Перейти до вмісту

Зірки проти: що заважає тобі знайти кохання за знаком зодіаку

  • від

Сьогодні наш астрологічний розбір, мабуть, особливо не в дусі: заявив, уявляєш, що ми самі винні, раз не можемо нормально закохатися. Ну не ми, наче, а наші знаки зодіаку. І твій, так-так.

Козеріг

Закритість. Зрозуміти, що Козеріг закохана, можна за однією-єдиною ознакою: вона раптово, коли ніщо не віщувало, відкриває рота і каже: «Я тебе кохаю».

Все! До цього моменту вона буде стримана і незворушна, і здогадатися про її почуття не можна буде, а прямо запитати — незручно: з чого раптом, приводу ж немає! А Козеріг тим часом може страждати і мучитися, не розуміючи, чому її почуття відгуку не знаходять. І справді — чого б це?

Водолій

Водолію в коханні, як і взагалі по життю, заважає нетрадиційний підхід до всього: ну помилуйте, адже це така туга — побачення, цукерково-букетний період, весілля, діти, жили вони довго і померли в один день. Від туги.

Ні, Водолій на таке не згодна! Їй треба неодмінно перетворити відносини на щось таке собі з блек-джеком і плюшками. Сказати, що мало який чоловік на це готовий ось так відразу, — це нічого не сказати: мало який чоловік взагалі здатний збагнути, що це, виявляється, були стосунки. А не безкоштовний сеанс психологічного садо-мазо із елементами пекельного цирку.

Риби

Багата уява. Якщо ви думаєте, що у Рибок проблеми, тому що вони готові півжиття чекати Прекрасного Принца, висунувши у вікно біле плічко, то ви сильно помиляєтеся. Все набагато гірше: будь-який свинопас, достатньо вражений видом Риб’ячого суглоба за принца цілком зійде. Аби любив, так.

А вже з тим, щоб виліпити з нього принца (у своїй багатій уяві, а не в реальності, зрозуміло) Рибка впорається зовсім самостійно. І довго-довго не буде звертати уваги на те, що від милого принца нестерпно несе безгрошів’ям, неробством, бездарністю і безблагодатністю Ні, потім Рибка прозріє, звичайно, і зрозуміє, що видавала бажане за дійсне. Але не факт, що наступного разу вона врахує свої помилки.

Овен

Імпульсивність. Овен у коханні, як і в інших сферах життя, неухильно сповідує принцип «А чого тут думати, стрибати треба!». І стрибає. Іноді на чоловіка, який нічого не підозрює, який просто повз проходив. При цьому відбиватися від спраглої великої і чистої любові Овна — заняття сумнівне і спочатку приречене на провал: Овен не бачить, не чує і розуміти не хоче слова «ні».

Ну а потім, коли з’ясується, що стосунки якось не складаються, Овен щиро дивуватиметься: так чого ж ти, негідник, відразу не сказав, що не хочеш?! Даремно лише час на тебе витратила!

Телець

Потяг до комфорту. Тільцю треба вмостити своє сідло у стосунки, як у улюблене старе крісло, в якому нічого не тисне, де можна сидіти з ногами і пити винишко, гублячи на оббивку сирні крихти. І по суті нічого поганого в цьому б і не було, якщо крісло не починало б уявляти себе то залізним троном, то кульгавою табуреткою, то козлом, що гордо галопує по іподрому.

І можна скільки завгодно переконувати Тельця в тому, що це в принципі нормальне явище, яке в просторіччі називається притирання партнерів одне до одного, але Телець буде непохитна: їй незручно – і все тут! А терпіти незручності вона, ясна річ, не буде.

Близнюки

Близнюкам заважають ревнощі. Причому не їхні ревнощі, зрозуміло — не царська це справа! — а ревнощі партнера: мало хто готовий одразу принести Близнюкам клятву вічного мовчання на тему «З ким це ти там знову фліртуєш, люба?» і обіцянка ні в чому ніколи не обмежувати її свободу.

Тобто потім нещасний — ми хотіли сказати, ощасливлений обранець, вибачте, — з цим упокориться і заспокоїться, але щоб одразу погодитися з тим, що Близнюки — це кішка, яка гуляє сама по собі, не багато хто готовий. А Близнюки не готові чекати: або ти на все згоден, або проходимо, проходимо, не затримуємо чергу!

