Залучаємо гроші: які новорічні ритуали допоможуть покращити добробут

Хочеш жити, ні в чому собі не відмовляючи?

Екстрасенси та езотерики вважають, що гроші мають свою власну енергію. Зруйнувати її дуже просто — наприклад, зайвою ощадливістю в дусі «а чому старий пакетик чаю у відрі для сміття, що, нову ниточку пришити рук немає?».

Залучити грошові потоки теж можна — насамперед треба вірити в те, що ти гідна більшого, ніж маєш. Ну, а додатковою допомогою стануть ритуали, які краще проводити в ніч, коли один рік змінює інший.

Новорічне прибирання

Прибирати напередодні Нового року суворо заборонено — 31 грудня можна вимести з дому разом зі сміттям удачу. А ось «генералити» у квартирі 29 чи 30 числа не тільки можна, а й потрібно!

Якщо хочеш приманити в сім’ю достаток і багатство, позбудься свята всіх зіпсованих речей — чашок і тарілок зі сколами і тріщинами, одягу з дірками, взуття, у якого відвалилася підошва — це звільнить місце для обновок, на які ти дуже скоро отримаєш гроші.

Купюра під тарілкою

А ти знаєш, що будь-яка їжа на новорічному столі не проста, а ритуальна? Використовуй святкову вечерю, щоб залучити гроші. Для цього поклади під свою тарілку велику купюру, 1 січня сховай її в одне з відділень гаманця, але не витрачай — тепер це талісман, який допоможе тобі збільшити свій добробут.

Бережи купюру до наступного грудня – перед Новим роком заговорені гривні потрібно витратити на подарунки близьким.

Зелена свічка

Зелений колір символізує фінансове благополуччя, тож тобі потрібна саме така свічка. У ніч з 31 грудня на 1 січня усамітнися там, де тобі ніхто не завадить, запали свічку і постав її на будь-яку дерев’яну поверхню. Перед свічкою розклади всі гроші, які є в будинку, і уявляй, як їх просочує світло.

Поки свічка горить, фантазуй про те, що ти купиш, коли твій добробут збільшиться. Коли свічка згасне, поверни гроші на місце, а при нагоді купи на частину з них якусь річ, про яку давно мріяла.

Ритуал на бажання

Під бій курантів серед інших загадай якесь дуже просте бажання — купівлю, яку ти можеш собі дозволити. Виконай це бажання в новому році, витратити гроші з радістю — так ти покажеш Всесвіту, що готова до збільшення доходів і знаєш, що робити з грошима, якщо їх побільшає.

Related Post

Якщо ти плануєш регулярно залишати їжу на балконі, ти маєш дещо знатиЯкщо ти плануєш регулярно залишати їжу на балконі, ти маєш дещо знати

Через постійні відключення електроенергії українцям доводиться стикатися з вирішенням різноманітних проблем. Наприклад, як зберігати продукти без холодильника. Адже якщо світла немає більше доби, від холодильника користі стільки ж, скільки і

Дуже жіночий гороскоп: хто найпримхливіший знак зодіаку?Дуже жіночий гороскоп: хто найпримхливіший знак зодіаку?

Сьогодні наш астропрогноз розповідає, кому з нас, жінок, догодити особливо важко! 12-е місце – Близнюки Слово «примха», мабуть, взагалі єдине у світі, сенс якого для Близнюків незбагненний і незрозумілий. Що

Велике схуднення: як знаки зодіаку скидають зайву вагуВелике схуднення: як знаки зодіаку скидають зайву вагу

До кінця зими залишилося трохи більше місяця, і вже незабаром весна. А що відбувається навесні? Звичайно ж, ми починаємо худнути до літа! З цього приводу наш астропрогноз розповідає, які муки