Перейти до вмісту

В кохання, долю чи удачу: у що вірять знаки зодіаку, часом усупереч логіці та здоровому глузду

Розповідаємо, у що продовжують вірити знаки зодіаку — часом усупереч логіці та здоровому глузду.

Козоріг

Поки всі інші знаки вірять у речі, які можна назвати ефемерними, Козероги вірять у щось цілком конкретне й помітне: у гроші, зрозуміло. Гроші – це щастя (бо щастя – це комфорт і здоров’я, а ви ціни на дивани та МРТ бачили взагалі?); гроші – це свобода (а навіть якщо немає квитків до Домінікани, завжди можна піти в захоплюючий тур барами на Подолі); гроші — це кохання (а кохання треба берегти, тому Козеріг не летить у Домінікану і навіть не вештається Подолом — ну, без особливо вагомих причин).

Загалом ми згодні з Козорогом, звичайно: складно не вірити в саму матеріальну річ у світі!

Водолій

Водолій вірить у власні амбіції, що, мабуть, є другим за значимістю прикладом сліпої віри у світі — одразу після віри в те, що якщо довго бити в барабан, то неодмінно піде дощ. Не те щоб ми хотіли принизити можливості Водоліїв у питанні реалізації їхніх амбіцій — ні: Водолії вміють ставити цілі та досягати їх. Інша річ, що головні їхні амбіції — щось із серії «Хочу бути володаркою морською!». Але ж вірять!

Риби

Ми офіційно оголошуємо Риб найулюбленішим знаком зодіаку, а все тому, що Риби, звичайно, щиро і без тіні сумніву вірять у гороскопи. Ще вони вірять у долю і карму, в потойбіччя і магію, не виключено, що навіть у єдинорогів і справедливу відплату. Але в гороскопи це головне, звичайно: на вас, дорогі, і тримаємося!

Овен

Овен, зрозуміло, вірить виключно у себе та у свої сили. Причому якщо щодо останніх сумніватися нікому не доводиться (а кому доводиться — той просто жодного разу копитом у чоло не отримував), то довіряти самим собі на місці Овнів ми особисто б, наприклад, не стали б. Гаразд, принаймні після третього коктейлю — точно.

Але Овни чомусь переконані, що світ навколо за умовчанням якщо і не ворожий, то точно не добрий, і покластися тут нема на кого. Ну, крім себе, ясна річ.

Телець

Несподіваний поворот! Найпрактичніший і приземлений знак десь у глибині душі все одно вірить у кохання. Ні, не те щоб у велике і чисте — тут життєвий досвід не дає можливості й надалі носити рожеві окуляри, — але точно у справжнє. З іншого боку, ніхто не обіцяв, що кохання неодмінно принесе щастя, але ось у те, що воно є, Тельці вірять шалено. Але нікому не зізнаються, звісно.

Близнюки

Близнюки, за всієї їх непостійності, вітряності і здатності зникати навіки без права на листування щиро вірять у дружбу. У таку справжню — ту, що можна почати на сусідніх горщиках у дитсадку і закінчити лише в наступній реінкарнації, бо один народиться президентом Уругваю, а другий — котом Василем у гуртожитку на Рівненщині.

І, що найцікавіше, таку дружбу Близнюки справді підтримують: вони можуть зникнути на десятиліття, але дружбі це не завада. У крайньому випадку вони влаштують в Уругваї переворот і народяться на Рівненщині. Кошатницею, наприклад.

Рак

Раки вірять у сім’ю. Поки решта людства прикидає, що вісім мільярдів душ — це якось забагато, безсоромно зневажає традиційні цінності і пропагує свободу від усього (зокрема — від сімейних зобов’язань), Раки все більше переконуються: сім’я — це сила.

Причому, щоб ви розуміли, тут не йдеться про пару та їхнє потомство: сім’я — це всі численні кревні родичі, включаючи дядька Толю з Молдови, якого ніхто ніколи не бачив і ніхто не впевнений у тому, що він взагалі Толя і дядько. Однак практика показує, що в будь-якій незрозумілій ситуації клан Рака запросто може виступити проти всіх восьми мільярдів. Тому що вони сім’я!

Лев

Леви вірять у удачу. Ми зовсім не розуміємо, до речі, чому, враховуючи, що любий Всесвіт щедро відсипав їм талантів, зарозумілості, наполегливості та спраги успіху, тож удача їм загалом не потрібна. Але, мабуть, ця віра виступає як вишенька на торті: ось я який молодець, а ще мені пощастить!

Діва

Діва вірить у долю. Ха-ха, купились? Насправді Діва, звичайно, вірить виключно в логіку та аналітику, але щиро всім нам прощає віру у будь-що містичне. Тому що їй це вигідно.

Ось хоче Діва, наприклад, комусь життя зламати і думає — чи це добре? І аналізує: ну, то він сам дурак винний. І дійшов висновку: доля в нього, отже, така. Можу робити, як мені захочеться!

Терези

Терези вірять у дива, за що їм, звичайно, велике спасибі: астрологи щиро переконані, що всі чудеса світу трапляються тільки і виключно завдяки Терезам, які не втрачають у них віри, що б не сталося.

Щоправда, зазвичай дива відбуваються не з Терезами: ось чудовий порятунок котика, що застряг у ринві — це будь ласка, на це верпи Терезів вистачає. А щоб дві пляшки брюта випити і стати бадьорою — це вже на жаль ніяк.

Скорпіон

Скорпіони вірять у безмежні можливості людської психіки. Воно, загалом, і не дивно: ми не знаємо, що там замість психіки у Скорпіонів — алмаз, наприклад, чи сама земна твердь, — але ця штука абсолютно невразлива. Гаразд, окей, Скорпіон вірить у безмежні можливості своєї психіки. У тому числі — можливість зламати чию завгодно чужу.

Стрілець

Стрілець вірить у справедливість, і знову виступає в амплуа останнього з могікан: усі навколо давно розчарувалися в ефекті бумеранга і не вірять, що справедливе покарання наздожене будь-яку погану людину, і тільки Стрільці все ще сидять на березі, пихають люлькою і спокійно чекають моменту, коли повз пропливе труп ворога. Ну чи просто негідника. І саме вони й здатні цього дочекатися, що характерно!