Як преобразити санвузол недорого

Матеріали і інструменти

Вартість ремонту залежить від обраних матеріалів. Крім плитки, вам потрібно придбати клей, ґрунтовку, затирку, все для гідроізоляції, ущільнювальні стрічки, силікон та ін.

Подбайте про те, щоб у вас під рукою були всі необхідні інструменти. Буде розумним рішенням прорахувати витрати електроенергії і скласти попередній кошторис. Так ви будете орієнтуватися на суму, яку доведеться витратити. Чим точніше будуть зроблені вимірювання, тим більше ви зможете заощадити (кількість відходів або зайвих матеріалів буде мінімальним).

Поради
У маленькому приміщенні повинно бути все компактно, і для цього вам потрібно приділити особливу увагу вимірам. При виборі перегородок, ванни, душової кабіни і унітазу потрібно віддати перевагу найзручнішим і малогабаритним предметам.

Не забувайте про кольорову гаму. Не варто робити санвузол в темних тонах, оскільки це візуально зменшить простір. Вертикальні смуги зроблять його вище, горизонтальні розширять приміщення. Але, коли мова йде про чотирьох метрах, потрібно обійтися легкими відтінками.

Занадто яскравий і великий візерунок буде виглядати погано. При виборі плитки віддайте перевагу великим однотонним або з дрібним принтом або невеликому без візерунка. Виділяти шви занадто яскравим кольором також не рекомендується, оскільки утворюються клітини, які візуально зменшать простір.

You cannot copy content of this page