Як преобразити санвузол недорого

Матеріали і інструменти

Вартість ремонту залежить від обраних матеріалів. Крім плитки, вам потрібно придбати клей, ґрунтовку, затирку, все для гідроізоляції, ущільнювальні стрічки, силікон та ін.

Подбайте про те, щоб у вас під рукою були всі необхідні інструменти. Буде розумним рішенням прорахувати витрати електроенергії і скласти попередній кошторис. Так ви будете орієнтуватися на суму, яку доведеться витратити. Чим точніше будуть зроблені вимірювання, тим більше ви зможете заощадити (кількість відходів або зайвих матеріалів буде мінімальним).

Поради
У маленькому приміщенні повинно бути все компактно, і для цього вам потрібно приділити особливу увагу вимірам. При виборі перегородок, ванни, душової кабіни і унітазу потрібно віддати перевагу найзручнішим і малогабаритним предметам.

Не забувайте про кольорову гаму. Не варто робити санвузол в темних тонах, оскільки це візуально зменшить простір. Вертикальні смуги зроблять його вище, горизонтальні розширять приміщення. Але, коли мова йде про чотирьох метрах, потрібно обійтися легкими відтінками.

Занадто яскравий і великий візерунок буде виглядати погано. При виборі плитки віддайте перевагу великим однотонним або з дрібним принтом або невеликому без візерунка. Виділяти шви занадто яскравим кольором також не рекомендується, оскільки утворюються клітини, які візуально зменшать простір.

Related Post

8 червня Алфей Глинников: Сьогодні подайте дрібницю і гроші вам повернуться подвійно!8 червня Алфей Глинников: Сьогодні подайте дрібницю і гроші вам повернуться подвійно!

8 червня православна церква вшановує апостолів від 70-ти Карпа і Алфея. Короп жив в 1 столітті і був одним з послідовників Святого Павла. Згідно з одними відомостями він прийняв мученицьку

8 речей в квартирі, які демонструють бідність власника, навіть якщо насправді це не так8 речей в квартирі, які демонструють бідність власника, навіть якщо насправді це не так

Обстановка в будинку не тільки впливає на стан людини, а й розкриває її характер, розповідає про звички та спосіб життя. Напевно ви і самі помічали, як багато інформації можна отримати,

Кому належить гілка дерева, що звисає через сусідський паркан?Кому належить гілка дерева, що звисає через сусідський паркан?

Гілка сусідської яблуні звисає через паркан на ділянку. Кому вона належить? Чи можна її зрізати? Сусід не має права обрізати гілки чужого дерева. Якщо він це зробить, а дерево загине,