Ви здивуєтесь, для чого можна використовувати червону нитку не на руці. Ще сильніший оберіг!

Багато хто використовує червону нитку на руці як оберіг від пристріту, але не всі знають, що ще більшою силою володіє така ж нитка, зав’язана на ручці вхідних дверей. Особливо якщо вимовити про себе одну сильну фразу-змову.

Розказуємо, на що здатна червона нитка, найсильніший оберіг від зла. Не тільки ношу на руці, а й розвішую всюди!

Сусід любить від душі смикати мою дверну ручку. Все думала, навіщо він це робить… А виявляється, він так підсвідомо скидав свій негатив та заздрість на наш дім. І справді був період, коли справи йшли абияк, та й атмосфера в будинку точно була не найгармонічнішою і мирною.

Все б так і тривало, і невідомо куди далі це зайшло б, якби не порада з червоною ниткою. Про магічні властивості цього простого, але дієвого народного методу боротьби з негативом відомо вже давно.

Червона нитка відштовхує від людини всю спрямовану на неї негативну енергію, оберігає від пристріту, недобрих намірів, від обману, лестощів, інтриг, темного чаклунства і просто злих людей. Захищає від злиднів, невдач, недуг. Завдяки її властивостям багато хто навіть захищає своїх дітей.

До речі, сам червоний колір – колір вогню, який може дати відсіч злу та негативу.

Є один простий спосіб, як із червоної нитки зробити оберег, який може захистити не тільки людину, а й будинок чи магазин, офіс.

Потрібно в першій половині дня, краще вранці взяти будь-яку червону нитку. Зав’яжи її на ручку вхідних дверей усередині приміщення. Кінці нитки обріж, залишивши по 1 сантиметру. Візьми їх обидва в праву руку і вимови таку змову:

«Кожен, хто всередину потрапляє, зло за порогом залишає».

Після цих слів будь-яке зло відсікатиметься, ніякий негатив не зможе увійти в твій будинок чи магазин. Цей ритуал можна повторити, коли нитка прийде в непридатність або втратить колір.

Вважається, що червона нитка на руці оберігає свого власника від негативу, ненависті, пристріту та заздрощів.

Такий браслет також приваблює успіх та благополуччя. Ну а якщо пов’язати таку нитку на вхідних дверях, то негаразди обходитимуть твій будинок чи роботу стороною.

Не знаю, як це працює, достовірно. Наукових доказів цьому немає, але мені здається, що вся суть тут навіть не в нитці, а у вірі людини в це. Людина вірить, цим генеруючи енергію отримання бажаного, і ритуал починає працювати.

А ти носиш червону нитку, віриш у її дію?

You cannot copy content of this page