У які дні тижня сняться віщі сни?

Кожне бачення – це шифр, натяк, загадка, яку варто розшифрувати. Для цього потрібні сонники – надійні помічники, путівники в світі мрій. Вони допомагають розібратися в заплутаних символах, передбачити майбутнє наяву події, наблизити удачу, уникнути помилок.

Але крім сонників, варто ще враховувати додаткові нюанси. Наприклад – день, в який приснився сон.

Думаєте, це міфи? Відомо, що всі дні тижня схильні до впливу певної планети-покровителя. А кожна планета керує тими чи іншими властивостями реальності і впливає на певні аспекти життя людини. Тому одні сновидіння збуваються, інші – можуть виповнитися з точністю до навпаки, а ось треті зовсім не мають значення. Як розібратися, коли сняться віщі сни, а коли на них зовсім не варто звертати уваги?

Перш за все, в загальних рисах варто запам’ятати, якими планетами управляються дні, і на що це впливає. Це допоможе вже більш-менш орієнтуватися і розбиратися в тому, як правильно тлумачити сни в залежності від тижня

Понеділки – дні, яким протегує Місяць. Він управляє емоційною і чуттєвою сферою.

Вівторок підпадає під вплив Марса, він управляє силою і мужністю.

Середою керує Меркурій, планета легкості, спокою.

Четвер під впливом Юпітера – все що пов’язано зі справами, активністю, діями.

П’ятниці протегує Венера, планета чуттєвості і любові.

Субота – день Сатурна, він пов’язаний з випробуваннями, долею, роком.

Неділі під впливом Сонця. Це зірка, що дарує життя, енергію, силу і радість.
Знаючи це, вже можна мудріше і уважніше тлумачити мрії. Період сновидіння може допомогти зрозуміти побачене, і зробити розумні, максимально вірні висновки. Але, крім цього, варто використовувати сонник – він головний путівник в заплутаному і таємничому світі наших мрій.

Як розібратися?

Варто дуже добре розуміти, чому сняться віщі сни, і чому часом вони не збуваються, незважаючи на «віщий» день тижня.

Перш за все, якщо ви дізналися, що в певні дні тижня, скажімо, сну варто вірити – не поспішайте чекати, що всі його події втіляться в реальність в точності і в подробицях.

Це часто означає, що в ці важливі містичні дні сновидцу варто особливо уважно перегортати сонник, і довіряти йому. Чи збудеться не конкретно сам сюжет побаченого в мріях, і значення, яке вказує сонник.

Хоча, деколи буває і таке – виконуються мрії в точності, але це рідкість. Важко зрозуміти, чому сняться віщі сни – це рідкісний випадок, коли всесвіт підкидає кому-небудь в сновидінні точну картинку майбутнього. Може бути, це містична випадковість, а може, дар сновидіння …

Проте, дні тижня варто мати на увазі. Найбільш вірною буде така схема дій, якщо Вам наснився яскравий сон, який ви бажаєте розшифрувати.

Для початку візьміть до уваги те, коли сталося бачення, яким був день – і зрозумійте, чи варто надавати цьому значення. Якщо так, то вже тоді відкрийте сонник і дізнайтеся, що обіцяє Вам бачення, чого чекати.

Потім робіть висновки! Нічого складного, головне – використовувати логіку, інтуїцію і бути уважнішими.

А ось недільні бачення – прекрасні в усіх відношеннях! Їх створює Сонце, планета життя, любові і щастя. Будь-негативний аспект тлумачення можна сміливо анулювати, якщо це – недільна ніч. Сни на неділю не тільки правдиві, але і щасливі – вони не обіцяють поганого!

Це може сновидцю спершу здатися складним, і багато хто нехтує цими знаннями, але враховувати час сновидіння важливо, це багато в чому допомагає розібратися, отримати більш достовірну відповідь, чи збудуться наші бачення. Нерідко ми дивуємося – чому сонник збрехав, пророцтво не збулося? А відповідь проста – день тижня диктує свої правила. Враховуйте це, вмійте розуміти те, що вам сниться, і будьте завжди щасливі і впевнені, що доля Вам благоволить!

