У Тетянин день 25 січня небеса дають шанс заручитися вдачею на рік уперед

Щорічно 25 січня відзначається День янгола Тетяни. Це свято також важливе і для всіх віруючих, адже великомучениця Тетяна стала особливою фігурою у релігійному світі. Саме 25 січня її життя трагічно обірвалося через щиру віру дівчини в Господа. Вона поплатилася своєю долею, але була канонізована і тепер широко шанується у християнському світі.

Історія віруючої діви

Великомучениця Тетяна народилася III столітті до н.е. Сім’я дівчинки була однією з найзнатніших і найзаможніших римських пар. Проте батько Тетяни потай від влади вірив у Бога. Тетяна теж вирішила піти стопами батька. Вона багато молилася, допомагала хворим та бідним. Потім вирішила повністю присвятити себе служінню Всевишньому.

Про те, що сім’я Тетяни вірить у Христа, довідалися – схопили всіх. Дівчину та її батька було вирішено стратити. Але Тетяна не схотіла відмовитися від своєї віри. Вона почала молитися так щиро, що язичницьке божество просто впало з п’єдесталу — саме в храмі, де утримували Тетяну. Це спонукало кількох стражників приєднатися до мудрої діви, але навіть таке явище не допомогло уникнути страшної долі.

Трохи традицій

У День ангела Тетяни категорично забороняється сваритися та вимовляти погані слова. Так можна видворити з дому успіх. Крім того, небажано відмовляти в допомозі будь-кому. Це важливо. Це теж може зіпсувати удачливість людини або навіть наслати на неї погану енергію.

Постарайся не сваритися з рідними у День Тетяни. Такий вчинок точно нашкодить. Також важливо заздалегідь прибрати весь будинок, щоб він сяяв чистотою та свіжістю. Це дозволить святковому теплу та благополуччю затриматися у такому будинку довше.

Незаміжні дівчата можуть поворожити на свого нареченого. Зрозуміло, що церква таке не сильно схвалює ще з часів наших предків. Але хіба це колись зупиняло красунь, які всім серцем хочуть знайти свою долю?

Можна записати імена кавалерів, що цікавлять, скласти все в пакет і покласти під подушку. Наступного ранку витягай з пакетика перший клаптик паперу з ім’ям. Це і буде твоя доля.

Погодні знаки

Сніг на Тетянин день обіцяє часті дощі влітку. А якщо сонячно буде, то птахи навесні рано поспішатимуть додому. Ясне небо 25 січня обіцяє щедрий урожай. Тоді як дощ чи мряка віщують погане літо. Метелиця в цей день теж не вважалася добрим знаком. Якщо снігу було багато, то хліба на полях буде мало.

Більш того, важливо було на День Тетяни за старих часів випікати коровай. Уважно спостерігали, як печеться хлібина. Якщо добре, тоді і життя іменинниці весь рік буде успішним. А якщо випічка підгоріла або виявилася низькою, тоді й Тетяна може трохи засумувати.

Але панікувати не треба. Просто наріж коровай на великі шматки і щедро пригости ним усіх бажаючих.

День ангела Тетяни: як правильно вітати іменинницю

У Тетянин день не можна відмовляти ні в чому прекрасним Тетянам. Якщо винуватці урочистостей запрошують на коровай або пригощають святковою вечерею, тоді обов’язково треба погодитись. Подарунки для іменинниць обирають у міру можливостей.

Якщо є бажання та можливість, то можна підібрати щось дорожче. Але навіть звичайні солодощі та квіти будуть чудовим вибором у такій ситуації.

Щиро хочеться побажати кожній іменинниці світлого та доброго дня. Нехай це 25 січня, як і багато інших, дарують лише тепло, радість, посмішки та гарний настрій.

Бажаємо всім Тетянам щастя. І, звичайно, нехай буде щасливий кожен наш читач незалежно від того, коли відзначається його День ангела.

Related Post

Щоб чоловік не зраджував, потрібно провести на кухні кілька обрядів та ритуалів, а також дотримуватися деяких правилЩоб чоловік не зраджував, потрібно провести на кухні кілька обрядів та ритуалів, а також дотримуватися деяких правил

Чоловіки зарекомендували себе як істоти полігамні, і кожна жінка боїться зради свого супутника. Навіть будучи заміжньою за сім’янином до мозку кісток, представниці прекрасної статі час від часу влаштовують сцени ревнощів

Різдвяні заборони 7 січня 2023 року, які не можна порушуватиРіздвяні заборони 7 січня 2023 року, які не можна порушувати

Як зустріти Різдво Христове у 2023 році? Зустрічати Різдво варто із гучними колядками та привітаннями. Дата початку колядування відрізнялася від місцевості до території. Наприклад, в одній області розпочинали співати вітальні

П’ять жіночих імен з найсильнішою енергетикою, ці панянки створюють міцні сім’їП’ять жіночих імен з найсильнішою енергетикою, ці панянки створюють міцні сім’ї

У кожному імені прихована своя таємниця. Але є особливо значущі жіночі імена, від яких віє неймовірною силою. Потужна енергетика ніби закодована у них. І жінки з такими іменами вирізняються на