У природі існує тільки три види жінок …

Стаття про пошуки свого ідеального партнера, яка все розставить по місцях. Варто прочитати кожному.

У природі існує тільки три види жінок: дівчата-дочки, дівчата-сестри і дівчата-мами. З чоловіками та ж ситуація: синки, брати і папіки. І всі вони гармонійно співіснують один з одним строго попарно.

Папіки шукають дочок. Гламурних кішечок, які не здатні ні копійки заробити, ні яєчню приготувати. Їм хочеться відчувати себе покровителями, захисниками, іноді навіть господарями. Їм в кайф розуміти залежність жінки від себе і свою значимість у зв’язку з цим. Для неї або взагалі в принципі.

Братам потрібні сестри, з якими в гори і в сніг в наметах, на сноуборді і з парашутом. Копати дачу, будувати бізнес, ділити домашні справи навпіл і з пивком або свіжовичавленим соком дивитися футбол або улюблений серіал удвох. Їм подобається відчувати плече, рівність вкладу в сім’ю і бути на одний хвилі в усьому.

Синкам потрібні мами, тому що їх власні мами не вічні, начальники злі і кусаються, по телевізору і в інтернеті так багато всього цікавого, а самі вони нічого не вміють від вибору стрижки до розігріти суп з холодильника. Їм, звичайно, потрібна відповідальна особа, яка візьме це все на себе. А матуся буде щаслива тим, що потрібна, що нікуди він не дінеться, що без неї він загине, і свято переконана в тому, що просити чоловіка приготувати – це псування продуктів, відправити його в магазин за свининою і капустою – значить отримати на виході упаковку копченого шпику і пакет замороженої брокколі, підлогу та посуд за ним все одно перемивати, і взагалі, чоловіків мало, їх берегти треба.

Ідилія, правда? Усі щасливі. Але що ж відбувається насправді?

Майже всі з трьох типів чоловіків западають на кішечок. Головна функція жінки-доньки – виглядати привабливо і залучати – працює відмінно. Далі вона починає із запропонованих вибирати того, хто потрібен їй. І в цій справі вона з усіх трьох найрозумніша, ніколи не помилиться! Синка вона в кращому випадку не помітить, в гіршому з гидливою міною на мордочці попросить відійти і дихати в іншу сторону. Він же, відчуваючи гострий біль образи, вибухне вереском на весь інтернет або найближче оточення про те, які жінки корисливі сучки, які не вміють цінувати душевні якості. Брати бувають досить уперті і здатні іноді завоювати серце кішечки. Але тут у них починаються проблеми. Домашня робота на ньому, заробітки на ньому, поговорити немає про що. Відпочивати вони хочуть в різних місцях, розважатися з різними людьми, вона дратує його друзів, він не вражає її подруг. Підсумок трохи передбачуваний: розлучення, бійка за майно і дітей. Він кричить: «Жінки – стерви, буду холостяком». Вона підраховує відсуджені частини не свого майна і вже у пошуках нового кандидата.

Жінка-сестра виглядає зовсім не так, як кішечка. Вона, швидше за все, одягнена в джинси, у неї зручне взуття і сумка. Волосся в хвості або косі, макіяж помірний або відсутній. А ще у неї горять очі, вона вміє жартувати, з нею можна говорити годинами про все на світі і часто у неї відмінна фігура. Щоб таку завоювати, треба її вразити, щоб вона чоловіка поважала. Папіку є чим її вразити. Але до сім’ї зазвичай не доходить. Легка на підйом сестричка хвацько грюкне дверима у відповідь на перше ж «нікуди не підеш» і спробу домінувати. Синкам теж іноді везе потрапити в струмінь її інтересу, наприклад, якщо вона геймерша, а може щиро вражена віршами у свою честь. Її навіть можна заманити в сім’ю з таким малюком. Вона толерантна, оптимістична, вважає, що його мати все робить неправильно, і вірить, що варто його від матінки забрати, як вона встановить нові порядки. Розвалюється все роки через два, коли наполеглива сестра втомиться нарешті марно просити чоловіка встати з дивана і допомогти по господарству. Коли їй набридне змушувати його змінити роботу на більш високооплачувану або хоча б знайти будь-яку роботу. Коли вона зневіриться витягнути його на природу або взагалі відірвати від монітора або телевізора. Вона подасть на розлучення, а синок залишиться кліпати оченятами в німому питанні: «Що сталося? Все ж було так чудово!»

Жінки-матері відразу не подобаються майже нікому. Зовні вони непомітні, інтереси у них чисто жіночі: готувати, шити-в’язати, розводити квітники, плекати котів, та й взагалі, вона з тих, хто твердить: краса в жінці не головне. З машини на тротуарі її не видно, в заможному суспільстві не буває. Навіть якщо папік з нею десь і перетинається, то зацікавити його нею неможливо: партнерам по бізнесу на фуршеті з гордістю не пред’явити, грошей вона на себе витрачати не вміє, намагається перехопити прапор турботи і доводить есемесками на тривалих переговорах до сказу. Якщо папіка занесе на такий одружитися, він заведе коханку, яка почне дерти з нього чотири фінансові шкури, ось тоді він відчує себе Гераклом і дружину свою відправить в розлучення. Голу, босу і дітей відбере, якщо йому потрібні. Брату ж з матусею нудно. Новинки автопрома не обговорити, футбол не подивитися, його друзі в будинку її нервують, коли він йде в гори один, вона мало не каструлю борщу з собою йому упаковує, надягає йому труси з начосом, шарф, рукавиці, в загальному, мужики дізнаються – засміють. Сльозами і голосіннями заважає йому ризикувати своїм здоров’ям і витрачати гроші на хобі. Домагається термінового повернення додому до родини і пиляє, якщо рибалка, а не розваги з дітками – плани на суботу та неділю. Брат швидко зауважує, що вона перестала стежити за собою, у неї зіпсувалася фігура, шкіра і волосся, що у них нічого спільного: він мріє про нову машину, а вона – про третю дитини, і ці два поняття несумісні з його зарплатою. У підсумку він іде, платить аліменти і уникає зустрічатися з нею поглядом, так як в глибині душі йому все ж соромно. А вона ненавидить його, невдячного, всією душею за те, що залишив дітей і сім’ю, а життя її зламав.

Знайомі ситуації? І адже багатьох з вас, друзі, задовбали саме вони – не ваші пари. Саме через це ви пишете і стогнете про те, що жінки всі меркантильні або негарні, мужики всі слабаки або негідники. Та тому що, друзі мої, шукати треба за потребами! Розібратися в собі, в тому, що робить вас щасливими, і відвести погляд від такої симпатичної, але ніяк не підходящої вам для стосунків людини, щоб не кричати на кішечку коли вона не виявилася матусею, а на синка – що він вам в брати не годиться. Ви ж в магазині не лаєтесь на кожну пару взуття не вашого розміру і невідповідного фасону. Чи не кидаєтеся з критикою в бік непотрібної вам ковбаси: мовляв, як це вона не з капусти і взагалі сміє існувати в продажу? Залиште вже один одного в спокої, не намагайтеся застосовувати людей не за призначенням, адже поки ви гнете свою лінію і намагаєтеся переробити свою непару під себе, десь його і ваша пара страждає від самотності і розбіжності з кимось ще.

You cannot copy content of this page