Як любити чоловіка

10 спостережень від практикуючого психолога про те, як любити чоловіка. Ніякої теорії, тільки практичні дієві поради.

За останні шість років практики я спілкувалася з двомастами з гаком пар, і цей досвід дозволяє поставити під сумнів красиву фразу Льва Миколайовича про те, що кожна нещаслива сім’я нещаслива по-своєму. За умови кінцевої кількості факторів, що формують особистість, психологія набагато більше нагадує математику, ніж ви думаєте. І вже точно є речі, які можна винести за дужки в більшості рівнянь.

Природно, все індивідуально, але в середньому жінка – більш емоційне створіння, якій на те, щоб прийти до логічних висновків, потрібно більше часу. За проміжок між почуттям і думкою вона встигає наламати дров і зіпсувати комунікацію. У світлі недосвідченісті і особливостей виховання деякі дівчата живуть виключно в цьому проміжку, часу міркувати у них немає ніколи, тому що наздоганяє чергова емоція або фантазія, і цикл починається з початку. Нудні чоловіки за своєю природою не схильні будувати всередині себе повітряні замки, і живуть в геометрично простому світі зовні очевидних реалій. Щоб вийти із тіні, жінці варто привчитися гальмувати свої емоційні процеси і форсувати розумови, а на перших порах хоча б бездумно слідувати правилам від тітки-психолога.

1. Кожну хвилину пам’ятайте, в чому мета ваших відносин з чоловіком

У нормальних людей мета відносин – забезпечити максимальний комфорт на тривалий час, тобто робити щасливим себе і партнера. Ось і повторюйте це собі кожен раз, коли прийде охота вчити, лікувати, критикувати вашого хлопця, зриватися на ньому під час ПМС, бурхливо ревнувати, допитуватися про його дозвілля, висловлювати думку про його друзів, сперечатися про політику, релігію і кольори його штанів. Чи варто ваша правота або інтерес в конкретній ситуації того спокою і радості, яких ви позбавляєте партнера? На сеансах терапії я вислуховую пару і кожного окремо, так от, не вдаючись в антиетичну конкретику, але відповідаючи духу свободи, можу сказати: приблизно дві третини джерел конфлікту описуються схемою «баба придумала проблему на рівному місці і роздула відсутність реакції на неї мужика до масштабів трагедії».

2. Хваліть його

Якщо він не вартий похвали і все робить криво, якого біса ви взагалі робите поруч з цим лузером? Йдіть, не продовжуєте агонію один для одного, див. П. 1. Не будьте для нього сварливою мамою, суворою начальницею, примхливою ​​дочкою – від усіх цих іпостасей беріть тільки позитивні складові: постійну, але ненав’язливу турботу, зацікавленість в його зростанні, захоплення його крутизною. Багато в дитинстві чули вислів «перехвалила – зіпсувався», так ось це міф, дорослу розумну людину перехвалити неможливо, у нього є планка самооцінки. І хвалити – не означає лестити, це означає дивитися на нього з бажанням бачити хороше. Похвала приємна всім, якщо не візьмете її на озброєння ви – знайдуться більш розумні люди, з якими він і стане спілкуватися.

3. Не принижуйте його і не скандальте на людях

З’ясування відносин в публічних місцях – табу, тому що публічний імідж респектабельного і надійного для чоловіка набагато важливіший, ніж для жінки, яка при сучасному суспільному ладі все ще може дозволити собі бути красивою легковажної пустушкою. Коли «половинка», сама довірена особа, починає підривати авторитет чоловіка перед його друзями, колегами або натовпом в метро, ​​це сприймається як ніж у спину. Таке часто прощається, але ніколи не забувається. Змусити чоловіка втратити обличчя – один з найграндіозніших стратегічних прорахунків жінки в стосунках. Вам це відгукнеться, не сумнівайтеся. Так що почекайте з претензіями до будинку, заодно і охолонете, зрозумієте їх, див. П. 1.

4. Не використовуйте в зверненнях до нього диминутивів

Пташеня, котінька, заєць, мася і лапуля – це не те, ким ваш хлопець себе бачить в мріях. Забудьте про зменшувальні суффикси назавжди, а пестливі прибережіть для особливо вдалого сексу.

5. Підтримуйте його починання, навіть самі ідіотські

Коли він забирає ваші обручки, щоб ще трішечки пограти на автоматах, це одне. Коли він захоплюється підлідним ловом, грою на тромбоні, вишивкою хрестом, біатлоном, колекціонуванням садових гномів, продажем аджики власної закачування через інтернет – це зовсім інше. Бажання зустрічати негативно нові ініціативи закладено в природі кожної людини, тому що будь-яка система прагне зберігати рівновагу, але тут вам доведеться бути розумнішими природи. Виходьте з реалістичної оцінки максимального можливого збитку вам особисто і загальносімейному благополуччю. Вам шкода пару тисяч доларів для щастя коханої людини з рибами, і після цього ви дивуєтеся, як люто він ненавидить ваші походи по взуттєвим магазинам? Ну захарастили гноми передпокій і дві лоджії, і що, це правда так жахливо? І знову-таки: не оцінете і не підтримаєте ви – це зробить хтось інший, і в цьому моменті ви віддалитеся.

