ЦЕ EASY Поради За порадою мольфара взяла цибулину, пішла до передпокою і очистила будинок від лайки, пристріту та негараздів

За порадою мольфара взяла цибулину, пішла до передпокою і очистила будинок від лайки, пристріту та негараздів

Сила цибулі – величезнаа. Без цього чудового овочу не тільки не обійдеться жодна перша страва, а й будинок. За порадою мольфара взяла цибулину, пішла до передпокою і очистила будинок від лайки, пристріту та негараздів.

Розповідаємо, як очистити будинок звичайною цибулею. Прожене все зло з місця, де мешкаєш!

Звичайна цибуля часто використовується в народних методах боротьби з нечистю. Одного разу мольфар розповів мені, як можна самостійно очистити житло чи офіс від брудної енергії за допомогою звичайної цибулини.

Спочатку хочу сказати пару слів, звідки береться ця брудна енергія або негатив. Наприклад, ти працюєш у колективі. У колективі є різні люди та різні енергії. За цілий день ти нахоплюєшся різної енергії і, звичайно, приносиш її додому.

Або йдеш, скажімо, вулицею, хтось подивився на тебе захопленим поглядом, а може виявитися, що в людини око погане, але він не знає про це, навіть не здогадується. Знову ж таки цю брудну енергію несеш додому ти чи хтось із членів твоєї родини.

А може, сусідка тобі прийшла настрій зіпсувала чи сварка в сім’ї вплинула на атмосферу в будинку, а негативна енергія зібралася в куточках твого житла. А потім, згодом, вона як снігова куля наростає, і з маленьких неприємностей виростають великі проблеми.

Тому будь-яке приміщення потребує очищення. Не кажучи вже про те, що «добрі люди» іноді роблять підклади та пристріти, про які ми можемо не знати.

Отже, що робити? Швидше записуй цей простий, але працюючий метод: увечері, незалежно від місячної фази, візьми цибулину і вдома, у передпокої, в районі вхідних дверей, тримаючи цибулину в правій руці, наговорюй на неї таке:

«Ти вгамуй нечисту силу, та поглинь біду лиху. І в землі заспокой».

Після цього цибулину розмісти в передпокої, щоб вона не потрапляла на очі. Нехай цибуля лежить так 3 дні. Після потрібного часу викинь її на землю.

За потреби ритуал можна повторити через 3 місяці. Цей засіб простий, але працюючий!

Описаний ритуал варто проводити регулярно. Адже до будинку до кожної людини часто приходять гості. При цьому вони не завжди доброзичливі. А за допомогою цибулі ти зможеш вчасно позбутися негативу ще до того, як встигнуть нашкодити тобі.

Сила цибулі у світі незаслужено забута, а дарма. Цибулю з давніх часів використовували маги. Адже вона забирає на себе весь негатив, пристріт та багато інших напастей.

Раніше газдині ніколи не використовували у готуванні тієї цибулі, яка була очищена ввечері і відразу не використана. Адже вважалося, що за ніч вона убирала в себе сутності з потойбічного світу, погану енергію, і їсти її вже заборонялося.

 

Related Post

Ця звичка будь-якої домогосподарки руйнує життя і відлякує удачуЦя звичка будь-якої домогосподарки руйнує життя і відлякує удачу

Давай поговоримо про щоденний побут. Про рутину. Про речі, серед яких ми проводимо своє життя. З погляду феншуй вони мають величезне значення, оскільки здатні накопичувати та транслювати позитивну та негативну

Розклад Таро на 2023 рік для всіх знаків зодіаку: дізнайся свою карту року!Розклад Таро на 2023 рік для всіх знаків зодіаку: дізнайся свою карту року!

Хто володіє інформацією – той володіє світом. А хто знає, що чекає його у новому році, той спокійно та впевнено будує своє життя. Тож заглянь у свій таро-гороскоп на 2023

Чого не можна казати під час сповіді: Богові і так все відомоЧого не можна казати під час сповіді: Богові і так все відомо

Сповідь — це священне обряд, в якому беруть участь двоє: людина, яка прийняла рішення зізнатися в неправильних вчинках і думках, і священнослужитель. Останній виконує роль посередника, його завдання допомогти людині