Перейти до вмісту

Знаки Всесвіту: що означають числа в ангельській нумерології

Уміння розпізнавати та вірно читати знаки долі дарує унікальну можливість керувати своїм життям. Тут скептики можуть видихнути. Так-так, знаки даються кожному без винятку, варто лише почати їх помічати. Числа, що повторюються, або їх певні комбінації багато хто вважає простим збігом. А якщо на секунду уявити, що таким чином Всесвіт говорить з нами?

Розказуємо, що таке ангельська нумерологія, яку ми бачимо на годиннику, квитках, чеках, номерах авто тощо, але не знаємо її значення.

Ми не завжди реагуємо на дивні підказки у вигляді однакових цифр. Поки вони не починають переслідувати нас усюди. І з цього моменту вже замислюєшся, що це могло б означати.

У нумерології прийнято вважати, що якщо ти постійно бачиш дублі із чисел, то ангели намагаються передати тобі важливе послання. Про це книга Дорін Верче «Ангельська нумерологія. Як бачити і читати послання ангелів у числах», в якій вона говорить про годинник, дати та багато інших форм вираження знаків. Найголовніше, що з правильної інтерпретації сигналів можна зрозуміти, що відбуватиметься у майбутньому.

Гра чисел: що таке нумерологія ангелів

У нумерології є поняття “числа ангела” – це повторювані (111, 2222) або розташовані в певній послідовності (1234; 11:22) цифри, які ти помічаєш у важливі моменти свого життя. Бачення цих знаків, читання їх і тлумачення полягає не так у тому, чи варто тобі йти на друге побачення чи ні.

А скоріше в тому, щоб помічати, бути присутнім у цьому світі і грати з ним у захоплюючу гру. Якщо вона тобі цікава, зрозуміло. У цьому символічному світі варто поводитися як дитина з широко розплющеними очима, сповненими подиву та захоплення.

Спробуй відпустити свою «дорослу», аналітичну, скептичну частину та послухай — Всесвіт говорить з тобою. В ангельській нумерології кожна цифра та комбінація чисел має певне значення. Це і є той унікальний шифр, неповторна мова, за допомогою якої Всесвіт спілкується з нами, дає поради та застереження.

Значення чисел в ангельській нумерології

За трактуванням нумерологів, далеко не всі цифри, що повторюються, повинні звертати на себе увагу, тому що не кожна є знаком. Підказки надсилаються лише тоді, коли це дійсно нам необхідні. Якщо вони повторюються дуже часто, можна постаратися розглянути сакральний зміст.

Дорі Верче у своєму бестселері наводить значення різних комбінацій ангельської нумерології, зашифрованих на годиннику та інших навколишніх предметах. Найбільш поширені в магічній науці потрійні дублі, але є інші варіації.

Число ангела 11:11 часто зустрічається на годиннику і має щасливе значення.

Ангельське число 11:11

Спочатку зупинимося на значенні поєднання 11:11 – ангельська нумерологія постійно нам посилає його на годиннику. Те, що ти бачиш цю комбінацію, мигцем глянувши на годинник, на номер машини, що проїжджає, або в чеку з супермаркету, можна сприймати як збіг, а можна — як вдалий знак.

Комбінація 11:11 в ангельській нумерології має щасливе значення, пояснимо чому. Чотири одиниці символізують поєднання чотирьох основних стихій, цілісність, єдність, гармонійний розвиток та прогрес. Це своєрідна «мітка» живого світу, що розвивається, і здатність людини адаптуватися до змін і змінюватися самому. Цей знак можна сприймати як натяк, підказку: ти на правильному шляху, те, що ти робиш, правильно і наближає тебе до мети.

Крім того, чотири одиниці вказують на ідеальний момент для дій, змін. Якщо ти, побачивши це число ангела, почнеш робити якісь кроки, їх наслідки будуть сприятливими. Це символ підтримки і успіху, що наближається. А ще вони говорять про ймовірність незабаром зустріти велике кохання.

В астрології одиниці вважаються щасливими числами для Водоліїв (11-й знак зодіаку), Козерогів (10-й знак, поєднання 1 та 0), Левів (правляча планета – Сонце, асоціюється в нумерології з одиницею) та Овнів (перший знак зодіакального кола) .

Ангельське число 22:22

Можеш порадіти, побачивши на годиннику 22:22, оскільки ангельська нумерологія у цьому випадку символізує баланс та гармонію. Забудь про сумніви, обраний шлях – єдино вірний, який приведе до успіху. Крім того, двійка нагадує, що ти маєш право розраховувати на партнера, а не тільки сподіватися на свої сили. Не бійся звернутися за порадою чи допомогою, це теж крок, який наближається до мети.

Також ангельська нумерологія 22:22 має попереджувальне значення. Потрібно бути готовим до наслідків своїх вчинків. Зберися, поки доведеться попрацювати. Але зусилля, як уже сказано, не пропадуть задарма.

Посіяні раніше ідеї починають перетворюватися на реальність, тому не проґав найближче диво. Продовжуй думати позитивні думки, представляти їх втілення в життя. Напевно тепер ти запам’ятаєш значення годин 22:22, розтлумачене за допомогою ангельської нумерології, і акцентуватимеш на цьому увагу.

Ангельське число 10:10

Цей дубль у багатьох давніх культурах вважався магічним. Зв’язок одиниці та нуля є основою бінарного коду світобудови. В ангельській нумерології 10:10 означає, що твої думки почуті, але поки що не можуть бути втілені у результати. Ти в моменті, коли потрібно змінити розумовий процес, вибрати іншу мету.

