Як відмити пожовклу ванну до білого кольору

Жовті плями на білій ванні псують весь вигляд і настрій. Ми з’ясували, якими засобами можна повернути “втомленій” ванній первісну білизну.

Насправді цілком можна обійтися без агресивних і дорогих миючих засобів, а замість них використовувати перевірені часом – соду, оцет, перекис водню, нашатирний спирт, лимонну кислоту і сіль.

Найпростіший спосіб – взяти соду, нанести на вологу губку і відтерти все плями. Однак цей спосіб вимагає певних фізичних зусиль. Якщо шкода попереку, краще приготувати очищувальну пасту або розчин, які можна залишити на деякий час для впливу, а потім просто змити.

Наприклад, беремо три пакети лимонний кислоти на півлітра теплої води, наносимо губкою на всю поверхню ванни, залишаємо на 20 хвилин і змиваємо. Для більшого ефекту можна потерти найбільш забруднені місця содою. Точно так само можна застосувати перекис і нашатир, які потрібно змішати в пропорції один до двох (50 мл перекису водню, 100 мл нашатирного спирту).

Прибрати іржу допоможуть сіль і оцет. Беремо 100 мл столового оцту, додаємо 2 столові ложки солі, змішуємо і наносимо на забруднені ділянки. Через 20 хвилин змиваємо.

You cannot copy content of this page