«Закрий кришку унітазу, а то грошей не буде!» – це про фен-шуй ???

 

 

Думаємо вам доводилося чути – «Все, що я знаю про фен-шуй, це те що кришка унітазу повинна бути закрита». Це найпопулярніше «правило фен-шуй», яке до фен-шуй має дуже віддалений стосунок. Зате, це знають практично всі, навіть ті, хто не сприймають знання фен-шуй в серйоз.

Навіщо ж потрібно тримати унітаз закритим і як це пояснюють «майстри фен-шуй»? Виявляється, закривати кришку необхідно для того, щоб позитивна енергія не витікала в унітаз !?

Давайте міркувати розсудливо. Якщо енергія здатна тікати від нас в різні отвори, то вона з таким же успіхом може втекти в вентиляцію, в відкриту кватирку, в злив раковини або ванни. Їх теж потрібно закривати ?!

Насправді енергія не йде від нас сама по собі. У цьому їй може допомогти невдале планування і / або ми самі. Наприклад, коли двері туалету знаходиться навпроти вхідних дверей. Але кришка унітазу тут ні до чого, це всього лише чергова вигадка з низки міфів про фен-шуй.

Звідки ж з’явився цей міф фен-шуй? Оскільки фен-шуй асоціюють з багатством і благополуччям. Ці знання стали зручним інструментом, проти безладу і неохайності. Прості вмовляння закривати унітаз, бо відкритий унітаз виглядає не естетично, малоефективні. Але якщо скажеш людині – «Закрий кришку, а то грошей не буде! Це не по фен-шуй! ». Такий аргумент діє навіть на тих, хто про фен-шуй чує вперше.

Не думайте що це заклик до того, щоб тримати унітази відкритими. Ні! Це нагадування, що в першу чергу необхідно зосередитися на чистоті і порядку, а вже після, вирішувати питання з кришкою унітазу. Якщо в туалеті розруха, брудно і не прибрано, закрита кришка не відновить сприятливий фен-шуй, навіть якщо вона буде закрита на замок.

You cannot copy content of this page