Перейти до вмісту

Топ – 5 помилок під час прибирання, які заважають тримати будинок у чистоті

  • від

Мій дім – моя фортеця. Але надто часто ця фортеця схожа на звалище всього, що тільки може привести в свою оселю людина. Часто виникають питання щодо того, чому навіть після генерального прибирання дім лишається візуально “брудним” хоч насправді, не має ні пилинки.

Спробуємо розібратися в тому, що саме робить будинок неохайним, що дає відчуття затишку, а що навпаки кидається в очі. Після розбору помилок життя господинь точно не буде таким як раніше.

Правило перше – викинути все зайве. Ніщо так не робить будинок, приміщення чи кімнату брудною і неохайною, як папірці, різні упаковки, коробки, все те, що по суті не несе ніякої корисної функції. Як би важко не було розлучатися з 8 по рахунку смішним магнітом, але треба пам’ятати це – паразит для інтер’єру і додаткова поверхня для прибирання. Звісно що викидати все підряд нема сенсу.

Правило друге – один будинок і один стиль. Часто люди, радянського загартування люблять різні предмети декору. Все це купляється поступово, роками. В один момент розумієш, що ліжко перетворилося на вітрину всіляких подушок, а полиця в сувенірний магазин усіх світів та народів. Ідеальний варіант використовувати максимум 5 кольорів про формуванні інтер’єру, але завжди можна пограти з відтінками.

Правило третє – ні килимам на стінах та підлозі. Звісно, колись килим був ознакою розкоші та багатства. Крім того від дійсно допомагає зробити підлогу більш теплою. Якщо раніше килими викликали почуття комфорту, то тепер тільки роздратування. Якщо все є хочеться, нехай це буде невеличкий килимок біля входу в кімнату чи біля ліжка, котрий буде вписуватися в загальну картину інтер’єру.

Четверте правило – прибирання всіх поверхонь. Іноді можна не звернути увагу на розкидані речі чи безлад в шафі, але брудні поверхні підлоги, особливо кафель у ванній, полиці у вітальні, підлога та столи на кухні – видають старання господарів будинку. Порада, звернути увагу на вимикачі світла, розетки, електронні пристрої та побутову техніку, адже нерідко навіть пилосос може стали найбруднішим місцем у будинку.

Порада п’ята – всьому своє місце. Якщо відразу ставити на місця предмети по можливості, то потреби в постійному прибиранні не виникатиме. Все зайве необхідно сховати до шаф. Навіть якщо це речі повсякденного вжитку, не варто демонструвати яким шампунем користуються господарі будинку, тим більше слід ховати речі особистої гігієни.

Бонусом, хочеться сказати, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять, тому пересиливши себе 1 раз, можна назавжди забути про нескінченні щоденні прибирання.