Якщо ви побачите вдома цю комаху – ні в якому разі не вбивайте її

Ось на що воно здатне….

Звичайна мухоловка (сороканіжка/сколопендра) – це жовтувато-сірий родич членистоногих стоноги і багатоніжки. Спочатку ця комаха жила в середземноморському регіоні, але поступово поширилося по всьому світу.

Живуть вони зазвичай в будинках. Якщо ви виявите мухоловку в своєму будинку – не вбивайте її. Вона не тільки нешкідлива для людини, але і може принести чималу користь, адже харчується комахами. Цей маленький хижак полює на мух, тарганів, павуків, комарів, міль та інших дрібних комах.

За допомогою тридцяти м’яких лапок вона досить швидко бігає за здобиччю. Наздогнавши свою жертву, мухоловка паралізує її своєю отрутою, яку впорскує через зуби.

У порядку самозахисту вона може вкусити і людину, але ця отрута найчастіше нешкідлива для людей. Постраждати можуть тільки алергіки.

 

Тодуров: Поки не лопнула судина и не трапівся інсульт, прівчіть собі віпіваті 5-7 крапель простого ..
42 хвилини тому

Глоба пріголомшіла Україну гороскопом. З 17 вересня почнет …
1 годину тому
Незважаючи на те, що мухоловки нешкідливі для людини, і знищують тарганів з павуками, їх присутність в будинку небажано. Спочатку може з’явитися парочка комах. Але є ймовірність, що незабаром їх оселиться ціла колонія! Погодьтеся, не дуже приємно … Щоб уникнути цього, досить тримати будинок в чистоті. Слідкуйте, щоб ніде не було волосся і вовни тварин, органічних відходів та пилу. Все це приваблює комах. Якщо все ж вони оселилися у вас, обробіть будинок кавовою гущею і гвоздикою – мухоловки підуть самі.

Related Post

Навіщо додавати сіль у воду для миття підлогиНавіщо додавати сіль у воду для миття підлоги

Сіль – це, ймовірно, найпоширеніший продукт, який гарантовано присутній в кожному будинку. Її популярність обумовлена ​​широким спектром застосування – від приготування їжі до використання в господарських цілях. Наприклад, звичайна кухонна

8 червня Алфей Глинников: Сьогодні подайте дрібницю і гроші вам повернуться подвійно!8 червня Алфей Глинников: Сьогодні подайте дрібницю і гроші вам повернуться подвійно!

8 червня православна церква вшановує апостолів від 70-ти Карпа і Алфея. Короп жив в 1 столітті і був одним з послідовників Святого Павла. Згідно з одними відомостями він прийняв мученицьку

Як за 5 днів отримати багато саджанців трояндЯк за 5 днів отримати багато саджанців троянд

Роза є найпопулярнішим різновидом квітів, які дуже люблять українські господині. Але також їх люблять і всі інші власники городів та присадибних ділянок, які не так щільно залучені в тематику квітництва.