6. Самий карколомний вигляд – для нього, а не для зустрічі однокласників

Синдром переміг мисливця, який втрачає інтерес до спійманої дичини, властивий жінкам не менше, ніж чоловікам. Те, що ви захомутали його в співжиття або обв’язалися узами шлюбу, не означає, що тепер він навіки в вас закоханий. Так, це пошло, підло і банально, але приблизно половина моїх пацієнтів-чоловіків скаржилася на факти зневаження дівчиною своїм зовнішнім виглядом після того, як відносини увійшли в стабільну колію. Якщо він захопився фізиком з сірими волоссям, в бурій картатій жилетці і стоптаних черевиках, він знав, на що йде. Але раз на весільних фото ви блондинка в кучерях і трояндочках, а зараз стрижене щось в зручному комбінезоні, то вибачайте, якщо вас перестануть сприймати як привабливу даму. Тим більше, коли на корпоративи ви фарбуєтеся і купуєте нову сукню, а вдома ходите а-ля натюрель в одних і тих же ніжних пастельних речах (які чоловіче око сприймає як бляклі і асексуальні). Це дуже просто, але жінки не перестають робити цю помилку.

7. Він головний і крапка

Серйозно, це ж так зручно. Основна проблема феміністок полягає в спробах, фігурально висловлюючись, розвантажувати вагони, коли замість цього можна танцювати. Еволюцією чи, соціальними установками або вихованням в більшості сімей, але чоловік виріс для ролі вирішуючого проблем, лідера, капітана та інше. Це жодним чином вас не принижує, якщо ви самі не вирішите, що хочете бути приниженою. Одна дівчина сприймає подану руку при виході з автобуса як галантність, інша – як натяк на її нездатність перестрибнути калюжу в силу фізичної слабкості коротких ніг. Зрозуміло, яка з них насолоджується спілкуванням з протилежною статтю, а яка страждає від гніту шовіністів. І це вам вирішувати, якою дівчиною бути. Подаруйте йому радість бути сильним, діяти, думати і грати першу скрипку. Дайте чоловікові вести, і танець вийде. Нехай він не завжди правий, ви можете потім тихо виправити ситуацію: навіть коли насправді левову частку робите ви, якщо ви любите свого партнера – імітувати картину «ти мій герой, я тільки на підхваті» не складе ніяких труднощів. Реалізовуйте свою волю до влади в інших місцях. Наприклад, з геями, їм все одно.

8. Говоріть про важливі речі прямо, без натяків

Чоловіки розуміють натяки, але частіше це натяки інших чоловіків або ті натяки, які їм вигідно розуміти. У них (крім хіба що у японців) не прийнято говорити про суть справи езоповою мовою. Коли ваш чоловік хоче продати клієнтові партію мотоциклів, він говорить: «У нас відома марка, термін гарантії середній по ринку, а за опт ми вам скинемо 7%», а не: «зів’яв осінній лист на самотньому в’язі, що на пагорбі смутному виріс , і пора коня залізного заперечує розумній істоті і цим місцям бігти скоріше на південь ». Тому викладайте просто, але не глобально, не “скажи прямо, ти мене розлюбив, так?», А «я втомилася збирати твоїх черв’яків для підлідного лову по всьому будинку, не для цього мене мама ростила, найми домробітницю».

9. Не ставте його в центр свого Всесвіту і не вимагайте, щоб він ставив вас в центр свого

Я маю на увазі не щиру турботу про потреби один одного і не глибину любові, а вимоги уваги на дрібниці. Півгодинні розмови по телефону п’ять разів на день ні про що дратують майже будь-якого чоловіка. Психологічна залежність від його думки лестить йому, але і дратує теж. Тому не намагайтеся офіційно присвятити йому своє життя, це здорово лякає, а закиди в неуважності в сукупності з беззмістовними емоційними проявами дуже швидко втомлять його, а ви залишитеся плакати і вигукувати «невдячний, я віддала йому всю себе». Вся ви навіть собі не потрібні, будемо чесні. І вже йому-то явно розумно пропонувати найбільш ласі частини.

10. Навчіться смачно готувати

І готуйте. Це не обговорюється. Еквівалент «вона не готує» для вашого розуміння – це «він приносить в будинок менше грошей, ніж вона». Ну що, у нас же рівноправність, ви ж цього хотіли?

You cannot copy content of this page