Заговори при прикрашанні ялинки для залучення вдачі

Оскільки ялинка стоїть у будинку, вона транслює в приміщення певну енергію. І людина здатна «зарядити» її на власний розсуд. Досить начитати на ялинкові іграшки змови (їх кількість може бути будь-якою):

На везіння: «Йшла Уляна да не за Степаном, а за удачею, що всіх женихів важливіше, що всіх хлопців миліше. Прийшла Уляна додому, а з нею удача правим боком. Поруч постояла, міцно обняла, всім благословила, від бід захистила ».

Від ворогів: «Не пройти ні дідові лихому, ні козаку злому, ні відьмі чорній, ні чаклуну поганому, ні бабі глазлівій, ні дівці сварливій. Не взяти ні чарам, ні сваркам, ні прокляттям, ні псуванням, ні корчі ».

На любов: «Любов красна, як вічна весна. Зимою кажу – на рік цілий натворю. Щоб любов тут була, щоб нікуди не пішла ».

На гроші: «Стояла корчма, в ній жид сидів, монети рахував, не спав, не хропів. Зі мною ділився: йому монета – мені сто, йому срібло – мені злато, щоб жити мені вічно багато ».

На благополуччя: «Рік новий на порозі, а з ним щастя і багато чого настій: ситі засіки, хороші дрова, смачна їжа, міцні столи, добрі уми. Все тобто у нас, з роком новим прийде, по воді не піде, снігом не стане, льодом не покриється, лихом не вмиється ».

На здоров’я: «Міцні та ладні все у нас – від молодого до старого. Не бере нас ні чума, ні короста, не бачити нам завчасно цвинтаря. Ніхто болячкою не страждає, а тільки рік новий зустрічає ».

На красу: «Була дівчина-краса, у ній золота коса, у неї очі голубині, у ній руки звірині. Та краса – так в наші тілеса ».

На хороші відносини в будинку: «Всяк всякому сват та брат, всяк всякому люб та мил; як рік новий пройде, світ в цей дім навіки прийде ».

На відмінний настрій: «Від похмурості та дурості, від печалі та туги – слова ці легкі та прості, а чудо творять, на лад всі говорять. Щоб ніхто не сумував, ніхто дурью не маявся, ніхто не сумував, ніхто не нудьгував ».

На щастя: «Брела-брела Настасья та в царство далеке, де люди живуть далекі, у яких серця ладні, у яких душі світлі. Чи не принесла звідти Настасья ні золота, ні ланцюгів, ні стада добрих коней, ні збруї, ні попруги, ні будь-подруги, а забрала з собою Настасья цілий мішок ладного щастя. До нас принесла да тут залишила, щоб біда більше лиха не чинила, щоб рік новий світло пройшов, щоб добре далі пішов ».

Рекомендується наговорювати на іграшки і власні слова та побажання: все, що сказано від серця, на ура спрацьовує в святкову ніч.

Кожен Новий рік – шанс на поліпшення життя. Тому не варто відмовлятися від ідеї чаклунства: невикористані можливості назавжди відійдуть у минуле, як тільки новий 2021 рік повністю вступить у свої права.

You cannot copy content of this page