Якщо ви побачите вдома цю комаху – ні в якому разі не вбивайте її

Ось на що воно здатне….

Звичайна мухоловка (сороканіжка/сколопендра) – це жовтувато-сірий родич членистоногих стоноги і багатоніжки. Спочатку ця комаха жила в середземноморському регіоні, але поступово поширилося по всьому світу.

Живуть вони зазвичай в будинках. Якщо ви виявите мухоловку в своєму будинку – не вбивайте її. Вона не тільки нешкідлива для людини, але і може принести чималу користь, адже харчується комахами. Цей маленький хижак полює на мух, тарганів, павуків, комарів, міль та інших дрібних комах.

За допомогою тридцяти м’яких лапок вона досить швидко бігає за здобиччю. Наздогнавши свою жертву, мухоловка паралізує її своєю отрутою, яку впорскує через зуби.

У порядку самозахисту вона може вкусити і людину, але ця отрута найчастіше нешкідлива для людей. Постраждати можуть тільки алергіки.

 

Тодуров: Поки не лопнула судина и не трапівся інсульт, прівчіть собі віпіваті 5-7 крапель простого ..
42 хвилини тому

Глоба пріголомшіла Україну гороскопом. З 17 вересня почнет …
1 годину тому
Незважаючи на те, що мухоловки нешкідливі для людини, і знищують тарганів з павуками, їх присутність в будинку небажано. Спочатку може з’явитися парочка комах. Але є ймовірність, що незабаром їх оселиться ціла колонія! Погодьтеся, не дуже приємно … Щоб уникнути цього, досить тримати будинок в чистоті. Слідкуйте, щоб ніде не було волосся і вовни тварин, органічних відходів та пилу. Все це приваблює комах. Якщо все ж вони оселилися у вас, обробіть будинок кавовою гущею і гвоздикою – мухоловки підуть самі.

Related Post

«Закрий кришку унітазу, а то грошей не буде!» – це про фен-шуй ???«Закрий кришку унітазу, а то грошей не буде!» – це про фен-шуй ???

    Думаємо вам доводилося чути – «Все, що я знаю про фен-шуй, це те що кришка унітазу повинна бути закрита». Це найпопулярніше «правило фен-шуй», яке до фен-шуй має дуже

7 прикмет, які гарантують швидкі гроші7 прикмет, які гарантують швидкі гроші

Вірити в прикмети чи ні, звичайно, справа кожного. Іноді вони можуть обіцяти якісь неприємності, іноді удачу. Але іноді приємно вірити в те, що прикмета каже про швидкий грошовий прибуток. 1

Що поганого в пранні одягу при сорока градусах і вищеЩо поганого в пранні одягу при сорока градусах і вище

У кожної господині існує свій особливий звід правил щодо прання та методів очищення різних речей. Режими прання в пральній машині давно знайомі всім, проте чи дійсно ми все про них

facebook