Вважаю шлюб до 30 років серйозною помилкою, молодій дівчині він ні до чого

Неважко здогадатися, чим керуються молоді закохані, які вирішують одружитися. Почуття б’ють через край – це кохання, не інакше. Тільки от не завжди у 18–20 років можна зрозуміти, що твій коханий саме той, з ким ти готова прожити все своє життя.

Ось і виходить, що весілля зіграли пишне, з усім розмахом, а вже через рік чи два подаєш документи на розлучення. І добре ще, якщо за цей час у сім’ї не з’явилися діти. Але й так буває далеко не завжди.

Тим не менш, не всі дівчата вважають свій ранній шлюб помилкою, навіть якщо він проіснував зовсім небагато часу. Подібне ми всі називаємо важливим досвідом, життєвим уроком. І висновки з нього роблять всі колишні щасливі подружжя.

Часто ранні шлюби розпадаються, тому що наречені були просто не готові до нового етапу у своєму житті. В голові ще гуляє вітер, а для серйозних стосунків важлива відповідальність, яку і чоловік, і дружина беруть на себе, беручи шлюб.

Незважаючи на все це, ранні шлюби мають як плюси, так і мінуси. Тому так важливо зважити всі за і проти, перш ніж подавати заяву. Про все докладно розповідаю далі.

Мінуси раннього шлюбу

У нашому суспільстві, як і раніше, є стереотип, що стосується шлюбу. Мовляв, якщо дівчина не пішла під вінець до певного віку, то дорога в щасливе сімейне життя їй закрита. Тому так часто ще зовсім молоді дівчата мріють заміжжя.

Однак у результаті вони стикаються з безліччю труднощів. Насамперед дається взнаки відсутність досвіду у всіх життєвих аспектах.

По-перше, не всі розуміють, як вести спільний побут. По-друге, сім’ю необхідно утримувати. Як це робити, коли новоспечене подружжя ще не закінчило університет, наприклад?

Крім того, у порівняно юному віці не всі готові брати на себе відповідальність за своє життя. Молодь хоче розважатися, бути в моменті, а не думати про складання сімейного бюджету, побутові покупки та готування їжі.

А якщо до того на горизонті витає незапланована поява дитини, проблем стає ще більше. Поява малюка в сім’ї – відповідальний крок. До цієї події слід готуватися і морально, і фізично.

Часто саме дитина стає переламом у відносинах між молодим подружжям. В результаті вони починають сваритись, між ними пропадає контакт. А про колишню пристрасть і романтику можна взагалі забути. Чи варто все це витрачених на весілля грошей і нездійснених мрій?

Плюси раннього шлюбу

Плюси у раннього шлюбу, звісно, ​​теж є. Наприклад, молоді люди виявляють свою любов одне до одного більш щиро. Вони вчаться по-справжньому дбати одне про одного. Через багато чого їм доводиться проходити разом уперше. І це лише зміцнює їхній союз.

У молодості приготування до весілля і сам день урочистостей відчуваються інакше, ніж у більш зрілому віці. Це справжнє свято, яке дарує молодятам радість та щастя. Багато хто просто не хоче позбавляти себе цього.

Також кажуть, що у молодих людей міцніші нерви. А це допомагає легко справлятися з різними сімейними труднощами. Крім того, для багатьох весілля стає своєрідним способом позбутися опіки батьків і нарешті подорослішати у всіх сенсах цього слова.

А ще етап адаптації одне до одного в юнацтві проходить набагато швидше. Це допомагає новоспеченому подружжю будувати спільне життя таким чином, щоб зручно було всім.

Як бачиш, не можна однозначно сказати, чи варто виходити заміж у молодому віці. Впевнена, що є безліч прикладів, коли таке рішення повністю себе виправдало. Так само є і статистика розлучень, яка доводить, що ранні шлюби недоцільні.

Так чи інакше, тільки тобі вирішувати, яким шляхом йти. А якщо ти вже стикалася з цією темою раніше, обов’язково поділися своїм досвідом у коментарях.

Related Post

У природі існує тільки три види жінок …У природі існує тільки три види жінок …

Стаття про пошуки свого ідеального партнера, яка все розставить по місцях. Варто прочитати кожному. У природі існує тільки три види жінок: дівчата-дочки, дівчата-сестри і дівчата-мами. З чоловіками та ж ситуація:

Гороскоп для закоханих на тиждень з 19 по 25 квітня: Ці поради допоможуть зміцнити відносиниГороскоп для закоханих на тиждень з 19 по 25 квітня: Ці поради допоможуть зміцнити відносини

Овен 21.03 – 20.04 Початок тижня не обіцяє скупчення грозових хмар над вашою парою, проте постарайтеся не пред’являти завищених вимог до коханої людини. П’ятниця і неділя – відмінні дні для

Жінка завжди допоможе здійснити вашу мрію ;)Жінка завжди допоможе здійснити вашу мрію ;)

«Після 50 років шлюбу я одного разу уважно подивився на свою дружину і сказав: «50 років тому у нас був маленький будинок, старенька машина, ми спали на дивані і дивилися