Перейти до вмісту

Таро прогноз на листопад 2022 року від Анжели Перл

  • від

«Життя починає налагоджуватися!» — каже відома астрологиня та таролог у своїх пророкуваннях. Дуже хочетьчя у це вірит!

Овен

Багато Овнів у листопаді значно просунуться до своєї матеріальної мети. Це стосуватиметься накопичень або важливих покупок. Можуть прийти гроші, на які ти давно чекав. Фокус уваги буде на справах, пов’язаних із фінансами.

Чоловік (партнер) активно братиме участь у справах Овна. Не переймайся, якщо все йде не за планом, пам’ятай, що всьому свій час. Наприкінці місяця можлива новина про поповнення у родині.

Телець

Карта «Колесо удачі» вказує на нові можливості. Справи будуть складатись  легко і вдало. Можлива несподівана новина, яка принесе багато радості.

Це гарний період, щоб вирушити в подорож або розпочати навчання. Це принесе стан наповненості та щастя. Здоров’я не підведе!

Близнюки

У сім’ї та на роботі буде все стабільно добре, і це не може не тішити. Також з’явиться відчуття захищеності та комфорту. Це все сприятливо позначиться на самопочутті.

Наприкінці листопада у Близнюків зросте фінансове навантаження, тож не плануй надмірних витрат. Це допоможе перекрити фінансові питання, що раптово виникнуть.

Рак

«Настав час прокинутися і прийняти важливе рішення!» – каже Анжела Перл. Не бійся і сміливо йди вперед, у тебе все вийде. Це найкращий час, щоб розширити свої горизонти.

З другої половини місяця варто приділити час творчості чи особистим проектам. У них ти зможеш найкраще реалізувати свої можливості. Намагайтеся ні з ким не ділитися своїми планами!

Лев

У листопаді представникам цього знаку варто бути готовим до зміни статусу. Статися це має у другій половині місяця. З новим становищем прийдуть нові амбіції та бажання.

Сприятливо розпочати навчання чи зробити кроки до відкриття свого бізнесу. При цьому важливо заявити світові про своє рішення та свою діяльність. Люди з твого оточення допоможуть тобі у твоїх починаннях.

Діва

Дів чекає насичений подіями місяць. Навіть відпочинок буде сповнений енергією. Вирішуючи проблеми, не роби все самостійно, по можливості звертайся за консультацією до інших фахівців. З фінансами все складеться найкращим чином.

У листопаді представники цього знаку почуватимуться більш рішуче, ніж будь-коли. Діва твердо віритиме в надійність своїх задумів і планів, і ніщо не зможе змусити її змінити свою думку.

Терези

Нові починання, навчання, важливі проекти (свої, а не чиїсь) — це стане головною темою листопада для представників цього знака. Не сидимо і чекаємо на щось, а рухаємося вперед і тільки вперед.

Можливо, доведеться подбати про когось. В особистому житті Терези будуть переповнені любов’ю. Представники знака відчують себе щасливими та сяючими у нових відносинах, які вони трішки ідеалізуватимуть.

Скорпіон

У представників цього знаку очікується непростий період, багатий та конфлікти з партнерами по бізнесу чи колегами по роботі. Постарайся тримати себе в руках і не провокувати розвиток суперечок та з’ясування стосунків, які можуть зашкодити спільній справі.

Місяць починається з заглиблення у виклики, пов’язані зі Скорпіоном особисто: тіло, імідж, самопрезентація, амбіції. Ти можеш і маєш більше звичайного приділяти час собі коханому. Добре приводити себе та свою енергію в рівновагу та баланс.

Стрілець

«Потрібно відпочити і перейти на позитив!» – радить Анжела Перл Стрільцям у листопаді. Виділили час, щоб вирушити у невелику подорож. А якщо не виходить, просто присвяти час собі коханій: подивися фільм, вдосталь поваляйся на дивані чи сходи на масаж. Це розслабить розум і тіло та наповнить новими силами.

Хтось із оточення дасть цінну пораду, яка дуже допоможе. Будуть значні успіхи у роботі чи цінна співпраця, яка згодом принесе добрий матеріальний достаток. Можлива новина про майбутню дитину.

Козеріг

У Козерога в листопаді плануються кардинальні життєві зміни та фінансові витрати, до яких він не буде готовий. І нехай періодично буде непросто, у результаті це призведе до позитивних результатів.

Постарайся зосередитися на роботі, щоби з мінімальними втратами пережити цей час. Натомість у плані здоров’я все буде добре, буде багато сил та енергії.

Водолій

У листопаді Водолії зрозуміють, що емоційно та внутрішньо вони готові чути своє серце. Інтуїція підказуватиме вірні рішення. Багато представників цього знаку почнуть пошук себе та свого призначення.

Завдяки цьому з’явиться відчуття внутрішньої наповненості. Нові починання у другій половині місяця принесуть успіх. Буде багато можливостей та сил на нові звершення.

Риби

Рибам варто плисти за течією, і тоді все складеться якнайкраще. Багато чого стане на свої місця і проясниться. При цьому можливі ситуації, в яких справи будуть у «підвішеному» стані. Це стосуватиметься угод або фінансів. Наберися терпіння і просто чекай.

У другій половині місяця доведеться зробити важливий вибір. Причому, не один! Довго не думай і не погоджуйся одразу на кілька проектів. Не розпорошуйся, вибирай щось одне!