Все, що ви пишете, розміщуєте і коментуєте на своїх сторінках, може бути використано проти вас!

Як Вам така новина? Уявіть, наприклад Ви зібралися їхати в іншу країну, зробили всі дозволи, зібрали довідки і ось останній крок – віза та дозвіл на в’їзд. І тут зіграють злий жарт ваші соцмережі… або соцмережі ваших друзів, яких Ви підтримуєте лайком.

Імміграційні служби США з 2020 року будуть офіційно перевіряти соціальні мережі претендентів на в’їзд. Ретельно дивитися будуть ваші акаунти.

Дивитися будуть тільки загальнодоступну інформацію. Але співробітникам служб дозволили заводити фейкові акаунти для перевірки.Мова про те, щоб підписатися на закритий аккаунт, в разі необхідності, а не про підступне листуванні з таємним шанувальником.

Але прецедент вже був. Гарвард запросив до себе палестинського хлопчика. Його затримали в аеропорту і почали на місці перевіряти комп’ютер і соцмережі. Прикордонники знайшли ворожі висловлювання друзів юнака на адресу США і відмовили йому у в’їзді. Він повернувся в табір біженців.

Але ця історія добре закінчилася. Його підтримали студенти. Суд, петиція, галас і межа відкрилася.

Але ось, в чому питання. І навіть два.

№1. Які країни підхоплять ініціативу і почнуть перевіряти соцмережі ?
№2. Наскільки ви впевнені в своїх друзях і їхніх поглядах ?! Які ваші підписки можуть закрити для вас в’їзд у ту чи іншу країну?

You cannot copy content of this page