Перейти до вмісту

Уважно озирнися навколо і дізнайся, чи немає в твоєму будинку підкладу, дві вірні ознаки

Якось я поскаржилася своїй знайомій ворожці, що в житті суцільні неприємності. Нас тоді пограбували, а потім чоловік втратив роботу. І ще купа дрібних прикрощів за пару місяців.

Тоді вона сказала, що це може бути порча і розповіла, як знайти підклад у будинку. І я його справді знайшла. Після того, як ми позбулися його, життя почало налагоджуватися.

Як знайти підклад у будинку?

У магії часто використовується така річ як підклад. Що це таке? Зазвичай, це якісь гострі речі. Наприклад, шпильки, голки або якісь пакунки з нитками та пір’ям. Те, що можна непомітно підкинути до будинку, щоб ти довго не міг це виявити.

Але як зрозуміти, що у будинку є підклад? Є дві вірні ознаки. По-перше, у будинку зникає затишок. Ти перестаєш почуватися комфортно у своєму будинку. Тобі настільки незатишно, що хочеться якнайшвидше піти.

По-друге, коли в будинку починають сохнути та гинути рослини. Вони дуже чутливі до такої дії. Також на тлі цього можуть загострюватись хронічні болячки.

У сім’ї можуть виникати сварки та конфлікти. Все це говорить про те, що у будинку є підклад.

Але як його знайти? У цьому допоможе свічка, бажано церковна. Із запаленою свічкою потрібно пройтися по всьому будинку. Особливо уважно потрібно шукати біля вхідних дверей. Там, де свічка почне тріщати, може бути підклад.

Коли знайдеш щось таке, терміново викинь його на вулицю. Не бійся брати його в руки, це не небезпечно, хоча багато хто так і вважає.

Коли ти його виявляєш, він втрачає частину своєї сили. Тому можна без страху взяти його і викинути якомога швидше. Після цього обов’язково потрібно помитися.

Якщо ти не зміг знайти підкладу, потрібно провести невеликий ритуал. Для цього зроби генеральне прибирання і помий всю підлогу з сіллю. Після цього відкрий вікна, щоб вийшов протяг. Коли відчуєш, що вітер гуляє по кімнаті, скажи таке:

«Чужу волю, зіпсувало, та чорне зло, вітром геть забрало. Так буде!».

Після цих слів дія підкладу буде нейтралізована. Через деякий час атмосфера в будинку налагодиться і все піде на лад.

Сподіваємося, цей ритуал поверне у твоє життя спокій та рівновагу. Удачі тобі!