Рак

Чутливість. Манера приймати все на світі на свій особистий рахунок і близько до серця грає з Раками злий жарт: з кожної повз пролетівшої мухи, Рак роздмухує слона-переростка, що розбестився, що розтоптує ніжні почуття всіх учасників любовної п’єси за лічені секунди. Причому той учасник, який не Рак, часто навіть не встигає зрозуміти, а його за що страчують.

Починати стосунки з Раками треба, уявивши себе сапером на мінному полі. Ну чи там Айболітом, який пришиває метелику нові крила. Загалом, не смикайтеся і про всяк випадок не дихайте, бо Рак ще подумає, що ви дихаєте до неї якось занадто нерівно. Прикро це, знаєте!

Лев

Надмірно роздуте его. Левиця або впевнена, що цей холоп її недостойний, або вже переконала себе, що ось цей красень уже її власність – на тій простій підставі, що він сподобався. Підсумок тут відповідний: цілком собі придатні, але сором’язливі хлопці викидаються з життєвого шляху Левиці недбалим помахом царственої лапи, а цілком собі придатні хлопці, що не страждають зайвою скромністю, кивають п’ятами з нього самі. Не хочуть, знаєте, перевіряти – ця дама просто така темпераментна чи сталкерша припадошна?

З іншого боку, серед натовпів негідних хлопців зазвичай знаходиться найпридатніший: відважний лицар без страху, без докору, без мізків. У тому сенсі, що закоханий так відчайдушно, що вже й власністю готовий стати. Але, правда, його ще й дочекайся.

Діва

Думати, як кажуть, треба менше, а розуміти — більше, але у Дів традиційно із цим проблеми. У тому сенсі, що думають вони надто багато, а не розуміють взагалі жодного натяку — особливо коли справа стосується кохання. Замість насолоджуватися стосунками і прикинути, наскільки вони перспективні, Діва починає думати і за себе, і за того хлопця: препарує його жалюгідну душу на своєму столі вівісектора і ретельно вивчає, а потім робить висновки. На жаль, найчастіше помилкові.

У тому сенсі, що Діві ніщо людське все ж таки не чуже, у тому числі і манера судити про оточуючих по собі. Тобто Діва здатна довго-довго препарувати якогось Страшилу і шукати (і знаходити!) у його діях здоровий глузд і логіку. Абсолютно ігноруючи той факт, що мозку у Страшили не було, немає і не буде.

Терези

Прагнення гармонії. Несподіваний поворот! Ось, здавалося б, як бажання побудувати гармонійні стосунки може цим перешкодити? Відповідаємо: Терези прагнуть гармонії з палкістю лосося, що йде на нерест. Розіб’юся об скелю? Потраплю в лапи ведмедя? Голими руками браконьєр схоплює? Знехтувати, вальсуємо!

Іншими словами, у пошуках цієї самої гармонії у відносинах Терези готові розстелитись ганчірочкою, об яку ноги витирають, — аби не було конфлікту. Чим, безумовно, користуються всякі негідники. на щастя, у Терезів достатньо внутрішньої сили, щоб з таких відносин піти, але недостатньо для того, щоб погодитися на нормальні й здорові відносини, але — ось невдача! – Не ідеально гармонійні.

Скорпіон

Скорпіонам заважає недовірливість. А, втім, ну її до біса, цю зайву тактовність: Скорпіонам заважає параноїчка. Вони впевнені, що варто дати комусь код доступу до їхнього беззахисного серця, як цей хтось неодмінно понадкушує там усі клапани і в аорту нагадить. Той факт, що Скорпіони і самі так регулярно розважаються, тільки сильніше переконує їх у тому, що й іншим, тільки, як кажуть, дай.

Слабаки вони просто й самі брати не вміють, от і прикидаються щиро закоханими з найблагороднішими намірами, але Скорпіон їх усіх бачить наскрізь! Зайве, мабуть, повідомляти, що Скорпіон насправді бачить лише власні страхи. Краще повідомити, що з цим робити. Так ось, повідомляємо: ми уявлення не маємо, чесно сказати.

Стрілець

Стрільцям заважає легковажність. Загалом відносини Стрілець починає легко, але так само легко розриває: сюрприз! І справа не в тому, що її щось не влаштовує, а в тому, що набридло просто — це раз, а два — щось страшно: це серйозні стосунки, чи що, намічаються? Пропозиція? Весілля, не приведи світобудова? Ні-ні-ні, я на таке не підписувалася!

І тут головне — не злякати: чим довше робиш вигляд, що у вас зі Стрільцем просто інтрижка, що ні до чого не зобов’язує, тим більше шансів на те, що хоча б ваші онуки погуляють у вас на весіллі.