Які речі в квартирі видають пороки господаря з головою

Існує думка, що кухня – візитівка будь-якої господині. По чистоті в цій кімнаті можна судити, наскільки добре жінка справляється з домашнім побутом в цілому. Але фахівці пішли куди далі в цьому питанні. І виявилося, що недоліки квартири можуть розповісти про життєві проблеми людини.

Ми підготували для тебе підбірку з 6 недоліків в квартирі, на які обов’язково слід звернути увагу. Хто знає, можливо, вони відкриють тобі очі на існуючі проблеми.

Посуд з тріщинами

Як би ти не любив свою чашку або тарілку, будь-яка тріщина – вірний шлях у відро для сміття. По-перше, такий посуд виглядає негарно, про естетику і мови бути не може. По-друге, нерідко на місцях сколів накопичується бруд. Вважається, що посуд з тріщинами зберігається в квартирі у скупих і ледачих господарів. Тому швидше перевір кухонні шафки і позбудься непотрібних кухлів або мисок.

Брудна плита і раковина

Плита і раковина – кухонні атрибути, які відразу впадають в очі. Тому їх потрібно завжди підтримувати в чистоті і порядку. Крім того, кому сподобається готувати смачну вечерю на неохайних конфорках? Вважається, що брудна плита і мийка – показник депресії і прихованої образи людини.

Брудні вікна

Погодься, дивитися на світ через брудні вікна не дуже приємно. Це і настрій може погіршити, і в принципі не дуже естетично. Подібний недолік квартири говорить про самотність і тугу господаря.

Безлад в шафах

Що приховує неохайна гардеробна? Частенько люди люблять ховати по шафах непотрібний одяг або зламані речі. Словом, все те, що давно пора б викинути. При цьому вся інша квартира може просто блищати. Виявилося, що подібна риса властива людям з драматичним типом особистості. Вони люблять виставляти напоказ тільки кращі свої сторони, а безлад у шафах – норма для них.

Брудна ванна кімната

Що може бути огидніше, ніж брудна ванна кімната? Поглянувши на справжню обитель розслаблення в квартирі, можна зробити висновок, наскільки людина стежить за собою. Хаос у ванній кімнаті свідчить про тотальне нехтування своїм зовнішнім виглядом. Крім того, людина може постійно перебувати в стресовому стані і не цінувати себе гідно.

Захаращена квартира

Ваша квартира не склад з непотрібними речами, тому не варто заставляти будинок різними сервізами, елементами декору, купою вазонів і іншими дрібничками. Швидше за все, ви ніколи ними не скористаєтеся. Захаращена квартира – риса консервативної особистості. Такі люди не хочуть мінятися, для них характерно нав’язлива поведінка, а то і зовсім невроз.

Related Post

Замінюємо шкідливі побутові засоби на екологічно чистіЗамінюємо шкідливі побутові засоби на екологічно чисті

Не секрет, що засоби побутової хімії, які ми використовуємо щодня, завдають непоправної шкоди нашому здоров’ю. Постійний контакт з такими агресивними засобами може призвести до різних захворювань, як шкіри так і

Чому немає сенсу прасувати постільну білизнуЧому немає сенсу прасувати постільну білизну

Важливо для початку розібратися з одним концептуальним питанням – навіщо білизну взагалі прасують? Це давня традиція, адже ми проводимо в ліжку третину свого життя, догляд за нею потрібен особливий. Раніше

Захисний обряд від всіх бід і ворогів на Новий рік 2021Захисний обряд від всіх бід і ворогів на Новий рік 2021

Ритуал покликаний вберегти людину від будь-яких неприємностей як матеріального, так і магічного плану. За п’ять хвилин до півночі необхідно зняти з ялинки скляну кульку, розбити її на порозі та згребти

facebook