Яку крупу покласти у ліжко, щоб гроші прибували, а борги танули

Напевно, знайдеться людина, яка ніколи не говорила: «Хочу стати багатою». Але здебільшого люди люблять гроші. І це абсолютно нормально! Бажання заробляти більше, щоб жити більш щасливо, зрозуміло.

Щоправда, часом ми вдаємся до вельми нетривіальних способів, завдяки яким сподіваємось залучити фінансове благополуччя у своє життя. Одним із таких я поділюсь у сьогоднішній статті.

Ми переконані в тому, що потрібно працювати, якщо ти хочеш стати багатим. Постійна робота над собою неодмінно приведе тебе до бажаних цілей. Однак часом хочеться досягти бажаного пошвидше.

Багато людей вірять у силу різних ритуалів. Мовляв, якщо провести якийсь особливий обряд у домашніх умовах життя почне налагоджуватися. Дивно, що дуже часто це справді працює. Звичайно, є ймовірність, що вся справа в людській вірі у певні дії та події.

Проте ми вважаємо, що безглуздо упускати можливість зловити успіх за хвіст. Далі я поділюся парочкою простих домашніх ритуалів, завдяки яким ти зможеш залучити добробут та фінансовий достаток у своє життя.

Один із домашніх ритуалів пов’язаний з їжею, а саме гречаною крупою. Наші пращури вірили, що в гречі живе добрий дух. Він сприяє одержанню щедрого врожаю, а в контексті наших реалій – прибутки.

Щоб провести ритуал з гречкою в домашніх умовах, тобі знадобиться лише 1 столова ложка крупи і полотняний мішечок. Якщо мішечка немає, можна використовувати носову хустку або просто шматок тканини. Наприклад, із льону.

Далі тобі потрібно просто покласти цей мішечок собі під подушку перед тим, як лягти спати. Гречка повинна пролежати в цьому місці 3 дні та 3 ночі, щоб просочитися твоїми емоціями та бажаннями. Якщо ти спиш на дивані і щоранку складаєш його, забирай вузлик з гречкою в затишне місце, де лежать твоя постільна білизна та подушки. А ввечері знову повертай його на місце.

На четвертий день після пробудження тобі потрібно вийти на вулицю, захопивши з собою торбинку з гречкою. Висип крупу в тому місці, де її можуть склювати птахи. Висипаючи гречку, кажи такі слова:

«По білому світу розлітайся, прибутком до мене повертайся. Бути цьому!»

Вузлик, у якому була гречка, нехай зберігається у твоєму будинку. Він стане приманкою для грошей.

Багато різних домашніх ритуалів пов’язані зі свічками. Наприклад, зелені свічки якраз таки приваблюють достаток та багатство. Щоб провести ритуал, таку свічку потрібно перев’язати зеленою стрічкою, запалити та розкласти навколо неї монети. Потім вимовити такі слова:

«Я оточений зеленим полум’ям, оточений магією грошей, я багатий, скоро стану багатим».

Далі потрібно накапати трохи зеленого воску на монети і сховати їх у затишному місці подалі від чужих очей. Езотерики вірять, що цей обряд зробить так, що гроші тектимуть у будинок річкою. Кажуть, що покращити ефект від ритуалу можна, якщо використати одразу 3 або 6 свічок.

Якщо ти переживаєш фінансові труднощі, спробуй залучити до будинку гроші за допомогою ще однієї змови. Для цього розсип по всій квартирі монети і дай їм полежати рівно добу. Після цього часу збери їх за допомогою нового віника (це важливо). І примовляй при цьому:

«Гроші підмітаю – багатство привітаю, буду я багата і вся в злата».

Наступні 3 дні гроші потрібно зберігати в лівому кутку кімнати, в якій ти зазвичай зберігаєш усі свої готівкові заощадження. Якщо ти тримаєш гроші у банку, тоді орієнтуйся на дорогоцінні речі у будинку. Наприклад, золоті прикраси.

Коли пройдуть 3 дні, помістіть всі монети в банку і закрийте її герметичною кришкою. Її можна закопати або просто зберігати в квартирі. Але в жодному разі не варто її відкривати. Якщо ти розіб’єш банку, можна спричинити лихо, пов’язане з фінансами. Будь обережна!

Нехай у твоєму домі завжди панує фінансове благополуччя!

You cannot copy content of this page