Як преобразити санвузол недорого

Матеріали і інструменти

Вартість ремонту залежить від обраних матеріалів. Крім плитки, вам потрібно придбати клей, ґрунтовку, затирку, все для гідроізоляції, ущільнювальні стрічки, силікон та ін.

Подбайте про те, щоб у вас під рукою були всі необхідні інструменти. Буде розумним рішенням прорахувати витрати електроенергії і скласти попередній кошторис. Так ви будете орієнтуватися на суму, яку доведеться витратити. Чим точніше будуть зроблені вимірювання, тим більше ви зможете заощадити (кількість відходів або зайвих матеріалів буде мінімальним).

Поради
У маленькому приміщенні повинно бути все компактно, і для цього вам потрібно приділити особливу увагу вимірам. При виборі перегородок, ванни, душової кабіни і унітазу потрібно віддати перевагу найзручнішим і малогабаритним предметам.

Не забувайте про кольорову гаму. Не варто робити санвузол в темних тонах, оскільки це візуально зменшить простір. Вертикальні смуги зроблять його вище, горизонтальні розширять приміщення. Але, коли мова йде про чотирьох метрах, потрібно обійтися легкими відтінками.

Занадто яскравий і великий візерунок буде виглядати погано. При виборі плитки віддайте перевагу великим однотонним або з дрібним принтом або невеликому без візерунка. Виділяти шви занадто яскравим кольором також не рекомендується, оскільки утворюються клітини, які візуально зменшать простір.

Related Post

Для чого класти губки для миття посуду в холодильникДля чого класти губки для миття посуду в холодильник

Багатьом знайома проблема швидкого псування продуктів в холодильнику. Причому влітку вона стає особливо актуальною. Зокрема, дана проблема стосується свіжих фруктів і овочів. Хоча до цього ті ж продукти могли тижнями

Обряд, щоб в 2021 році зустріти своє коханняОбряд, щоб в 2021 році зустріти своє кохання

Чари збудують події так, щоб доля сама знайшла людину, не дивлячись на всі перешкоди. знадобляться: два келихи з червоним вином; червона або рожева свічка; срібний перстень (неношений хоча б протягом

7 прикмет, які гарантують швидкі гроші7 прикмет, які гарантують швидкі гроші

Вірити в прикмети чи ні, звичайно, справа кожного. Іноді вони можуть обіцяти якісь неприємності, іноді удачу. Але іноді приємно вірити в те, що прикмета каже про швидкий грошовий прибуток. 1

facebook