Які речі в квартирі видають пороки господаря з головою

Існує думка, що кухня – візитівка будь-якої господині. По чистоті в цій кімнаті можна судити, наскільки добре жінка справляється з домашнім побутом в цілому. Але фахівці пішли куди далі в цьому питанні. І виявилося, що недоліки квартири можуть розповісти про життєві проблеми людини.

Ми підготували для тебе підбірку з 6 недоліків в квартирі, на які обов’язково слід звернути увагу. Хто знає, можливо, вони відкриють тобі очі на існуючі проблеми.

Посуд з тріщинами

Як би ти не любив свою чашку або тарілку, будь-яка тріщина – вірний шлях у відро для сміття. По-перше, такий посуд виглядає негарно, про естетику і мови бути не може. По-друге, нерідко на місцях сколів накопичується бруд. Вважається, що посуд з тріщинами зберігається в квартирі у скупих і ледачих господарів. Тому швидше перевір кухонні шафки і позбудься непотрібних кухлів або мисок.

Брудна плита і раковина

Плита і раковина – кухонні атрибути, які відразу впадають в очі. Тому їх потрібно завжди підтримувати в чистоті і порядку. Крім того, кому сподобається готувати смачну вечерю на неохайних конфорках? Вважається, що брудна плита і мийка – показник депресії і прихованої образи людини.

Брудні вікна

Погодься, дивитися на світ через брудні вікна не дуже приємно. Це і настрій може погіршити, і в принципі не дуже естетично. Подібний недолік квартири говорить про самотність і тугу господаря.

Безлад в шафах

Що приховує неохайна гардеробна? Частенько люди люблять ховати по шафах непотрібний одяг або зламані речі. Словом, все те, що давно пора б викинути. При цьому вся інша квартира може просто блищати. Виявилося, що подібна риса властива людям з драматичним типом особистості. Вони люблять виставляти напоказ тільки кращі свої сторони, а безлад у шафах – норма для них.

Брудна ванна кімната

Що може бути огидніше, ніж брудна ванна кімната? Поглянувши на справжню обитель розслаблення в квартирі, можна зробити висновок, наскільки людина стежить за собою. Хаос у ванній кімнаті свідчить про тотальне нехтування своїм зовнішнім виглядом. Крім того, людина може постійно перебувати в стресовому стані і не цінувати себе гідно.

Захаращена квартира

Ваша квартира не склад з непотрібними речами, тому не варто заставляти будинок різними сервізами, елементами декору, купою вазонів і іншими дрібничками. Швидше за все, ви ніколи ними не скористаєтеся. Захаращена квартира – риса консервативної особистості. Такі люди не хочуть мінятися, для них характерно нав’язлива поведінка, а то і зовсім невроз.

You cannot copy content of this page