Варто вже зараз почати збирати дитину до школи

Будучи школяркою, я просто обожнювала серпень. На початку місяця ми з батьками відправлялися в найбільший магазин з канцтоварами і ходили там годинами в пошуках кращих канцелярських дрібничок. Пам’ятаю, як тато з посмішкою запитував: «Ну давай, розповідай, що потрібно дитині в школу?» Питання залишався незмінним, навіть коли я перейшла в 11 клас. А я радісно бродила між стелажами і заповнювала візок яскравими зошитами та ручками.

ЩО ПОТРІБНО ДИТИНІ В ШКОЛУ

Рюкзак

Важко уявити собі сучасного школяра без рюкзака. До вибору такої важливої ​​речі варто підійти з розумом. Наприклад, першокласнику ідеально підійде легка модель з жорсткою ортопедичною спинкою і зручно регулюючимися лямками. Це допоможе запобігти появі проблем, пов’язаних зі спиною. А ось старшокласник буде в захваті від незвичайного рюкзака з USB-виходом для зарядки телефону. Ось куди дісталися технології! Подібні рюкзаки ти навряд чи знайдеш на ринку або в магазині. А ось в Інтернеті – запросто. Причому вартість такого ранця тебе приємно здивує. Безумовно варто задуматися.

Мішечок для змінного взуття

Ще один важливий атрибут для будь-якого школяра – мішок для змінного взуття або форми. Майже всі сучасні моделі роблять з водонепроникної тканини. Крім основного відділення, в мішку можуть бути інші кишені. А за бажанням твоя дитина може вибрати будь-який дизайн, колір і навіть фасон.

Ручки

Ручок багато не буває! Адже вони так часто губляться, ламаються або просто закінчуються. Тому варто запастися цими речами про запас, щоб не бігати зайвий раз в магазин. Гарна ручка повинна бути легкою, щоб дитяча рука не втомлювалася під час роботи. Крім того, в сучасних ручках є навіть спеціальна гумка, яка особливо виручає на контрольних роботах. Звичайно, такі ручки коштують дорожче, але ця вартість виправдана.

Аксесуари

Зрозуміло, що про шкільний одяг забути практично неможливо. А ось різні шпильки, банти, метелики, колготи та інше можуть просто вилетіти з голови втомлених батьків. Незважаючи на те, що це не найважливіші речі в списку покупок, їх теж краще придбати заздалегідь. Здорово, що вибір зараз просто величезний, і кожна дитина знайде те, що прийде їй до смаку.

Ланчбокс

Шкільна їдальня – це, звичайно, здорово, але куди краще відправляти дитину в школу з порцією смачної домашньої їжі. Для цієї мети ідеально підійде зручний і місткий ланчбокс. Продумай, що будеш давати доньці чи синові з собою. Від цього залежить вибір контейнера. Наприклад, в наш час продаються ланчбокси з декількома секціями та навіть з підігрівом. А про стильний дизайн і говорити нічого!

Пенал

Як щодо зручного і одночасно стильного пенала? Причому вибрати можна як просту і функціональну модель, так і більш просунутий варіант. Наприклад, пенал з кодовим замком і калькулятором на сонячних батарейках. І чого тільки не придумають!

Папки

Щоб в рюкзаку не було бардаку, привчи дитину складати речі в папки. У них можна зберігати звичайні зошити, папір або інше приладдя для креслення або малювання. Вибирай щільні папки з надійною застібкою. Крім того, продаються зручні папки з ручками, щоб носити їх окремо.

Блокнот

Зручний лаконічний блокнот для заміток – необхідність для будь-якого школяра. І сюди дісталися технології! На просторах Інтернету з’явився розумний блокнот з пластиковими сторінками. На них потрібно писати тільки спеціальними ручками, а за допомогою програми всі записи можна видалити або перенести в телефон.

Лінійки

Вибирай лінійки правильного розміру, щоб вони містилися в пенал. Також зверни увагу на матеріал. Гнучкі ковзаючі по паперу лінійки краще обходити стороною. Дитині буде незручно їх використовувати. По-старому можна купити дерев’яну лінійку, а якщо школяр займається кресленням, то краще придбати цілий набір. У нього входить звичайна лінійка, лінійка-трикутник і транспортир.

Точилка

Точилка з контейнером для сміття – ідеальний варіант для будь-якого школяра. Більш того, зараз продаються навіть автоматичні точилки. По-перше, це дуже зручно. По-друге, така штучка наточить олівець набагато швидше і якісніше. Але врахуй, що така точилка краще підійде для домашньої роботи. Ну, а для школи вибирай компактні варіанти.

Ластик

Вірний друг олівця – ластик. Тут важливо вибрати якісний товар, після якого на папері не будуть залишатися розводи та інше. Якщо твоя дитина любить малювати, придивися до нової цікавої моделі. На просторах Інтернету з’явився незвичайний електроластік з декількома насадками різного діаметру. Він виразно виконає свою роботу набагато краще.

Стікери

Допоможи маленькій дитині не переплутати свої речі з чужими в школі. Для цього наклей на них стікери з індивідуальними позначками. Наприклад, якщо малюк втратить що-небудь зі свого шкільного приладдя, стікери допоможуть це повернути. Якщо ти хочеш помітити одяг, використовуй спеціальні термонаклейки, які клеяться за допомогою праски. Дивовижне поряд!

You cannot copy content of this page