ЦЕ EASY Стосунки Він сказав, що блондинки на смак не дуже…

Він сказав, що блондинки на смак не дуже…

Мене звати Олександра, я задоволена миловидна товариська дівчина, легко подобаюся хлопцям свого рівня і трохи нижче, на красивих-багатих і недоступних зазвичай не дивлюся, так як зацікавити мені їх нічим. Але недавно зустріла чоловіка, який запав мені в душу і сподобався так, що я в першу ж хвилину готова була взяти його за руку і зізнатися, що хочу від нього дітей. Він дуже красивий, розумний і спортивний, з натовпом прихильниць, готових по клацанню пальців стрибнути до нього в ліжко. Зараз я отримую додаткову освіту за кордоном, і в ВУЗі, де я вчуся, він веде спортивну секцію (йому 25, він іноземець і такий же студент, як і я). Це щось на зразок волонтерства, але він професійно займався спортом, так що виглядає як Аполлон і підходить до справи серйозно.

Перед тим, як записатися в його секцію, я місяців 6 дивилася на нього з безпечної відстані, а зустрічалася з земними хлопцями. Потім вирішила спробувати, щоб трохи прокачатися.

Спочатку він не сильно мною цікавився, але якось я підловила його в коридорі і завела розмову про спортивні добавки, після чого справи пішли краще. Ми стали більше спілкуватися на заняттях і обмінюватися жартами. Ініціатором завжди була я, так як намагалася прощупати грунт і зрозуміти, наскільки він зіпсований, чого боїться і як до мене ставиться. Виглядало це приблизно так:

– Те, що ти зняв футболку – це заклик до дії і нам теж треба роздягнутися?
– Я не проти.
– Мабуть, залишу це до наступного разу.

або

– Цю вправу простіше робити, якщо ти поставиш ноги на чиїсь плечі.
– Я згодна тільки на твої.
– Без проблем.

Ще на початку спілкування я подивилася його сторінку в соцмережі і фото колишньої дівчини – високої брюнетки і зрозуміла, що я абсолютно не його типаж (мініатюрна блондинка). Але кидати спроби не стала, так як з його іміджем мій типаж був далеко не найбільшою проблемою. Як то кажуть, на цьому рівні складності вже не важливо вбивати одного головного Боса або трьох.

Загалом, я намагалася бути м’якою і ненав’язливою, обговорювати з ним те, що йому цікаво (а спільних тем у нас знайшлося дуже багато – від контролю сновидінь до улюблених музичних груп, які збіглися. Після того, як він дав мені цінні поради по харчуванню (це був привід, звичайно, я фітнесом займаюся з 15 років і добре розбираюся в темі) я спекла банановий хліб з протеїном і принесла йому в якості подяки, а потім поїхала на пару тижнів додому, звідки привезла йому купу невеликих сувенірів і пляшку преміальної горілки.

Він був зворушений і сказав, що ми можемо випити разом в серпні після його іспитів. “У серпні” віяло настільки “френдзоной”, що я вирішила на цьому зупинитися. І більше не зображувала іскристу німфу, а займалась строго своїми справами (тобто тренажерами). Звичайно, ми все ще спілкувалися, але я вела себе дуже спокійно, переключилася на навчання, творчість, друзів і інші романи (у мене є постійний хлопець в Берліні і кілька, кому я просто подобаюся).

Через тиждень після мого рішення відв’язатися він запросив мене випити на вихідних. Я сказала, що подумаю, бо не впевнена в своїх планах. Насправді, я була впевнена, але почекала пару днів і повідомила йому особисто, коли ми перетнулися в залі. Він тут же запропонував не чекати суботи і зустрітися ввечері. Звичайно, я погодилася, хоча щось мені говорило про те, що він напевно діє під впливом емоцій, які зі мною не пов’язані. Коли я прийшла, він встиг випити третину пляшки вина, хоча запізнилася я хвилин на 5, не більше.

Далі ми пили вино і розмовляли, а потім пішли до нього, так як на дворі була пізня ніч і холодало. По дорозі зустріли дівчину, з якою він спав (мабуть, таких дуже багато). Очікувано я дізналася, що у нього було кілька коханок одночасно, але ось вони поїхали і йому все ще соромно, що обидві гірко ридали на його плечі, так як встигли сильно закохатися. Тому він мовляв не хоче допускати такого пекла зі мною і ми можемо бути тільки друзями. Я погодилася і сказала, що секс для мене не мета, і хоча він мені дуже сильно подобається, я добре розумію його мотиви.

Ми були дуже п’яні, так що я упустила момент, коли ми опинилися в одному ліжку абсолютно голими. Він багато разів повторив що прийняв рішення не спати зі мною, я відповіла, що давно прийняла таке ж (і це правда, так як я його боюся, якщо чесно). В результаті у нас сталося щось на зразок орального сексу з його боку (тільки тому, що до цього він сказав, що блондинки на смак не дуже, а я почала сперечатися, що у мене все в порядку), поцілунки і спільний сон. Вранці ми продовжили, у нього була ерекція і він вистрибнув з ліжка зі словами, що це межа контролю і він боїться що візьме мене проти моєї волі, тому що я дуже крихка, щоб чинити опір.

Я помітила, що його сильно лякало, що я ніжно його торкаюся, цілу і обіймаю, тому що це може бути ознаками зростаючої любові або чогось такого, а він від однієї фрази “займатися любов’ю” кривить обличчя. Насправді я дуже влюблива і емоційна (і вітряна), але я з усіма така, не тільки з ним. Після спільної ночі ми мило попрощалися, домовленість про наступну зустріч все ще в силі, і здається, він хоче щоб я замінила одну з тих, хто виїхав коханок, хоча може і трохи в іншій якості.

Напевно, варто згадати, що приблизно півроку назад він розлучився з дівчиною і напевно все ще переживає розрив, так як багато п’є і спить з ким попало, включаючи дівчат, яких в тверезому вигляді вважає негарними. В цілому він закритий інтроверт, зарозумілий і зовсім непростий, але з друзями він може бути дуже відданим і вірним (судячи з того, як він каже про друзів і як поводиться з ними). Коли ми були п’яні він розповів, що любить добиватися дівчат і йому нудно, якщо все відбувається занадто легко, і, здається, колишню він намагався дістати дуже довго. Я йому чимось нагадую якусь минулу любов, але не кольором волосся, нажаль. Такий набір фактів і моє суб’єктивне сприйняття. Питання, які мене хвилюють, звучать так:

– Чи є у мене шанс захопити цього красивого, досвідченого, розумного чоловіка?

– Що мені можна зробити на цій стадії спілкування, щоб збільшити його тягу, якщо це взагалі можливо?

Related Post

5 факторів, які доводять, що чоловік кохає свою дівчинку5 факторів, які доводять, що чоловік кохає свою дівчинку

Як зрозуміти що чоловік насправді тебе кохає?Якщо чоловік робить ці 5 дій, то він точно має почуття до тебе.  Люблячий чоловік завжди буде стояти за свою жінку, навіть якщо вона

Як брешуть жінки за знаками Зодіаку?Як брешуть жінки за знаками Зодіаку?

Схильність жінок-Овнів до брехні. Брешуть ці панянки неохоче і невміло. Тільки щоб виправдати себе і якісь свої вчинки, які з якохось причини не подобаються їхньому партнеру або їм самим здаються