Як за 5 днів отримати багато саджанців троянд

Роза є найпопулярнішим різновидом квітів, які дуже люблять українські господині. Але також їх люблять і всі інші власники городів та присадибних ділянок, які не так щільно залучені в тематику квітництва. Для них і всіх інших любителів троянд буде запропонований оригінальний спосіб пророщування саджанців троянд абсолютно безкоштовно і в домашніх умовах всього за 5 днів.

Підготовка саджанців

Розмноження троянд живцями – спосіб відомий і на першому етапі варто дотримуватися його загальних правил. А саме, живці можна зрізати з будь-якого життєздатного стебла, в тому числі взятого з букета. Головне, щоб на зрізаному стеблі були готові до зростання нирки – 2 або 3, мінімум. Причому зріз слід робити так, щоб від залишеної нирки залишалася відстань не менше 2 см. Операція виконується обов’язково гострим і чистим інструментом під 45-градусним кутом.

За часом виконання заходу орієнтуватися слід на весну. Квітень і травень є найбільш сприятливим часом для розмноження троянд. Але і середина літа також не ставить жорстких обмежень. Складніше буде виконувати живцювання восени, оскільки зима і перші заморозки дуже недоброзичливі до подібних саджанців. В даному випадку троянди доведеться утримувати в домашніх умовах і після живцювання на весь майбутній зимовий період.

Замочування у воді

Власне, в цьому і полягає головний секрет методу, що дозволяє за 5 днів отримати кілька саджанців троянд з живців. Необхідно занурити підготовлені стебла в ємність з водою таким чином, щоб шипи орієнтувалися вниз. Тривалість такого вимочування становить 2 дні.

Посадка в землю

На наступній стадії необхідно виконати пересадку живців в землю. Можна експериментувати і з піщаними наповнювачами. Земля повинна бути рясно змочена водою. При розміщенні ємності з ґрунтовим наповнювачем в приміщенні важливо враховувати, що саджанцям потрібно багато сонячного світла з прямим впливом.

Пройде ще кілька днів, і можна буде спостерігати за інтенсивним розвитком нирок. Це вірний знак, що живці готові до висадки на ділянці.

Для саджанців готуються спеціальні ямки, попередньо политі марганцівкою. Бажано, щоб в лунках земля була змішана з піском, що в подальшому покращить харчування троянди. На перші кілька тижнів бажано захистити висаджені троянди банками зверху.

Related Post

Чому немає сенсу прасувати постільну білизнуЧому немає сенсу прасувати постільну білизну

Важливо для початку розібратися з одним концептуальним питанням – навіщо білизну взагалі прасують? Це давня традиція, адже ми проводимо в ліжку третину свого життя, догляд за нею потрібен особливий. Раніше

Що поганого в пранні одягу при сорока градусах і вищеЩо поганого в пранні одягу при сорока градусах і вище

У кожної господині існує свій особливий звід правил щодо прання та методів очищення різних речей. Режими прання в пральній машині давно знайомі всім, проте чи дійсно ми все про них

Про небезпеку сухого листя та квітів вдомаПро небезпеку сухого листя та квітів вдома

Ви сентиментальні і рука не піднімається викинути зів’ялий букет? Або носите ті красиві сухі листочки з дерев? Замість того щоб відправити все це в сміттєпровід, ви можете зберегти сухі квіти