Перейти до вмісту

Як заговорити шпильку на захист, удачу або багатство. Могутня змова перед тим, як почепити шпильку на одяг

  • від

Нещодавно я на власному досвіді вирішила перевірити дію магічних талісманів удачі. Пам’ятається, ще в дитинстві, бабуся приколювала до сукні шпильку зі словами:

«Захисти шпилько від злого ока, бісівських справ і іншої зарази».

Маленька і непомітна шпилька – дуже потужний оберіг. Щоб залучити в життя благополуччя та удачу, потрібно задіювати всілякі ресурси.

І, якщо справа стосується магії, ми не рекомендуємо звертатися до відьом, екстрасенсів та інших вихідців із сумнівної чаклунської знаті. Гроші на вітер у кращому разі. Наші предки самостійно проводили захисні ритуали, а деякі з них відомі й досі.

Усі обряди потрібно проводити на зростаючий місяць, після заходу сонця, насамоті в кімнаті. Замовлену шпильку слід прикріпити до внутрішньої сторони одягу.

Змова на удачу

Купи в церкві велику воскову свічку, а в магазині нову червону нитку та шпильку. У кімнаті запали свічку і прочитай «Отче наш». Вдінь червону нитку крізь отвір у шпильці і, зав’язуючи 12 вузлів, промовляй цей текст:

«Дванадцять сил, дванадцять щитів, і всі навколо мене, (ім’я), міцно стоять, службу несуть – відведіть, щити, від мене всі біди, нещастя, зло та негоди, будьте мені оберегом від віку до віку! Слово моє міцне, а діло ліпше!»

Коли закінчиш говорити, запечатай останній вузол воском.

Змова від пристріту

Якщо в будинку часто сваряться і стосунки з чоловіком не ладнаються, не поспішай розривати шлюб. Можливо, у вашої родини з’явилися заздрісники, які не хочуть, щоб ви були разом. У такому випадку допоможе шпилька від пристріту і псування. І ще тобі знадобиться цибуля — одна з найсильніших захисних рослин.

Щоб підготуватися до ритуалу, купи на ринку велику цибулину. Під час ритуалу проткни цибулю шпилькою, піднеси до губ і читай текст на відкриту частину шпильки:

«Цибулю-борець, захисту вінець, відверни від (ім’я) злі наділи, чорта вівтарі. Захисти, оберігай, біду будь-яку відвертай».

Після обряду закопай цибулину у землю.

Змова на гроші

У суботу вранці розміняй гроші так, щоб у тебе було 12 дрібних купюр. Візьми шпильку, бажано золоту або жовтуватого кольору, поклади її у освячену воду, а тим часом читай «Отче наш». Потім вийми шпильку з води, проткни нею купюри і застебни.

Промовляй такий текст:

«Шпилька гостра та спритна, грошики знайшла, собі прибрала. Міцно в них вчепилася, до мене з прибутком повернулася».

Бережи амулет там, де зберігаєш справжні гроші або носи з собою в гаманці. Витрачати заговорені гроші не можна в жодному разі.

Якщо заговорена шпилька загубилася, то вона виконала свою роботу. Зроби нову, це не важко. Але буває і так, що недоброзичливці підкидають розстебнуті, зігнуті шпильки або голки під вхідні двері, волосся, одяг, взуття. Що робити у таких випадках?

У жодному разі не чіпай її руками! Одягни рукавички або візьми папір і обережно прибери предмет подалі. Бажано його спалити разом із рукавичками.

Вдома перед сном прочитай молитву. Потримай руки над полум’ям церковної свічки або ополосни освяченій воді.

Як свідчить досвід, випадковості не випадкові. Незалежно від віри чи невіри у вищі сили, незрозумілі речі продовжують відбуватися у нашому житті.

Ніхто не знає, звідки береться низка невдач та надзвичайний успіх. Збіг обставин чи воля долі? Якщо є надія, що змова на шпильку від пристріту допоможе, чому б не спробувати?

Мені здається, магія не буває доброю чи поганою, все залежить від того, як ти її використовуєш. Я ношу заговорену шпильку, чекаю. А ще мені бабуся порадила розсипати сіль на порозі, щоби відвести злих духів від дому, спробую, а раптом пощастить!

А ти знаходив «підклади» у себе? Розкажи нам у коментарях, щось змінилося з моменту знахідки чи нічого не сталося?