У день зимового солнцестояння категорично не можна йти за покупками, щоб гроші не витікали з кишень весь наступний рік

День зимового сонцестояння у 2022 році, як і зазвичай, ми відзначатимемо 21 грудня. З цього дня наше сонечко розпочне новий цикл. Це одна з найважливіших енергетичних точок року. Щоб отримати підтримку вищих сил, важливо цю дату провести з розумом!

21 грудня з давніх-давен вважається одним з найпотужніших за своєю енергетиці днів у році. Це час найкоротшого дня року і найдовшої ночі, коли Сонце знаходиться максимально далеко від Землі. Тож у цей день мінімум сонячної енергії.

З незапам’ятних часів у цю дату люди проводили обряди та ритуали на майбутні періоди. Згодом фокус пріоритетів змістився, однак, потужність та енергетику свою цей день не втратив.

Підготовка до Дня зимового сонцестояння

Добре було б до 21 грудня 2022 року завершити всі розпочаті справи, віддати борги. Це позбавить тебе енергій, які будуть тягнути назад. У будинку потрібно навести лад. Викинь усі старі речі, які тобі заважають, звільни простір від усього мотлоху. Тим більше, що все одно наводитимеш порядок у будинку перед Новим роком та Різдвом.

Звільняй пам’ять телефону, видаляй листи з пошти. Утилізуй все, що ти плануєш залишити у минулому. Постарайся закінчити короткострокові справи та процеси, розпочаті протягом 2022 року. Звичайно, які можна закінчити.

Прибирання варто зробити і в голові. Звільни свій розум від усіх негативних думок та спогадів. Відпусти минуле і вдихни життя на повні груди!

Напередодні 21 грудня варто сходити в лазню чи просто прийняти душ (можна контрастний). Вдягни чистий одяг.

Цими днями можна безболісно розірвати непотрібні стосунки. Наприклад, вийти без втрат зі складу засновників фірми. Зроби це в День зимового сонцестояння, тоді твої партнери підуть тобі на поступки і не мститимуть і не псуватимуть подальше життя.

Що ж не варто робити у сам День зимового сонцестояння

По-перше, не можна сваритися і говорити погані слова. Не роби дій «на зло» або на шкоду собі.

По-друге, не приймай у цей день важливих рішень, не підписуй договори та угоди. По-третє, не ходи за покупками, благаю, інакше гроші витікатимуть весь рік. І, будь ласка, не бери гроші у борг і не оформлюй кредити. Також у цей день не варто виходити заміж чи одружуватися.

День зимового сонцестояння вдалий для встановлення новорічної ялинки в будинку. Ця традиція почалася ще від наших предків. Батьки вважали, що запах хвойних дерев відлякує нечисту силу і злі духи оминають будинок.

Саме час змістити фокус уваги з проблем візуалізації майбутнього. У дня Зимового Сонцестояння дуже потужна енергія, яка дуже чуйна до справжніх намірів та бажань! А щоб розпізнати істинність своїх мрій, варто прибрати все, що заважає.

Related Post

В кохання, долю чи удачу: у що вірять знаки зодіаку, часом усупереч логіці та здоровому глуздуВ кохання, долю чи удачу: у що вірять знаки зодіаку, часом усупереч логіці та здоровому глузду

Розповідаємо, у що продовжують вірити знаки зодіаку — часом усупереч логіці та здоровому глузду. Козоріг Поки всі інші знаки вірять у речі, які можна назвати ефемерними, Козероги вірять у щось

Спіткає успіх: володаркам цих чотирьох жіночих імен пощастить у 2023 роціСпіткає успіх: володаркам цих чотирьох жіночих імен пощастить у 2023 році

Кого в майбутньому 2023 Чорного Водяного Кролика чекає успіх? Розповідаємо, дівчата з якими іменами виявляться серед щасливиць! Відповідальність за «жіноче щастя» несе планета Венера — саме від її місцезнаходження залежить,