Затемнення 5 липня 2020 року: чим воно небезпечне

5 липня 2020 року місячне затемнення характеризується тим, що Земля відкине на свій супутник дуже слабку півтінь.

Місячне затемнення 5 липня 2020: коли можна побачити?
Розпочнеться воно в 6:07. Однак явище не буде видно неозброєним оком: максимальна фаза доведеться на світлий час доби, воно почнеться о 7:30. Розглянути його можна буде, і то з трудом, тільки за допомогою спеціальної апаратури. Найкраще місячне затемнення буде видно на території Південної та Північної Америки, Африки, а також в Південній і Західній Європі. Це затемнення завершить коридор затемнень, що почалися в червні поточного року.

Місячне затемнення 5 липня 2020: на що впливає?
За словами фахівців, найбільші зміни стануться в сферах освіти та інформації. Багато в цей день знайдуть нові джерела достовірних відомостей, повинні будуть поміняти свої погляди на відношення до життя.

На особливу увагу потребують і організація подорожей. Є думка, що в цей день на зміну звичним правилам прийдуть нові.

Місячне затемнення 5 липня 2020: чим воно небезпечне?
Вчені астрологи стверджують, що місячне напівтіньове затемнення менш небезпечно, ніж повне. Тому в цей день нічого страшного не станеться, людям загрожує лише погана концентрація, низький рівень продуктивності, погана пам’ять, невисока мотивація і відсутність натхнення.

Затемнення 5 липня 2020 року: що робити?
На відміну від сонячного затемнення місячне – це завершення якогось етапу в нашому житті. Місячне затемнення може проявитися як криза, в результаті якоъ щось буде кардинально змінено або відкинуто.

Так чи інакше, але обставини вже не залишаться колишніми. Це час, коли на передній план висуваються питання взаємовідносин, юридичні суперечки і відкриті конфлікти. Приходить інформація, яка протягом тривалого часу могла залишатися прихованою, таємне може стати явним. Якщо ви були зайняті пошуками когось або чогось, ви можете це знайти під час місячного затемнення. Воно здатне принести довгоочікувану зустріч або покласти край  розриву. Це час публічних скандалів, розірвань контрактів або, навпаки, злиття і об’єднання сторін.

Пам’ятайте, що в цей період емоційне напруження дуже сильне, тому остерігайтеся приймати спонтанні рішення. Те, що буде зруйновано в цей період, з працею підлягає відновленню.

Місячні затемнення пов’язані з ситуаціями, спровокованими нашими думками або почуттями.

У періоди затемнень краще зберігати тверезий і ясний розум. Цей час може виявитися небезпечним періодом серйозних випробувань в долі.

Починати щось в затемнення можна тільки якщо впевнені, що робите все по закону. Життя в рамках закону.

Наприклад, шлюб в затемнення – це «живи вічно», згідно із законом, як перед Богом, а це багатьом дається складно. Через одруження можна потрапити в якусь неминучу ситуацію, катастрофу, тому краще дату реєстрації союзу на ці дні не призначати.

У житті цей період може проявлятися як стіна, що не пускає кудись людину. Багато людей сприймають її болісно: вони рвуться і б’ються аж до саморуйнування. Інші ставляться до обмеження свободи своєї волі спокійніше, але є небезпека для них остаточно здатися, заснути. Треба зрозуміти, де ця стіна, оцінити і вивчити її.

У затемнення відпрацьовується то, що ми вже усвідомили. Рекомендується в усіх своїх справах навести порядок, уникати конфліктів, з підвищеною відповідальністю ставитися до своїх обов’язків, до роботи. Серйозніше поставтеся до здоров’я, особливо якщо у Вас є хронічні захворювання.

У затемнення потрібна посада: тіло підпорядковується духу. У місячне затемнення через пост найкраще відпрацьовуються фізичні хвороби, лінь, страхи, комплекси, образи, негативні спогади дитинства, почуття, емоції, шкідливі звички: обгризання нігтів, переїдання, повнота, – тобто те, що робиться несвідомо. Можна прощати образи і пропрацювати самодисципліну.

Застосовуйте обмеження в їжі, аскезу. З раціону краще усунути продукти рослинного походження, рибу, каву та солодощі. Приберіть все тілесні прив’язки, куріння, алкоголь. Можуть з’являтися спокуси або бруд з минулого, а Вам треба від цього відмовитися, які не злякавшись і не розлютившись.

Чи будуть ще місячні затемнення в 2020 році?
Ще одне, останнє в 2020 році місячне затемнення, можна буде побачити 30 листопада. Очікується, що явище почнеться о 12:30.

You cannot copy content of this page