ЦЕ EASY Поради Якими будуть діти, які прийдуть у світ у 2023 році: розповідає експерт з китайської астрології

Якими будуть діти, які прийдуть у світ у 2023 році: розповідає експерт з китайської астрології

Рік Чорного Водяного Кролика настав — за китайським календарем це сталося 22 січня 2023 року. Тепер ми можемо розповісти, якими будуть діти, народжені після цієї дати, з погляду китайської астрології.

Отже, які ж діти народяться у 2023 році згідно з енергіями Води Інь у році Кролика, адже саме ці енергії прийдуть на зміну року Тигра?

Діти, народжені у 2023 році, будуть розумними! У них будуть додаткові здібності до навчання, їм буде простіше та легше вивчати інформацію, розуміти суть речей. Їм не потрібно буде витрачати багато часу на те, щоб виконати домашнє завдання або зрозуміти, що ж учитель намагається їм пояснити. Вони інтуїтивно можуть навіть закінчувати за людиною її думку, розуміючи, до чого вона веде.

Ці енергії будуть не тільки сприяти легшому засвоєнню знань, вони наділятимуть дітей, народжених у наступний рік Кролика, здатністю до розуміння абсолютно різних галузей знань — навіть якщо дитина більшою мірою тяжітиме до гуманітарних наук, то вона, за необхідності, спокійно розбереться, наприклад, у технічних галузях знань.

Діти, народжені у 2023 році, відрізнятимуться м’яким, гнучким та делікатним характером. Вони подобатимуться оточуючим, ці діти зможуть легко причарувати інших. Оточуючі тягнутимуться до цих дітей, охоче їм допомагатимуть, відгукуватимуться на їхні прохання, даватимуть поради, надаватимуть всіляку підтримку. Тому діти, народжені у 2023 році, дійсно, можуть отримувати якісну та хорошу підтримку від свого оточення.

Крім того, діти, народжені в рік енергій Води Інь на Кролику, відрізнятимуться не лише внутрішньою привабливістю, а й зовнішньою красою. Вони будуть чарівні, симпатичні і привабливі зовні, а в майбутньому, у більш дорослому віці, володітимуть якоюсь привабливою сексуальністю для протилежної статі.

А ще, незважаючи на всю свою м’якість і делікатність, діти, народжені 2023 року, відрізнятимуться впертим характером. Вони тихо, без істерик і жорсткого тиску наполягатимуть на своєму і виявлятимуть завзятість у досягненні бажаного, вони просто планомірно підберуться до того, що їх цікавитиме… Тому, майбутні батьки, будьте готові до того, що дитина бажану іграшку у вас вже точно випросить.

Але нагадаю ще раз, що для того, щоб говорити про те, яка перед нами людина, потрібно аналізувати всі енергії в його карті Ба-Цзи, а не лише енергії року, коли він народився.

Related Post

Щоб звести нанівець дії твоїх ворогів, просто поклади ніж у морозилкуЩоб звести нанівець дії твоїх ворогів, просто поклади ніж у морозилку

Іноді між людьми розпалюється справжня ворожнеча. Причини можуть бути різними, а ось наслідки завжди неприємні. Адже ворожнеча та ненависть завжди породжують величезну кількість негативної енергії. А вона нас руйнує. Сьогодні

Насипаю сіль на пательню, щоб дізнатися, хто шкодить родині та позбутися негативного впливу оточуючихНасипаю сіль на пательню, щоб дізнатися, хто шкодить родині та позбутися негативного впливу оточуючих

«Навіщо смажити сіль на сковороді?» – запитала мене сестра, дивлячись на мої маніпуляції на кухні. «Виявляється, за допомогою лише однієї фрази та пачки солі можна дізнатися, хто шкодить твоїй родині,»

Нехороший білий: які кольори в одязі позбавляють удачі різні знаки зодіакуНехороший білий: які кольори в одязі позбавляють удачі різні знаки зодіаку

Стилісти впевнені: вибирати одяг треба, виходять зі свого кольоротипу та актуальних трендів. А ось астрологи вважають – все не так просто, і деякі відтінки можуть допомогти одним знакам зодіаку та