Якщо ти плануєш регулярно залишати їжу на балконі, ти маєш дещо знати

Через постійні відключення електроенергії українцям доводиться стикатися з вирішенням різноманітних проблем. Наприклад, як зберігати продукти без холодильника. Адже якщо світла немає більше доби, від холодильника користі стільки ж, скільки і від шафки.

Дехто відправляє їжу на балкон, адже вже настали морози. Однак це не найкраще рішення.

Розповідаємо, чому не варто зберігати їжу на балконі. І які нюанси варто зважити, якщо іншого виходу немає.

Продукти без холодильника

Може здатися, що балкон – чудовий варіант для зберігання продуктів. На вулиці мінусова температура, а отже, їжа буде майже в морозилці. Але це не зовсім так, є свої нюанси.

На балконі немає стабільної температури, як у морозилці. Продукти будуть схильні до постійних коливань температури. Тобто трохи відтануть, а потім знову підмерзнуть.

Так вони легко можуть зіпсуватися, а ти навіть не помітиш. Через це можна отримати серйозне харчове отруєння.

Ще ми не враховуємо впливу сонця. Нехай узимку воно й не настільки активне, але воно є. А отже, прогріває поверхню, на яку потрапляють промені.

Через це частково продукти розморожуватимуться. І так може статися неодноразово. Наслідки ті самі, що й у попередньому пункті. Саме через це не варто використовувати балкон як морозилку.

А якщо альтернатив немає?

Звичайно ж, викидати їжу в такий складний час не можна. Тому потрібно постаратися зберегти її будь-яким способом.

І якщо альтернатив немає, тоді доведеться зберігати на балконі. Однак потрібно врахувати пару нюансів, щоб максимально себе убезпечити.

Отже, коли виносиш їжу на балкон, запакуй її герметично. Так ти захистиш її від попадання небажаних бактерій.

Також постав їжу так, щоб на неї не потрапляли сонячні промені. Можна створити затінене місце. Стеж за погодою на вулиці. І, звичайно ж, не залишай продукти на балконі надовго, постарайся з’їсти їх якнайшвидше.

Продукти без холодильника

Ми подумали, що буде корисно навести ще якісь альтернативні варіанти зберігання найпопулярніших продуктів. Давай розберемося, як можна зберегти їжу довше. Усьому можна продовжити термін зберігання.

Овочі та фрукти добре зберігаються і без холодильника. Якщо бачиш, що щось починає псуватися, значить, саме час щось приготувати.

Якщо в морозилці лежать запаси ягід, їх також можна перетворити на готовий продукт. Наприклад, зробити компоти чи варення. Краще так, ніж дати їм зіпсуватись.

Далі найпроблемніші продукти — м’ясо та риба. Якщо зараз немає можливості приготувати щось з м’яса, потрібно віднести його в прохолодне місце.

Для цього оберни його пергаментним папером, потім рушником, а потім склади в металеву ємність. Тільки у такому вигляді його можна відправити на балкон. Також можна використовувати термосумки чи термопакети.

Щоб зберегти рибу, можна використати сіль. Почисти її, помий, висуши паперовим рушником. Після склади в металеву ємність і щедро пересип сіллю.

У такому вигляді можна відправити балкон. Щоб приготувати, потрібно добре вимочити її у воді. Зате солона риба може зберігатися дуже довго. Те саме можна зробити і з м’ясом.

Також з м’яса чи риби можна приготувати консерви. Наприклад, зробити домашню тушонку. Так воно зберігатиметься набагато довше і безпечніше.

Можуть виникнути складнощі з молочними продуктами. Щоб продовжити термін зберігання вершкового масла, обгорни його пергаментним папером, склади в ємність і залий холодною підсоленою водою. Зверху накрий і постав щось важке. Так його можна зберігати на балконі.

Сир добре зберігається без холодильника. Тільки загорни його в пакет або папір, щоб не пересушити.

Щоб продовжити термін зберігання молока, його краще перекип’ятити. При цьому додай до нього 0,5 чайної ложки соди на 3 літри молока. Перелий у скляні банки, а потім помісти їх у холодну воду.

Те саме можна зробити з банками сметани або сиру. У такий спосіб можна зберігати продукти без холодильника.

Дуже шкода, що доводиться вирішувати такі проблеми у XXI столітті, але що вдієш. Потрібно бути сильним і витривалим, доки триває війна. Головне — не втрачати надію та вірити у перемогу. Разом ми з усім упораємося!

Related Post

В кохання, долю чи удачу: у що вірять знаки зодіаку, часом усупереч логіці та здоровому глуздуВ кохання, долю чи удачу: у що вірять знаки зодіаку, часом усупереч логіці та здоровому глузду

Розповідаємо, у що продовжують вірити знаки зодіаку — часом усупереч логіці та здоровому глузду. Козоріг Поки всі інші знаки вірять у речі, які можна назвати ефемерними, Козероги вірять у щось

Що говорить про тебе твоя найкраща подругаЩо говорить про тебе твоя найкраща подруга

Скажи мені, хто твій друг, і скажу, хто ти. Психологи запевняють, що краще зрозуміти себе та оцінити життєву ситуацію на даний момент можна, розібравшись, кого і чому ти обираєш у

Чого не можна казати під час сповіді: Богові і так все відомоЧого не можна казати під час сповіді: Богові і так все відомо

Сповідь — це священне обряд, в якому беруть участь двоє: людина, яка прийняла рішення зізнатися в неправильних вчинках і думках, і священнослужитель. Останній виконує роль посередника, його завдання допомогти людині