Водолій – холодний, Риби – тихі. Найбільш темпераментний знак зодіаку – хто це?

Кожен знак зодіаку має свої яскраві риси, сильні та слабкі сторони, а також особливості темпераменту. Читай, які знаки зодіаку відрізняються пристрасним, яскравим темпераментом, а хто залишається незворушною скелею у нестандартній ситуації.

Коли ми говоримо, що та чи інша людина темпераментна, то інтуїтивно маємо на увазі сукупність якостей, завдяки яким особистість екстравертна, яскраво і активно проявляє себе та емоції у зовнішній світ, має рішучість, азартність.

Насправді в кожної людини свій темперамент, який астрологічно і психологічно складається з багатьох параметрів, що базово називаються ядром особистості. Виходить, що слово «темпераментний» використовується для опису одного психотипу.

Якщо уявити шкалу темпераменту від гарячих і екстравертних знаків до більш холодних і закритих, то вогняні знаки (Овен, Лев, Стрілець) будуть лідирувати, потім Скорпіон, Рак, Телець, Близнюки, Терези, Діва в хвості шкали темпераментів будуть холодні Риби, раціональні Козероги та Водолії.

1-е місце – Овен

За натурою ініціатор та першопрохідник. “Ніколи пояснювати, треба робити!” – це про нього. Найгарячіший темперамент, який можна порівняти з відкритим полум’ям, яке іноді обпалює.

2-е місце – Лев

Як великодушний імператор готовий давати заступництво своїй свиті, має потребу проявити себе у світ через авторство ідей та сенсів, якщо чимось захоплюється, то це надовго. Здатний тримати на собі увагу аудиторії, потребує похвали. Темперамент подібний до рівно тліючого зігріваючого вугілля.

3-є місце – Стрілець

Знак експансії, статусу, репутації, вияв у світ йде через роздачу оцінок, мораль, філософію. Темперамент схожий на холодний вогонь, який не гріє, а тільки як ліхтарик вказує шлях. Може бути одержимий ідеями, мріями; категоричний, нескромний.

4-е місце – Скорпіон

Вулкан пристрастей, кипляча вода, концентрація сексуальності, що зашкалює, трансформаційної енергії, все або нічого, категоричність.

5-е місце – Рак

Дбайливий, як батько, і безпосередній, як дитина, привабливий, темперамент знака досить яскравий, пов’язаний із швидкою реакцією на середовище.

6-е місце – Телець

Міцний, продуктивний, ґрунтовний, гедоніст та нарцис, темперамент можна порівняти з родючим ґрунтом.

7-е місце – Близнюки

Повітряний знак. Комерсант-комунікатор, обробник інформації, хитрий, мультизадачний, екстраверт, проектує у світ не емоції, а ерудицію, обеззброює тим, що вміє скрізь стати своїм.

8-е місце – Терези

Справедливий естет, аристократ, майстер діалогів та інтерв’ю, повітряний знак, вміє обаяти, сподобатися, розумний та раціональний.

9-е місце – Діва

Земний знак, його завдання фільтрувати та відокремлювати корисне та марне, скромний, логічний, системний, господарник.

10-е місце – Риби

Водний знак секретних тихушників, що виявляє емпатію до всього живого, вміння орієнтуватися в хаосі за інтуїцією, простотою та альтруїзмом.

11-е місце – Козеріг

Одинак, профі, що спирається на традиції та план, непоступливий, незговірливий, головне для нього – доводити все до кінця, холоднокровний і владний.

12-е місце – Водолій

Холодний відсторонений повітряний знак, авантюрист і громадський діяч, часто помітний у політиці та науці, складно виступати центром, простіше бути частиною колективу. Упертий і інертний у поглядах та ідеях, витає у майбутньому.

Related Post

Щоб чоловік не зраджував, потрібно провести на кухні кілька обрядів та ритуалів, а також дотримуватися деяких правилЩоб чоловік не зраджував, потрібно провести на кухні кілька обрядів та ритуалів, а також дотримуватися деяких правил

Чоловіки зарекомендували себе як істоти полігамні, і кожна жінка боїться зради свого супутника. Навіть будучи заміжньою за сім’янином до мозку кісток, представниці прекрасної статі час від часу влаштовують сцени ревнощів

Ніколи не викидаю часникове лушпиння і тобі раджу робити так само, це справжнє золотоНіколи не викидаю часникове лушпиння і тобі раджу робити так само, це справжнє золото

Після того як очистиш часник, не піддавайся спокусі викинути лушпиння. Ти здивуєшся, наскільки воно може тобі стати в нагоді. Для початку давай поговоримо про те, як лушпиння може знадобитися нам

Плітки, трудоголізм, впертість: дратівлива риса кожного знака зодіакуПлітки, трудоголізм, впертість: дратівлива риса кожного знака зодіаку

У кожного знака зодіаку є свої сильні та слабкі сторони, а ще є одна, але найдратівливіша риса. Читай швидше, чим ти найбільше дратуєш інших людей. Овен – імпульсивність Овен —