Коли сон збудеться, а коли ні?

Тепер можна розглянути окремі дні тижня більш детально, і розібратися, за якими днями варто довіряти тому, що говорить сонник, а в які особливі дні не слід зовсім його навіть розкривати.

Крім того, планети-покровителі можуть коригувати і перенаправляти значення побаченого, фарбувати бачення в інші кольори, надавати їм додаткове, більш вузьке значення.

Понеділок – день, яким опікується емоційний Місяць. Все, що мариться в цю ніч, так чи інакше пов’язане з емоційно сферою, з переживаннями і чуттєвістю. Тому, що говорить сонник, варто вірити, сказане їм збудеться, проте матиме яскраве емоційне забарвлення. І, можливо, Ви будете більше переживати, ніж є насправді. Крім того, сновидіння в цю ніч можуть не бути віщими, а лише відображати ваші внутрішні емоційні переживання, мрії та емоції. Очікувати, що побачене повториться наяву, все ж не слід – Місяць мінливий і хитрий.

У вівторок сняться дуже важливі бачення. Марс – планета сили і устремлінь, і які б події не віщував сонник, вони пов’язані з вашим духом.
Все сприятливе збудеться, якщо проявити силу, цілеспрямованість і характер. Ці сни – віщі, але щоб вони перетворилися в життя, варто застосувати волю. А якщо ж тлумач вказує на неприємні події в майбутньому, то це натяк – Вам слід бути сильніше, щоб уникнути бід.

Середа. А ось кому не варто зовсім довіряти, так це мінливому і повітряному Меркурію. Які б не бачилися Вам явища і знаки в ніч на середу, швидше за все, це лише натяки, фантазії, і в них мало правди.
Однак, якщо тлумач віщує дуже вже велике щастя або багатство – неодмінно вірте, Ваша віра допоможе притягти бажане в реальність. Але пам’ятайте – залежить все від вас, а не від сонника.

Які мрії відвідали вас у четвер, день Юпітера? Це важливі сновидіння, вони показують стан справ, перспективи, часто сбуваються. Якщо і варто довіряти будь-яким сновидінням, що приснилися на четвер в особливості – часто саме його сновидіння збуваються, бувають віщими.

Але пам’ятайте – тут все пов’язано з діяльністю, і навіть якщо сонник вказує на почуття, романтику, любов (що рідко в ніч Юпітера) – то варто подумати, переглянути значення, перевести його в більш діловий аспект.

На п’ятницю, як багато хто знає, сняться віщі сновидіння. Їм варто вірити! Часто саме в цю венерианску ніч  події, що приснилися повторюються в повсякденності наяву точно, буквально повторюються.
Але саме ці мрії пов’язані з любовними справами – і навіть якщо сонник вказує на підвищення або прибуток – так чи інакше, це збудеться, але буде якимось чином пов’язано з любовними справами. Майте це на увазі.

Суботні сновидіння збуваються вкрай рідко, і навіть те, про що говорить тлумач, іноді не має підстав наяву. Сатурн диктує правила і закони, і часто через символи і знаки дає поради, попереджає.
Тому в цю ніч часто сниться щось далеко не дуже світле і приємне, часто, навпаки, тривожне і страшне. Якщо Ви побачили щось, що сонник трактує як пораду або застереження – обов’язково візьміть до уваги!

А ось недільні бачення – прекрасні в усіх відношеннях! Їх створює Сонце, планета життя, любові і щастя. Будь-негативний аспект тлумачення можна сміливо анулювати, якщо це – недільна ніч. Сни на неділю не тільки правдиві, але і щасливі – вони не обіцяють поганого!

Це може сновидцю спершу здатися складним, і багато хто нехтує цими знаннями, але враховувати час сновидіння важливо, це багато в чому допомагає розібратися, отримати більш достовірну відповідь, чи збудуться наші бачення.

You cannot copy content of this page