Яке твоє кармічне завдання за місяцем народження

В астрології, нумерології та нумерології йоги є таке поняття як кармічна задача. Вважається, що місяць народження свідчить про неї.

Нумерологія йоги говорить, що всі труднощі, що зустрічаються на життєвому шляху, спонукають людину до опрацювання кармічного завдання. Отже, як дізнатись, яке вона у тебе?

Якщо ти народилася у січні, то можеш часто почуватися самотньо. Твоє основне кармічне завдання стати лідером, почати виявляти лідерські якості і брати відповідальність на себе.

Народження у лютому означає, що твоє основне кармічне завдання — навчитися тверезо бачити ситуацію, не зациклюватись на негативі.

Народження в березні та грудні означає, що ти маєш особливе почуття гумору та позитивне мислення. Твоє завдання – не ховатися за рожевими окулярами та маскою веселощів там, де варто виявити злість, лють, невдоволення.

Квітень. Цей місяць показує, що ти буваєш надто консервативною та впертою. Твоє завдання навчитися бути гнучкою, відпускати нерозв’язні ситуації.

Травень – всі твої труднощі повертатимуть тебе на увагу до свого тіла. Твоє завдання – прийняти своє тіло, піклуватися про здоров’я та обов’язково – про відпочинок.

Червень – твоя кармічна задача – прийти до духовності, до сильної внутрішньої віри у краще і те, що є щось більше, ніж людина.

Липень. Твоє завдання – стати “помітною” людиною, бути на слуху і проявлятися.

Серпень. Твоє кармічне завдання — стати безстрашною, «великою» людиною, яка змінює простір.

Вересень. Ти маєш сильну інтуїцію, і ти тонко відчуваєш людей і цей світ. Але ти впираєшся в зайвий педантизм, через це можеш ставати агресивною. Навчися працювати над своєю психологічною рівновагою.

Жовтень. Ти — королева, і твоє кармічне завдання — проявлятися саме в такій ролі. Не приховуй свою харизму та силу, розвивай у собі ці якості.

Листопад. Ти часто страждаєш від страху, недовіри та бажання все контролювати. Твоє завдання – пропрацювання базової довіри до світу.

Related Post

Залучаємо гроші: які новорічні ритуали допоможуть покращити добробутЗалучаємо гроші: які новорічні ритуали допоможуть покращити добробут

Хочеш жити, ні в чому собі не відмовляючи? Екстрасенси та езотерики вважають, що гроші мають свою власну енергію. Зруйнувати її дуже просто — наприклад, зайвою ощадливістю в дусі «а чому

У Тетянин день 25 січня небеса дають шанс заручитися вдачею на рік упередУ Тетянин день 25 січня небеса дають шанс заручитися вдачею на рік уперед

Щорічно 25 січня відзначається День янгола Тетяни. Це свято також важливе і для всіх віруючих, адже великомучениця Тетяна стала особливою фігурою у релігійному світі. Саме 25 січня її життя трагічно

Гороскоп магічних здібностей: головна відьма за знаком зодіаку – хто вона?Гороскоп магічних здібностей: головна відьма за знаком зодіаку – хто вона?

12-е місце – Діва Офіційна заява: Діви не мають ніяких магічних здібностей. Нуль. Зіро. І навіть якщо спробувати насильно занурити Діву в метафізичну основу буття, вона негайно спливе, як знаєте