Зіпсують життя: 5 типів подруг, які тобі не потрібні

Ти, звичайно, не віриш у дурний міф про те, що жіночої дружби не існує. Як взагалі можна жити без подруг? Кому дзвонити о третій ночі з криком «у мене тут катастрофа!»? З ким обговорити характер колишнього та вибрики нинішнього? Хто тобі чесно скаже, що ця спідниця на тобі сидить, як балетне тріко на багемоті? Ні, без подруг ніяк.

Але є нюанс: деякі жінки з тобою зовсім не дружать. Вони тобою маніпулюють. Затишно сидять на твоїй шиї, тягнуть енергію чи поїдають твій мозок. Чайною ложечкою. На щастя, їх легко розпізнати.

Заздрісниця

Вона може бути прекрасною у всіх відносинах людиною, але заздрість зіпсує все. Не тому, що подруга-заздрісниця навмисно робитиме тобі гидоти — цілком імовірно, що такого не станеться взагалі ніколи. І не тому, що вона не зможе тримати свою заздрість при собі. Чи зможе. Ви ж подруги.

Просто їй неодмінно захочеться отримати все те, що вже маєш. І вона цього досягне, будь впевнена. І лише потім усвідомлює, що їй самій цього взагалі не хотілося. І хто буде у цьому винен? Цілком вірно, ти. А не було чого травити їй душу своїми досягненнями, так-так. Вона ще й бідний котик, а ти — зрадниця тих, хто довірився. Не питай, як так вийшло, просто попрощайся з нею.

Егоїстка

Хто примчить до тебе вночі за першим покликом з пляшкою вина та пачкою серветок? Хто піде з тобою у кафе, навіть якщо хотілося провести вечір удома? Хто ніколи не забуде тобі подзвонити? Звичайно, егоїстка. І нічого дивного у цьому немає. Просто вона все це зробить не для того, щоб допомогти тобі, а для того, щоб було кому сісти на вуха.

Її взагалі не цікавить твоє життя, проте дуже цікавить можливість розповісти тобі, як справи в неї. Ти прямо кажеш:

«Ганно, мені погано, він мене покинув».

А Ганна задирає брівки та відповідає:

«О! Погано! Знаєш, я вчора замовила суші, і привезли таку погань, ну таку погань — я думала, що помру, то мені було погано».

Рятівниця

Навіть якщо в тебе взагалі немає жодних проблем і ти збиралася поговорити зі рятівницею про відпустку, у неї знайдеться для тебе готова інструкція. Вона скаже, що тобі терміново потрібно сісти на кефірну дієту, тому що з таким тілом на пляжі з’являтися не можна.

Вона пообіцяє, що тебе в аеропорту зустріне її сусід дядько Коля — ну і що, що в нього ланос і той сиплеться прямо на ходу, в якому він палить безперервно, зате безкоштовно! Рятівниці приємно почуватися твоєю турботливою матусею. І, що вже там, їй приємно тебе ще й карати, коли ти не слухаєшся. Жах, скажи?

Нещасна жертва

Всі, рішуче всі ображають цю тендітну жінку з очима кота з Шрека. А якщо її чомусь ніхто не ображає цілий місяць, бідолаха хворіє на якусь несмертельну, але важковиліковну гидоту. Постає питання, хто витирає їй сльози, годує її котика і лається з сантехніками, які неправильно поставили унітаз у її квартирі? Ти звісно.

Проблема в тому, що ти ж не дуже Бетмен. У тому сенсі, що дружня допомога — справа прекрасна, але чи можна хоча б раз просто чаю разом попити? Без героїчних вчинків? На жаль ні, не можна.

Ідейна

Ентузіазм – страшна штука: як тільки людина захоплюється чимось новим, на нього сходить одкровення і він розуміє, що всі довкола живуть неправильно. Не те, що він, просвітлений. Звичайно, новонавернений представник хоче впарити всім добро, тому терпіти його суспільство рішуче неможливо.

У такої подруги все життя в грудях горітиме революційне полум’я. А ти регулярно даватимеш їй гроші на порятунок чергового дикого кота, якого вона навіщось виловила, – інакше виявишся бездушною тварюкою. А ще трупожеркою. Просто тому, що ти не вегетаріанець, як вона. Загалом, тікай від неї, поки тебе теж не осяяло якимсь одкровенням.

Related Post

Лише одна ложка солі забезпечить тобі успіх на все життя, сильна пошепка на везінняЛише одна ложка солі забезпечить тобі успіх на все життя, сильна пошепка на везіння

Страх невідомості породжує сумніви та тривоги. Вони міцно застряють у серці і не дають можливості рухатися далі і розвиватися. Людина перетворюється на робота, який проживає своє життя, не знаючи, що

Сила дзеркальної дати 11.11 допоможе розбагатіти, пишу заповітне бажання 11 разівСила дзеркальної дати 11.11 допоможе розбагатіти, пишу заповітне бажання 11 разів

Наближається 11.11.2022, чергова дзеркальна дата у календарі. Кожна з них має свій сакральний зміст, прихований підтекст. Щоб прочитати його, цього дня важливо відкритися насамперед самому собі. Ми віримо, що в

У Тетянин день 25 січня небеса дають шанс заручитися вдачею на рік упередУ Тетянин день 25 січня небеса дають шанс заручитися вдачею на рік уперед

Щорічно 25 січня відзначається День янгола Тетяни. Це свято також важливе і для всіх віруючих, адже великомучениця Тетяна стала особливою фігурою у релігійному світі. Саме 25 січня її життя трагічно