Комбінацією 10:10 ангельська нумерологія нагадує, що тобі слід обрати зараз іншу мету.

Ангельське число 12:12

Поєднання двох цифр, зокрема одиниці та двійки, означає, що твої думки течуть у потрібному напрямку, і результати не забаряться. Значення 12:12 на годиннику в ангельській нумерології пояснюється тріумфом, перемогою. Всесвіт вважає тебе талановитим і розумним, використовуй свій потенціал ефективніше.

Якщо на годиннику ти побачила 12:12, ангельська нумерологія закликає зупинитися, це необхідна пауза. І далі рухатися із цієї вихідної позиції. Незабаром ти зустрінеш людину, з якою виникнуть взаємні та щирі почуття. У сімейному житті почнеться новий виток розвитку, емоції стануть яскравішими, а кохання – міцнішими.

Ангельське число 13:13

Забобонні особи бачать суцільні мінуси в комбінації 13:13, але ангельська нумерологія не така категорична. Швидше, це попередження про потенційну ймовірність помилки. Просто будь у цей період особливо уважна, щоб успішно подолати можливу небезпеку.

Ангельське число 14:14

Попередження про перевтому організму посилає ангельська нумерологія у вигляді поєднання 14:14. Іноді люди помічають цю комбінацію мало не щодня. Це нагадування про те, що тривала робота без відпустки та вихідних може призвести до втрати здоров’я та візиту лікаря. Тому пам’ятай про перерви та норму сну!

Ангельське число 15:15

Добру звістку про те, що ти скоро отримаєш корисну та цінну пораду, обіцяє ангельська нумерологія поєднанням 15:15. Прислухайся до цієї підказки і все піде, як задумано, проблеми вирішаться.

Ангельське число 17:17

У посланні ангельської нумерології у вигляді коду 17:17 є вказівка на правильність обраного напряму та його перспективність. Подякувавши долі за її дари, ти отримала найкращий із можливих на цей момент результатів.

Ангельське число 18:18

У магічному поєднанні 18:18 ангельська нумерологія говорить про завершальну фазу поточного відрізку шляху. Якщо він виявився невдалим, посміхнись, оскільки він все одно закінчується. А якщо все виявилося вдало, скажи «дякую» ангелам за підтримку.

Ангельське число 19:19

Думковий процес, як мовить британська нумерологія комбінацією 19:19, привів тебе до нового старту. Ти помітила кінцеву мету чергового цікавого етапу життя. Дій сміливо і не зупиняйся.

Ангельське число 20:20

Втіху та підтримку можна побачити у підказці, яку несе ангельська нумерологія цифрами 20:20. Продовжуй вірити в добро і справедливість, ангели поруч, щоб не сталося, вони не дадуть тобі впасти.

Ангельське число 21:21

Повідомлення про потенційну результативність зроблених кроків розшифровує ангельська нумерологія за допомогою чисел 21:21, які ти помітила на годиннику. Буквально днями побачиш плоди своїх правильних дій. Ще приділили більше уваги творчим ідеям та їх реалізації.

Деякі намагаються прочитати значення 21, запропоновані ангельською нумерологією у поєднанні з іншими комбінаціями – 6923, 219, 524. Їх можна розділити за групами, по одній, дві чи три цифри у кожній. Або складати між собою. Так, 6923 у сумі дають 20, зміст якої ми пояснили вище.

Ангельське число 23:23

За ангельською нумерологією, 23:23 нагадує про вплив Всесвіту на зроблений тобою вибір. Це доказ того, що ця фаза життя точно відповідає ролі, яку вона тобі визначила.

Ангельська нумерологія полягає у вмінні розшифровувати послання Всесвіту.

Числа ангела: що робити при отриманні знака

Знання того, що означає кожна комбінація цифр, розшифрована ангельською нумерологією, дозволить тобі діяти у потрібному напрямку. Навчившись їх бачити, ти відчуєш зв’язок із Всесвітом.

Крок 1. Залишися у цій миті

Зупинись, усміхнися, уяви, що це хтось дуже милий підморгнув тобі, проходячи повз. Подумай, яке питання тебе турбує прямо зараз і як би ти насправді хотіла на нього відповісти. А ангельська нумерологія підштовхне до правильного шляху.

Крок 2. Зверніть увагу на відчуття в тілі

Ти почуваєшся комфортно? Ти хвилюєшся? Як це проявляється у тілі? Проскануй свої відчуття в цю мить хоча б на рівні приємно/неприємно і комфортно чи ні. Це багато скаже тобі про те, в якому стані ти перебуваєш, і як твоє тіло реагує на проблеми, на які вказує нумерологія ангелів.

Крок 3. Згадай, про що ти думала

Чим були зайняті твої думки, коли побачила цей знак? Про що ти посилено розмірковуєш останнім часом? Про це й намагається повідомити ангельська нумерологія. Переїзд, зміна роботи, стосунки — куди була спрямована твоя увага в момент, коли ти побачила цей знак, і що змінилося після того, як ти його помітила.

Крок 4. Дій

Отже, ти мигцем подивилася на годинник чи номер будинку і побачила чотири одиниці. Що ти збираєшся робити з цією інформацією? Іноді це просто привід зупинитися та отримати задоволення від усвідомлення того, що Всесвіт може з тобою розмовляти за допомогою чисел ангела. Іноді це привід написати хлопцеві, що сподобався тобі, що ти не проти сходити з ним на друге побачення. А іноді привід прийти додому та спланувати своє життя зовсім по-іншому. Тому що тільки ти знаєш, чого хочеш насправді, а твоя інтуїція підказує тобі.

Довіряй собі та дій!