ЦЕ EASY Поради Замінила звичне «До побачення!» на сильні слова, і в житті почалися фантастичні зміни

Замінила звичне «До побачення!» на сильні слова, і в житті почалися фантастичні зміни

Щодня ми зустрічаємося з людьми та спілкуємося з ними. Наші слова мають величезну силу. Навіть ті, які ми вимовляємо щодня, наприклад, стандартні фрази ввічливості. Слова можуть подарувати посмішку, засмутити, надихнути чи принизити.

Причому більше значення мають ті слова, які ми говоримо іншим. Мудрі люди завжди кажуть: «Подарунки приємніше дарувати, ніж отримувати». Так і зі словами. Приємніше говорити добрі слова, ніж чути їх від когось.

Змінюємо життя на краще вже сьогодні! Багато в чому вирішити це питання допоможуть слова. Тільки слова, які ти говориш іншій людині, мають бути насамперед щирими. Такі слова, які хочеш почути для себе.

Слова – це величезний потік енергії. З їх допомогою ми не лише передаємо інформацію чи досвід. Ми ділимося своєю енергією з іншими людьми. Слова мотивують нас і надихають на нові досягнення.

Успіх у будь-якій справі залежить від того, з якою енергетикою людина вітається та спілкується з оточуючими. Ти, напевно, помічав, що найскандальніша людина в магазині чи громадському транспорті — це найнещасніша людина. Вона намагається виплеснути негатив, передаючи його іншим, але тим самим робить собі тільки гірше. Тому ти завжди отримуєш те, що віддаєш.

Особливо важливо дотримуватися ритуалу прощання. Ми щодня прощаємось на роботі, йдучи додому, прощаємось із домашніми, йдучи на роботу. Ми прощаємося з рідними та близькими і навіть не надаємо цьому значення.

У нас живе впевненість, що ввечері чи завтра ми зустрінемося знову. Але чому ми так думаємо? Адже ніхто не може бути впевнений на всі 100%, що прокинеться вранці. І це не спроби когось залякати, а лише заклик дарувати щодня близьким людям своє кохання.

Наша редакція пропонує читачам пройти невеликий соціальний експеримент. І за місяць ми подивимося, що сталося з твоїм життям. Щодня протягом місяця всім людям, з якими ти прощатимешся, замість слів до побачення говори доброго тепла.

Не має значення, який у вас з людиною ступінь спорідненості. Не має значення, як ти до нього ставишся. Намагайся не просто вимовляти ці слова, а відчути, як тепло з твоєї душі передається іншій людині.

За місяць у тебе вже сформується стійка звичка говорити та передавати своє тепло іншій людині. Ти помітиш, що ти стаєш щасливішим, у твоєму житті відбуваються приємні події. Починають виконуватися мрії, а життєві повороти штовхають тебе назустріч найзаповітнішому бажанню.

У тебе почне змінюватись оточення. Токсичні люди просто не зможуть перебувати з тобою поряд. Твоє здоров’я почне покращуватись. У тобі примножаться сили та енергія.

Ми сподіваємося, що наші прості поради допоможуть тобі покращити якість твого життя. Адже наше життя залежить лише від нас. І тільки ми впливаємо на те, які люди оточують нас і які події відбуваються в нашому житті.

Чекаємо на твої коментарі з результатами експерименту. Розкажи, як зміниться твоє життя за наступний місяць. Доброго тепла!

Related Post

Різдвяні заборони 7 січня 2023 року, які не можна порушуватиРіздвяні заборони 7 січня 2023 року, які не можна порушувати

Як зустріти Різдво Христове у 2023 році? Зустрічати Різдво варто із гучними колядками та привітаннями. Дата початку колядування відрізнялася від місцевості до території. Наприклад, в одній області розпочинали співати вітальні

Улюбленці Венери: кому із знаків зодіаку найбільше щастить у коханні?Улюбленці Венери: кому із знаків зодіаку найбільше щастить у коханні?

Сьогодні наш астропрогноз розповідає, кому доводиться працювати над стосунками, а кому самотність ніколи не загрожує, бо в коханні таланить фантастично! 12-е місце – Скорпіон Несподіваний поворот! Знак, якого всі починають

Залучаємо гроші: які новорічні ритуали допоможуть покращити добробутЗалучаємо гроші: які новорічні ритуали допоможуть покращити добробут

Хочеш жити, ні в чому собі не відмовляючи? Екстрасенси та езотерики вважають, що гроші мають свою власну енергію. Зруйнувати її дуже просто — наприклад, зайвою ощадливістю в дусі «а чому