В якому віці створюють сім’ї різні знаки Зодіаку

Одні дівчата поспішають «вискочити» заміж в 18, а інші не наважуються зв’язати себе шлюбними узами років до 35-40. Всі люди різні, тому ідеальний вік для шлюбу назвати складно. На готовність створити сім’ю впливають десятки чинників: наявність гідного партнера, особисті упередження, забезпеченість, психологічна готовність …

Як стверджують астрологи, ідеальний вік для створення сім’ї залежить ще і від знака Зодіаку. Звичайно, виходити заміж за першого зустрічного, орієнтуючись на відповідний вік, не можна, але і нехтувати підказками астрологів не варто.

Астрологи не рекомендують одружуватися до 29 років. Справа в тому, що за побудову особистості людини відповідає Юпітер, цикл руху якого становить саме 29 років. Тому оптимальний вік для одруження – від 29 до 58 років. Хоча і тут є свої винятки.

Овен

Нетерплячість – те слово, яке найкраще характеризує Овнів. Вони постійно кудись поспішають і роблять поспішні висновки. Фахівці рекомендують більш виважено підходити до важливих рішень і не поспішати виходити заміж через місяць після знайомства. Перевір ці відносини, можливо, зараз тобою керує не любов, а короткочасна пристрасть.

Телець

Представниці цього знаку куди більш терплячі. Вони можуть очікувати судженого хоч все життя, щоб зустріти разом з ним глибоку старість. Але Тельці часто впадають у крайнощі: або перебирають партнерів як рукавички, або довго очікують свій ідеал. Найкращий вік для заміжжя – 28-32 роки.

Близнюки

У відносинах їм непросто, адже партнер зобов’язаний задовольняти їхні численні емоційні потреби. Якщо цього не відбувається, то Близнюки зважуються на важкий розрив. Як правило, вони переживають кілька шлюбів. Однак розсудливо жити і вести стабільне життя вирішуються років після 35-36. Саме тоді їм найкраще і заводити сім’ю.

Рак

Для Раків ранній шлюб – справжня мрія. Проте складнощі відбуваються, коли доводиться покинути рідну домівку, що нелегко для представниць цього знака. Тому астрологи рекомендують спочатку пожити окремо від батьків, прислухатися до своїх відчуттів. І тільки тоді будувати свою сім’ю. Найкращий вік для шлюбу 23-25 ​​років.

Лев

Головна перешкода у Левів – високі стандарти, яким не кожен може відповідати. Тому знайти ідеальну половинку непросто, часом на це йде не один десяток років. Зате знайшовши ідеальну людину, Леви швидко зважуються узаконити стосунки. Оптимальний вік досить пізній – близько 39 років.

Діва

З Дівами відбувається парадоксальна ситуація: між сім’єю і кар’єрою вони часто роблять вибір на користь останньої, відсуваючи можливість створення сім’ї на потім, проте відповідні партнери трапляються їм саме в юному віці. Залишається тільки сподіватися, що друга половинка погодиться почекати з весіллям, поки ти досягнеш чергового підвищення. Ідеальний вік – 21-23 роки, а також проміжок з 27 до 29 років.

Терези

Вони поспішають завести сім’ю в 20 років, а то і раніше. Навіть якщо гризуть сумніви з приводу другої половинки, Терези все одно зважуються вийти заміж. Ще толком не знаючи себе і вже точно добре не знаючи коханого, ці дівчата часто обпікаються і ініціюють розлучення. Часом щастя вони знаходять в другому, а іноді і в третьому шлюбі. Астрологи просять не поспішати, адже оптимальний вік для заміжжя у Терезів починається після 26 років.

Скорпіон

Емоційні і пристрасні в стосунках, але швидко перегорають, втрачаючи будь-який інтерес до партнера. Якщо зникає довіра, то такий шлюб швидко руйнується. Нерідко Скорпіонам потрібно парочка короткострокових шлюбів, щоб набити гуль і набратися досвіду для зважених і гармонійних відносин. Вони одні з тих, хто здатний створити міцну сім’ю в будь-якому віці.

Стрілець

Дуже норовливі і волелюбні. А природна нерішучість і звичка відкладати все на потім тільки допомагають Стрільцям уникати серйозних відносин. Заміж такі дівчата виходять років в 35 – це вік, коли вони вже готові повністю присвятити себе родині і осісти на одному місці. Але якщо знайдуть однодумця, то гармонійні відносини можуть побудувати і раніше.

Козеріг

Вони вміють планувати кожен крок і брати відповідальність, тому до вибору партнера підходять ретельно. Якщо відчувають впевненість, то можуть вийти заміж і стати батьками до 25 років. При цьому сім’я для Козерогів – це джерело натхнення і захисту, яке не тільки не заважає, але і допомагає будувати кар’єру. Не знайшовши партнера і захопившись трудовою діяльністю, можуть вдало вийти заміж і в 40 років.

Водолій

Настільки волелюбна натура, що може прожити щасливе життя, навіть жодного разу не зігравши весілля. У відносинах вони ставлять себе на перше місце, розраховуючи на підтримку і захист другої половинки. Якщо цього немає, то і сенсу в шлюбі не бачать. Нерідко заводять сім’ї в 40-45 років, що і вважається оптимальним для них.

Риби

Представниці цього знаку мрійливі і романтичні. Хоча часом здається, що в своїх очікуваннях і мріях вони проведуть все життя. Астрологи заспокоюють, що вдала партія обов’язково з’явиться на горизонті, але не відразу. Ідеальний вік для створення сім’ї – після 27 років.

You cannot copy content of this page