Якими будуть діти, які прийдуть у світ у 2023 році: розповідає експерт з китайської астрології

Рік Чорного Водяного Кролика настав — за китайським календарем це сталося 22 січня 2023 року. Тепер ми можемо розповісти, якими будуть діти, народжені після цієї дати, з погляду китайської астрології.

Отже, які ж діти народяться у 2023 році згідно з енергіями Води Інь у році Кролика, адже саме ці енергії прийдуть на зміну року Тигра?

Діти, народжені у 2023 році, будуть розумними! У них будуть додаткові здібності до навчання, їм буде простіше та легше вивчати інформацію, розуміти суть речей. Їм не потрібно буде витрачати багато часу на те, щоб виконати домашнє завдання або зрозуміти, що ж учитель намагається їм пояснити. Вони інтуїтивно можуть навіть закінчувати за людиною її думку, розуміючи, до чого вона веде.

Ці енергії будуть не тільки сприяти легшому засвоєнню знань, вони наділятимуть дітей, народжених у наступний рік Кролика, здатністю до розуміння абсолютно різних галузей знань — навіть якщо дитина більшою мірою тяжітиме до гуманітарних наук, то вона, за необхідності, спокійно розбереться, наприклад, у технічних галузях знань.

Діти, народжені у 2023 році, відрізнятимуться м’яким, гнучким та делікатним характером. Вони подобатимуться оточуючим, ці діти зможуть легко причарувати інших. Оточуючі тягнутимуться до цих дітей, охоче їм допомагатимуть, відгукуватимуться на їхні прохання, даватимуть поради, надаватимуть всіляку підтримку. Тому діти, народжені у 2023 році, дійсно, можуть отримувати якісну та хорошу підтримку від свого оточення.

Крім того, діти, народжені в рік енергій Води Інь на Кролику, відрізнятимуться не лише внутрішньою привабливістю, а й зовнішньою красою. Вони будуть чарівні, симпатичні і привабливі зовні, а в майбутньому, у більш дорослому віці, володітимуть якоюсь привабливою сексуальністю для протилежної статі.

А ще, незважаючи на всю свою м’якість і делікатність, діти, народжені 2023 року, відрізнятимуться впертим характером. Вони тихо, без істерик і жорсткого тиску наполягатимуть на своєму і виявлятимуть завзятість у досягненні бажаного, вони просто планомірно підберуться до того, що їх цікавитиме… Тому, майбутні батьки, будьте готові до того, що дитина бажану іграшку у вас вже точно випросить.

Але нагадаю ще раз, що для того, щоб говорити про те, яка перед нами людина, потрібно аналізувати всі енергії в його карті Ба-Цзи, а не лише енергії року, коли він народився.

Related Post

Таємні знаки: як вгадати чий завгодно знак зодіаку, навіть якщо людина це приховуєТаємні знаки: як вгадати чий завгодно знак зодіаку, навіть якщо людина це приховує

Зараз розповімо, як миттєво зрозуміти, який знак зодіаку перед тобою — навіть якщо він не зізнається, не пише дату народження в соцмережах, а головну сторінку з паспорта просто при тобі

Не даруй червоного, не підмітай після свята: різдвяні прикмети та ворожінняНе даруй червоного, не підмітай після свята: різдвяні прикмети та ворожіння

Хочеш дізнатися, як прикликати щастя в новому році, а чого народні прикмети робити, навпаки, не радять? Тоді скоріше читай! Різдво — одне з улюблених свят, на яке щороку чекають всі.

Щоб звести нанівець дії твоїх ворогів, просто поклади ніж у морозилкуЩоб звести нанівець дії твоїх ворогів, просто поклади ніж у морозилку

Іноді між людьми розпалюється справжня ворожнеча. Причини можуть бути різними, а ось наслідки завжди неприємні. Адже ворожнеча та ненависть завжди породжують величезну кількість негативної енергії. А вона нас руйнує. Сьогодні