ЦЕ EASY Поради Яке твоє кармічне завдання за місяцем народження

Яке твоє кармічне завдання за місяцем народження

В астрології, нумерології та нумерології йоги є таке поняття як кармічна задача. Вважається, що місяць народження свідчить про неї.

Нумерологія йоги говорить, що всі труднощі, що зустрічаються на життєвому шляху, спонукають людину до опрацювання кармічного завдання. Отже, як дізнатись, яке вона у тебе?

Якщо ти народилася у січні, то можеш часто почуватися самотньо. Твоє основне кармічне завдання стати лідером, почати виявляти лідерські якості і брати відповідальність на себе.

Народження у лютому означає, що твоє основне кармічне завдання — навчитися тверезо бачити ситуацію, не зациклюватись на негативі.

Народження в березні та грудні означає, що ти маєш особливе почуття гумору та позитивне мислення. Твоє завдання – не ховатися за рожевими окулярами та маскою веселощів там, де варто виявити злість, лють, невдоволення.

Квітень. Цей місяць показує, що ти буваєш надто консервативною та впертою. Твоє завдання навчитися бути гнучкою, відпускати нерозв’язні ситуації.

Травень – всі твої труднощі повертатимуть тебе на увагу до свого тіла. Твоє завдання – прийняти своє тіло, піклуватися про здоров’я та обов’язково – про відпочинок.

Червень – твоя кармічна задача – прийти до духовності, до сильної внутрішньої віри у краще і те, що є щось більше, ніж людина.

Липень. Твоє завдання – стати “помітною” людиною, бути на слуху і проявлятися.

Серпень. Твоє кармічне завдання — стати безстрашною, «великою» людиною, яка змінює простір.

Вересень. Ти маєш сильну інтуїцію, і ти тонко відчуваєш людей і цей світ. Але ти впираєшся в зайвий педантизм, через це можеш ставати агресивною. Навчися працювати над своєю психологічною рівновагою.

Жовтень. Ти — королева, і твоє кармічне завдання — проявлятися саме в такій ролі. Не приховуй свою харизму та силу, розвивай у собі ці якості.

Листопад. Ти часто страждаєш від страху, недовіри та бажання все контролювати. Твоє завдання – пропрацювання базової довіри до світу.

Related Post

Аб’юзери та газлайтери: найтоксичніший знак зодіаку — хто він?Аб’юзери та газлайтери: найтоксичніший знак зодіаку — хто він?

Наш астропрогноз теж знає всякі розумні слова. А ще він достеменно знає, від кого із знаків зодіаку варто триматися подалі. 12 місце – Терези Якщо вам навіщось потрібна людина, якій

Щоб відкрити фінансові дороги та впустити гроші у своє життя, розірви власноруч цю річ. Великі прибутки самі шукатимуть шлях до твоїх кишеньЩоб відкрити фінансові дороги та впустити гроші у своє життя, розірви власноруч цю річ. Великі прибутки самі шукатимуть шлях до твоїх кишень

Кожна розсудлива людина здатна бути успішною і багатою. Все залежить від установок, які вона сама собі ставить. Отримуй великий прибуток легко. Але для цього потрібно навчитися ставити собі правильні завдання

Замість плавленого воску: найправдивіше ворожіння для хрещенської ночіЗамість плавленого воску: найправдивіше ворожіння для хрещенської ночі

Вважається, що хрещенська ніч з 18 на 19 січня — найтаємничіша та наймістичніша. І саме цієї ночі можна дізнатися своє майбутнє або відповідь на питання, що хвилює тебе. Читай далі,