Типи жінок – твоя ідеальна дружина

Замислюєшся над тим, якою дружиною стане твоя дівчина? Або ж ти зараз у пошуку своєї другої половинки? Чи ти зовсім не маєш жодного уявлення якою має бути твоя супутниця по життю? Саме для всіх цих випадків ми підготували інформацію про типажі жінок по їх психологічних типах.

Тип Аміда

Це ідеальна дружина і мати. Вона з дитинства знає імена всіх своїх майбутніх дітей, вміє готувати борщ по 101 рецепту і подумки розставила торшери по всіх гостинних свого майбутнього будинку.

Ця жінка вірна, віддана своєму чоловікові. Вона навіть думки не допускає про зраду або розставання. Вона завжди буде ділитися своїми переживаннями і думками зі своїм чоловіком, адже подруги відійдуть на другий план. Жінка-Аміда повністю присвячує свій час чоловікові і дітям – це сенс її життя.

Чоловік, який любить дітей, цінує домашній затишок, розділяє сімейні цінності, гідно оцінить цей тип жінки. Такий союз буде міцний і гармонійний.

Тип Джульєтта

Така жінка живе почуттями та емоціями. Її характеризують загадковість, непередбачуваність, бурхливі скандали і пекучі примирення. Жінка-Джульєтта прекрасна коханка, турботлива, ніжна, жіночна.

У сімейному житті не варто очікувати від неї готування, прання і прибирання. Її завдання в сімейному житті – надихати чоловіка на подвиги і перемоги. Вона підтримає чоловіка в самих різних видах діяльності: від спорту до польоту в космос, але не буде морочитися голодний він чи ні.

Жінка-Джульєтта підійде для самостійного, самодостатнього чоловіка, який хоче бачити поруч музу. Чоловік готовий давати турботу буде воістину щасливий з таким типом жінки.

Тип Люсьенда

Волелюбна і відкрита до всього нового і незвіданого.

Це не найкраща господиня і мати, так як вона безвідповідальна, їй не до вподоби контролювати кого-небудь або доглядати за кимось. Жінка-Люсьенда готова підкорювати світ, їй не потрібна стабільність і комфорт, вона може легко міняти місце проживання, країну або континент. Легко адаптується в новому місці, заводить друзів і знайомих, з такою жінки не пропадеш в новому середовищі проживання. Їй подобається вивчати світ і себе.

Їй підійде чоловік, який не хоче і не планує дітей. Також з нею буде комфортно чоловікові, який любить подорожувати або у якого робота пов’язана з регулярними переїздами, адже вона буде відмінною супутницею.

Тип Франзель

Це спокійна, розумна, самодостатня жінка. Вона не закочує скандалів, не терпить інтриг і пліток. Жінка-Франзель зазвичай має свою справу, ніколи фінансово не залежить від чоловіка. Якщо знайдеться чоловік, готовий забезпечувати її, вона буде вчитися або присвятить себе хобі, адже без діла не зможе сидіти.

Чоловікові слід бути готовим, що в побуті і сімейного життя з цим типом жінки подружжя партнери. Вона чекає від чоловіка допомоги по господарству, а сама готова допомогти заробляти гроші. З такою жінкою поруч комфортно і спокійно. Вона хороша, але сувора мати. У дітей буде вкладати знання і навчати їх.

Гармонійні стосунки з Франзель будуть у чоловіків, які хочуть рівних, партнерських відносин з супутницею. Чоловіки, які цінують в жінці не тільки красу, а ще розум, логіку і надійність будуть захоплені від цієї дами.

You cannot copy content of this page