не вилітай надто високо.

Related Post

Енергії року Чорного Кролика: загальний прогноз від експерта Ба ЦзиЕнергії року Чорного Кролика: загальний прогноз від експерта Ба Цзи

По-справжньому рік Чорного Водяного Кролика настане лише 22 січня 2023 року. Що він нам принесе? Скоріше читай! Енергії 2023 року, які прийдуть до нас лише 4 лютого, несуть можливість змін

Фінансовий східний гороскоп на 2023 рікФінансовий східний гороскоп на 2023 рік

Прихід року Чорного Водяного Кролика (Кота) вважається справжнім часом змін. Причому на нас зміни чекають у всіх сферах. У фінансах потрібно бути особливо обережним, адже девіз покровителя 2023 року: «Позбудься