Улюбленці Венери: кому із знаків зодіаку найбільше щастить у коханні?

Сьогодні наш астропрогноз розповідає, кому доводиться працювати над стосунками, а кому самотність ніколи не загрожує, бо в коханні таланить фантастично!

12-е місце – Скорпіон

Несподіваний поворот! Знак, якого всі починають бажати з першого погляду, найнещасливіший у коханні. Тому що це стосовно Скорпіона — реінкарнація Казанови, а в справжньому, щирому коханні — реінкарнація ковадла, яке партнеру на ногу впало. У тому сенсі, що важко з ним дуже. Тисне та насідає.

Втім, проблема не в цьому, а в тому, що, глянувши на розчавлене, Скорпіон зітхає, засмучується на предмет того, що знову якась ганчірка попалася, і вирушає на пошуки наступного справжнього та щирого кохання. Ну от не щастить йому, що ж тепер!

11-е місце – Близнюки

Самі Близнюки уявляють, що витратили весь свій солідний запас удачі на важливіші речі, тому й у коханні їм не щастить. Насправді, звичайно, не щастить їм з цілком зрозумілих причин: як тільки на горизонті з’явиться примара серйозних стосунків, Близнюки збирають манатки і роблять ноги.

А то, знаєте, ось так трішки відволічешся — і заміж затягнуть, борщів попросять, спиногризів завести запропонують, рятуй святий Всесвіт! А потім філософськи помічають: ну не щастить мені, що ж вдієш.

10-е місце – Водолій

Водоліям у коханні не щастить катастрофічно, бо Водолії з завзятістю, гідною кращого застосування, щоразу намагаються натягнути сову на глобус і вибрати собі в партнери людину, яка не підходить їм від слова зовсім.

Самі Водолії впевнені, що так має бути цікавіше і взагалі протилежності притягуються. Насправді, звичайно, чи сова лопається, чи глобус. Найчастіше, на жаль для партнерів Водоліїв, таки сова.

9-е місце – Лев

Все складно: поки Леви сортують оточуючих на холуїв і гідних, сподіваючись висіяти собі парочку пристойних фаворитів, гідні кандидати, втомившись довбати головою в зачинені двері, вирішують, що не дуже й хотілося, і вирушають пропонувати себе тим, хто оцінить.

Тож насправді Левам у коханні відчайдушно щастить, звичайно, просто цих подарунків долі у Лева — як у дурня фантиків. Чого б і не порозкидатися, так?

8-е місце – Рак

Восьме місце дістається Ракам, які так зациклені на ідеї того самого «єдиного і справжнього кохання», що підходять з цією міркою до всяких поців, за що й розплачуються розчаруванням.

Але заради справедливості треба відмітити, що всяких поців тягне до Раків як магнітом, тому що до Рака можна вдало всиновитися і все життя, що залишилося, спочивати на лаврах в дусі «твоє сонечко хоче горілочки». Але ось тут не щастить вже самим поцям, бо на Рака де сядеш, там і злізеш, і ще не факт, що цілим. Клац-клац.

7-е місце – Козоріг

Горе від розуму: Козероги до питання любові підходять так само, як до будь-якого іншого питання, тобто з тверезим і холодним розрахунком. Тому приблизно 99% потенційних успішних любовних пригод пролітають над Козерогом як фанера над Парижем.

Думати тому, що треба менше, а розуміти — більше, як казав один таксист (а вони, як відомо, не лише найуспішніші у світі бізнесмени, а й уроджені філософи). Самі Козероги, втім, упевнені, що везти чи не везти їм не може, бо немає такого поняття — везіння. Але із завзятістю, гідною кращого застосування, продовжують шукати способи обіграти казино.

6-е місце – Риби

Почесне центральне місце в гороскопі любовних везунчиків дістається Рибам, яким у коханні то щастить, то не щастить — залежно від того, що зараз потрібно самим Рибам.

Тобто, строго кажучи, їм завжди щастить. Тому що, коли Риби вляпуються у стосунки з яким-небудь негідником, всі інші знаки співчутливо хитають головами і дають поради, Риби насолоджуються. Життя – це ж вам не тільки і жили вони довго та щасливо! Треба ж і постраждати досхочу!

