У чому головна причина “вінця безшлюбності”

Навіть в сучасному світі до сих пір існує стереотип про те, що практично всі молоді жінки прагнуть якомога скоріше вийти заміж. Складно назвати це правдою, однак всі стереотипи будуються на спостереженнях. Для багатьох шлюб досі є головною метою в житті. Чи ні? Давайте разом розберемось, що таке вінець безшлюбності і чому його так бояться панянки.

Відомий психолог визначає поняття «вінець безшлюбності» як своєрідний тип жіночої самотності. Саме таку самотність відчувають дами, які раз по раз намагаються знайти підходящого партнера для шлюбу, але у них нічого не виходить.

Спеціаліст вважає, що головна проблема таких жінок не має нічого спільного з якимись езотеричними причинами. Насправді жінки вибирають не тих партнерів. Наприклад, вони проявляють інтерес до одружених чоловіків або тих, хто просто не бажає вступати в серйозні стосунки. Такі партнери ніби притягують бідних дівчат.

Чому так відбувається? Можливо, справа в тому, що ці жінки насправді не хочуть заміж. Однак тиск суспільних стереотипів має на них великий вплив. Піддаючись йому, вони зосереджують всю свою енергію і зусилля не на тому, що їм дійсно цікаво і потрібно. Їм здається, що відсутність постійного партнера, а ще краще чоловіка, характеризує їх самих не з кращого боку.

Це хибне враження управляє життям дівчини і вона прагне якнайшвидше вийти заміж. Однак через внутрішнє протиріччя вона знаходить абсолютно невідповідних партнерів. Ось таке замкнене коло. Вибратися з нього часом буває дуже складно. Для цього потрібно переосмислити свої життєві цілі і визначити істинні бажання.

Як позбутися від вінця безшлюбності

Відмова від того, що тобі здавалося метою всього життя, може бути досить болючою. Однак воно точно варто того. По-перше, ти позбавиш себе від непотрібних страждань по людині, якій не потрібні відносини. По-друге, ти зосередиш увагу на собі, що точно зробить твоє життя набагато щасливішим. Самодостатні люди завжди притягують у своє життя таких самих. Це практично вселенський закон. З впевненою в собі людиною, яка не перебуває в залежності від кого-небудь, хочеться спілкуватися і бути частиною її життя.

Можливо, це здасться тобі парадоксом: для того, щоб знайти ідеального партнера, тобі потрібно відмовитися від пошуків і сконцентруватися на собі. Щасливі відносини можуть виникнути лише так. Ти не уявляєш, наскільки привабливою здається жінка, яка себе по-справжньому любить і ставить саме себе понад всякі відносини.

You cannot copy content of this page