Як пришити до себе гроші та успіх на рік вперед

Більшість людей вважає, що провести належним чином обряд для залучення удачі здатні лише окремі особистості, наділені особливим знанням. Однак на ділі зробити це може кожен охочий. Що для цього знадобиться? Лише голка, нитка, а також трохи віри і терпіння.

Як щодо того, щоб перетворити свої мрії про багате життя та неземне щастя на реальність замість того, щоб миритися з постійними невдачами та розчаруваннями?

Якщо ти готовий взяти долю до своїх рук, тоді з радістю розповідаємо, як це зробити!

Перше, що потрібно, це визначитися з елементом гардеробу, на якому проводитиметься обряд. Це може бути будь-що: улюблена кофта, шарф або навіть шкарпетка. Потім чітко сформулюй своє бажання і відміряй приблизно 40 см нитки, після чого продівай нитку в голку, повторюючи запит для всесвіту.

Довжина нитки може бути меншою. Все залежить від того, якого розміру будуть твої стібки. Протягом сорока днів тобі потрібно буде робити по одному стібку на день, і тут головне, щоб не довелося міняти нитку в середині обряду. Оскільки, порушивши порядок дій, ти маєш розпочинати заново.

Першого дня стібок на одязі робити не потрібно. Просто встроми в річ голку з ниткою і залиш її так полежати до наступного дня. До речі, найкраще проводити обряд у вечірній час, щоб була можливість продовжити роботу над залученням удачі в ті самі години, що й почав.

А вже наступного дня, повторюючи про себе загадане напередодні бажання, закінчи розпочатий стібок. Після цього знову встроми голку в річ і залиши її на полиці до наступного вечора. А потім повторюй той самий ритуал протягом ще 39 днів. Після закінчення зазначеного терміну на одязі має з’явитися пряма лінія. Чи варто уточнювати, що вишивати її необхідно на вивороті, щоб уберегти амулет від поганого ока?

Всі ці 40 днів річ повинна зберігатися в спокійному і тихому місці. У жодному разі не можна лаятись і скандалити біля місця, де зберігається цей одяг. Адже негативна енергетика може звести нанівець усі старання.

В останній день проведення обряду промов загадане бажання вголос 4 рази, повертаючись щоразу до різних сторін світу. Після чого зроби стібок, що закріплює, обріж нитку і прибери голку в скриньку. Потім прибери річ у шафу і не одягай доти, доки не відчуєш, що бажання починає виконуватися.

Варто зазначити, що віра відіграє ключову роль у проведенні даного обряду. Людина, яка твердо вирішила досягти успіху і стати щасливою, сама дає собі установку на позитивні зміни в житті. І справа тут не так у містичних силах, як у психології людини.

You cannot copy content of this page