5-е місце – Овен

Строго кажучи, Овни це ваше колесо Фортуни з усіма його плюшками крутили самі знаєте на якому розі: Овну подарунки долі не потрібні, Овен іде і бере сам. Ну, тобто він так щиро уявляє, вважаючи свою удачу виключно власною заслугою.

Та що там, і те, що Сонце сходить, напевно, теж трошки заслуга Овна. Так що Овну в коханні безперечно щастить, а якщо не пощастило, то Овен про це забуває швидше, ніж рибка Дорі. Щаслива натура!

4-е місце – Діва

Трохи не дотягли до трійки лідерів Діви, які втратили призове місце за обурливу зневагу подарунками долі. Зі своїх шикарних угідь, виданих щедрим Всесвітом, Діва може збирати хоч по три врожаї на рік, але обурливо цим нехтує.

Тому що Діву не влаштовує звичайне людське «пощастило», Діва сидить на березі річки і чекає, коли повз пропливе джекпот, перев’язаний бантиками, з кульками та фанфарами. Там її ми й залишаємо та переходимо до трійки лідерів.

3-є місце – Телець

Відкривають трійку лідерів Тельці, про яких взагалі не можна сказати, що небесна канцелярія відміряла їм дуже багато удачі. Зате афедронна чуйка у них відросла така, що вже заважає сидіти. Цією самою чуйкою вони й ловлять свою рідкісну, зате влучну любовну удачу, вгризаються в неї іклами (не треба в цей момент нагадувати, що вони травоїдні, — це тимчасова трансформація!) і тягнуть у нірку.

А потім, звісно, розповідають усім, як їм неймовірно пощастило. Ну, щоб не заздрили (і на видобуток не зарилися).

2-е місце – Стрілець

Срібна медаль дістається Стрільцю, якому, негіднику, все по серцю. У тому сенсі, що Стрілець, здається, може полюбити взагалі будь-кого і щиро повірити в те, що зустріти цю прекрасну людину на життєвому шляху було великою удачею. Ну а що через пару днів з’ясовується, що чоловічок так собі, погань, прямо скажемо, так це все одно пощастило: досвід якийсь неоціненний! Гаразд, давайте наступного.

Втім, за таке захоплене ставлення до подарунків доля Стрільців винагороджує. У тому сенсі, що зовсім мерзотники розгортають оглоблі ще на далеких підступах до могутньої Стрільцевої натури.

1-е місце – Терези

Та-дамм! Почесне перше місце, золота медаль і локомотив, навантажений цистернами з рафаелками, назустріч (бо електричкою тут не обійдешся, самі розумієте) дістаються Терезам. Терезам у коханні щастить як нікому іншому. У Терезів завжди закохуються ті, хто гідний Терезів. Точніше, у Терезів закохуються приблизно взагалі всі, включаючи нездатних любити соціопатів, тому що Терези мають дивовижний дар у кожному бачити щось хороше.

Тож в цілому Терезам залишається вибрати тільки кращих з кращих, ну і все – справу зроблено. Гаразд, не заздріть: зате Терезам не щастить більше ні в чому. Взагалі ні в чому, чесно!

Related Post

 Великдень цього року надзвичайно ранній, потрібно встигнути підготуватися Великдень цього року надзвичайно ранній, потрібно встигнути підготуватися

Воскресіння Христа є найважливішим святом для православних християн. Воно не належить до певної дати, а обчислюється щороку. Незмінно лише одне: день тижня – неділя. Різниця в датах з католицьким Воскресінням

Таро-прогноз на кохання на 2023 рік: яка карта тобі випала?Таро-прогноз на кохання на 2023 рік: яка карта тобі випала?

До нового року залишилося зовсім недовго, отже, саме час погадати на Короля! Тобто, звичайно, запитати у карт Таро, що 2023 обіцяє тобі в особистому житті! Овен – Лицар Пентаклів Цей

Аркан Таро твого дня народження: яка у тебе карта і що вона означаєАркан Таро твого дня народження: яка у тебе карта і що вона означає

День народження будь-якої людини не випадковий. Це цифровий код, за допомогою якого можна дізнатися, які риси характеру та здібності притаманні його власнику. Усі числа співвідносяться з певними арканами у картах