Які дерева не можна саджати поруч з будинком

Причому не тільки за прикметами, але і з чисто практичних міркувань.

Якщо вірити популярній приказці, життя чоловіка не можна вважати що відбулося, якщо він не посадить дерево поруч з власноруч побудованим будинком. Але тут ще питання, яке дерево садити! Якщо вірити народним прикметам, до вибору треба підходити дуже обережно. А будинок на землі, поруч з яким дерева немає, – він ніби як і не будинок зовсім. Ми вирішили розібратися, в яких прикметах здоровий глузд є, а в яких – не дуже.

Сосна
Енергетика у цього дерева дуже хороша, якщо вірити езотериці. І повітря вона оздоровлює однією своєю присутністю. Але згадайте, як виглядають соснові ліси: ряди дерев і жовта від впалої хвої грунт. Ні трави, ні чагарників. Вся справа в тому, що сосна створює густу тінь. Грунт при цьому перегноєм практично не збагачується, адже листя немає, а з хвої ніякого толку. Тому поряд з сосною нічого не росте.

Ялина
Ялинка не настільки затінює ділянку, щоб через це переживати, але проти неї виступають прикмети. Народні повір’я стверджують, що це дерево забирає у мешканців будинку енергію, губить урожай, приносить неприємності. Та ще й чоловіків виживає. Росте коріння цієї прикмети в традиції обкладати померлих ялиновими гілками перед похованням. За століття створилася стійка негативна асоціація.

Туя
Дуже зручна рослина – турботи особливої ​​не вимагає, виглядає прекрасно. А ось прикмети з приводу неї суперечливі. З одного боку, туя відганяє злих духів, тому в якості огорожі – відмінний вибір. З іншого – заважає дівчині з цього будинку вийти заміж. Так собі вибір.

Береза
Що може бути романтичніше берези під вікном? Береза ​​за воротами, відповідає народна прикмета. Зростаючи за парканом, це дерево буде оберігати будинок від злих очей і різної нечисті. А у дворі буде негативно впливати на жіноче здоров’я мешканок будинку, може навіть спровокувати безпліддя. Втім, є і раціональне зерно в жахи навколо берези: поруч з нею інші рослини виживають з працею – береза ​​забирає з грунту всю воду, до якої тільки може дотягнутися своїми розгалуженими корінням.

Дуб
З одного боку, це дерево – символ довголіття. З іншого – кажуть, що варто одному з членів сім’ї захворіти, як дуб моментально висмокче з нього залишки життєвих сил. мовляв, підтримує він тільки сильних і тілом, і духом. А в найбільшій небезпеці виявляється глава сім’ї. Його дуб в першу чергу зазнає на міцність. І якщо чоловік не надто здоровий або не дуже хоробрий, то дуб постарається його позбутися. А якщо говорити про раціональне, то у дерева дуже міцне коріння – вони можуть похитнути фундамент будинку.

You cannot copy content of this page