fbpx

Як відмити пожовклу ванну до білого кольору

Жовті плями на білій ванні псують весь вигляд і настрій. Ми з’ясували, якими засобами можна повернути “втомленій” ванній первісну білизну.

Насправді цілком можна обійтися без агресивних і дорогих миючих засобів, а замість них використовувати перевірені часом – соду, оцет, перекис водню, нашатирний спирт, лимонну кислоту і сіль.

Найпростіший спосіб – взяти соду, нанести на вологу губку і відтерти все плями. Однак цей спосіб вимагає певних фізичних зусиль. Якщо шкода попереку, краще приготувати очищувальну пасту або розчин, які можна залишити на деякий час для впливу, а потім просто змити.

Наприклад, беремо три пакети лимонний кислоти на півлітра теплої води, наносимо губкою на всю поверхню ванни, залишаємо на 20 хвилин і змиваємо. Для більшого ефекту можна потерти найбільш забруднені місця содою. Точно так само можна застосувати перекис і нашатир, які потрібно змішати в пропорції один до двох (50 мл перекису водню, 100 мл нашатирного спирту).

Прибрати іржу допоможуть сіль і оцет. Беремо 100 мл столового оцту, додаємо 2 столові ложки солі, змішуємо і наносимо на забруднені ділянки. Через 20 хвилин змиваємо.

Related Post

Де повісити дзеркало. Поради за фен-шуєм, які дійсно працюють!Де повісити дзеркало. Поради за фен-шуєм, які дійсно працюють!

Не всі вірять у таку стародавню науку, як фен-шуй. В деяких країнах, наприклад таких як Сінгапур, жоден ремонт не обходиться без спеціального фахівця з фен-шую. А саме місто побудовано по

Вчені проти міфів: як кондиціонери впливають на наше життя?Вчені проти міфів: як кондиціонери впливають на наше життя?

Кондиціонер рятує від спеки. Але чи він безпечний? Можна захворіти від кондиціонера? Це питання, мабуть, одне з найголовніших каменів спотикання між фанатами прохолоди і любителями гарячіше. Одні стверджують, що не

Заговори при прикрашанні ялинки для залучення вдачіЗаговори при прикрашанні ялинки для залучення вдачі

Оскільки ялинка стоїть у будинку, вона транслює в приміщення певну енергію. І людина здатна «зарядити» її на власний розсуд. Досить начитати на ялинкові іграшки змови (їх кількість може бути будь-якою):

facebook