Уважно озирнися навколо і дізнайся, чи немає в твоєму будинку підкладу, дві вірні ознаки

Якось я поскаржилася знайомій ворожці, що в житті суцільні неприємності. Нас тоді пограбували, а потім чоловік втратив роботу. І ще купа дрібних прикрощів за пару місяців.

Тоді вона сказала, що це може бути пристріт, і розповіла, як знайти підклад у будинку. І я його справді знайшла. Після того як ми позбулися його, життя почало налагоджуватися.

Розповідаємо, які дві ознаки вказують на те, що у будинку є підклад.

У магії часто використовується така річ як підклад. Що це таке? Зазвичай, це якісь гострі речі. Наприклад, шпильки, голки або якісь пакунки з нитками та пір’ям. Те, що можна непомітно підкинути до будинку, щоб ти довго не міг це виявити.

Але як зрозуміти, що у будинку є підклад? Є дві вірні ознаки. По-перше, у будинку зникає затишок. Ти перестаєш почуватися комфортно у своєму будинку. Тобі настільки незатишно, що хочеться якнайшвидше піти.

По-друге, в будинку починають сохнути та гинути рослини. Вони дуже чутливі до такої дії. Також на тлі цього можуть загострюватись хронічні болячки. У сім’ї можуть виникати сварки та конфлікти. Все це говорить про те, що у будинку є підклад.

Але як його знайти? У цьому допоможе свічка, бажано церковна. Із запаленою свічкою потрібно пройтися по всьому будинку. Особливо уважно потрібно шукати біля вхідних дверей. Там, де свічка почне тріщати, може бути підклад.

Коли знайдеш щось таке, терміново викинь його на вулицю. Не бійся брати його в руки, це не небезпечно, хоча багато хто так і вважає. Коли ти його виявляєш, він втрачає частину своєї сили. Тому можна без страху взяти його і викинути якомога швидше. Після цього обов’язково потрібно помитися.

Якщо ти не зміг знайти підкладу, потрібно провести невеликий ритуал. Для цього зроби генеральне прибирання і помий всю підлогу з сіллю. Після цього відкрий вікна, щоб вийшов протяг. Коли відчуєш, що вітер гуляє по кімнаті, скажи таке: «Чужу волю, пристріт та чорне зло вітром геть забрало».

Після цих слів дія підкладу буде нейтралізована. Через деякий час атмосфера в будинку налагодиться і все піде на лад.

Щоб більше не зіткнутися з таким, потрібно захистити свій будинок. За допомогою простого ритуалу можна зробити так, щоб люди з недобрими намірами не могли увійти до твоєї хати. Для цього потрібно використовувати голку як захист.

Сподіваємося, цей ритуал поверне у твоє життя спокій та рівновагу. Щасти тобі!

Related Post

Доленосний вік: які роки у житті різних знаків Зодіаку найважливішіДоленосний вік: які роки у житті різних знаків Зодіаку найважливіші

Мрієш про зміни? Розповідаємо, коли на них чекати! У житті кожного знака Зодіаку є роки, коли з’являється шанс повністю змінити свою долю. Овни У Овнів більшість сприятливих змін станеться після

Щоб чоловік не зраджував, потрібно провести на кухні кілька обрядів та ритуалів, а також дотримуватися деяких правилЩоб чоловік не зраджував, потрібно провести на кухні кілька обрядів та ритуалів, а також дотримуватися деяких правил

Чоловіки зарекомендували себе як істоти полігамні, і кожна жінка боїться зради свого супутника. Навіть будучи заміжньою за сім’янином до мозку кісток, представниці прекрасної статі час від часу влаштовують сцени ревнощів

Найстійкіший знак зодіаку – хто він?Найстійкіший знак зодіаку – хто він?

Сьогодні наш астрологічний розбір розповідає, на кого із знаків зодіаку можна спертися в цей непростий час, а кому давно настав час піднести трохи нашатирю. Можливо, найстійкіший знак зодіаку це ти?